WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проектування інтер’єру двокімнатної квартири - Дипломна робота

Проектування інтер’єру двокімнатної квартири - Дипломна робота

1.1-7-2002, табл.4 та Закону України "Про пожежну безпеку". Приміщення обладнати двома вогнегасниками порошковими ВП-5 по 5л кожний (ТзОВ "Спещюжсервіс" сертифікат НА 1.016.87877.03 від 10.10.2003р., дійсний до 09.10.2006р.).
Передбачено установку щита з протипожежним інвентарем та ящиком для піску ємкістю 0,5 м3.
Забезпечення пожежної безпеки будівлі згідно Закону України "Про пожежну безпеку" покладається на власника будівлі. Він зобов'язаний розробити комплексні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки та протипожежних вимог будови. Для пожежного водозабору передбачено пірс з твердим покриттям Важливою технічною вимогою до будинків є пожежна безпека, що означає суму заходів, що зменшують можливість виникнення пожежі і, отже, загоряння конструкцій будинку. Застосовувані для будівництва матеріали і конструкції поділяють на неспалені, важкозгораємі і спаленні.
Конструкції будинку характеризуються також межею вогнестійкості, тобто опором впливу вогню (у годинник) до втрати чи міцності стійкості або до утворення наскрізних чи тріщин підвищення температури на поверхні конструкції з боку, протилежної дії вогню, до 140 С (у середньому). По вогнестійкості будинку розділяють на п'ять ступенів у залежності від ступеня загоряння і межі вогнестійкості конструкцій. Найбільшу вогнестійкість мають будинку І ступеня, а найменшу - V ступеня. До будинків І, II й III ступенів вогнестійкості відносять кам'яні будинки, до IV - дерев'яні оштукатурені, до V - дерев'яні не оштукатурені будинки. У будинках І й II ступенів вогнестійкості стіни, опори, перекриття і перегородки неспалені. У будинках III ступеня вогнестійкості сгщи й опори неспалені, а перекриття і перегородки важкозгораємі. Дерев'яні будацки IV і V ступенів вогнестійкості по протипожежних вимогах повинні бути не більш двох поверхів.
4.4 Тепло-і-звукоізоляція.
Існують також нормативи по тепло-і-звукоізоляції. В плані теплоізоляції дерев'яний будинок може бути взірцем. Конструкції із дерева в порівнянні з іншими матеріалами, перекривають всі нормативи по збереженню тепла. В залежності від клімату можливі варіанти дерев'яних будівель навіть без опалення. І це повністю вмотивовано. З однієї сторони, дерево - найкращий теплоізолятор серед будівельних матеріалів, а з іншої - порожнини в конструкціях із дерева можна повністю заповнити утеплювачем.
Для захисту від шуму в будинку основний акцент ставиться не масивність будівельних компонентів, а на продумане поєднання матеріалів і правильне чергування ізолюючих шарів. Це дозволяє значно перекрити нормативи по захисту від шуму для звичайних багато поверхових будинків. Крім цього, існують додаткові можливості для підвищення звукоізоляції у власному житлі. Для надійного захисту від сусідніх кімнат пропонуються такі прийоми:
- багатошарова обшивка;
- віконні (двійні) рами;
- заповнення порожніми звукоізоляційними матеріалами;
- звукоізоляційні прокладки між конструкціями по горизонталі або вертикалі.
При цьому необхідно пам'ятати, що дерев'яний будинок складається з менш товстих і масивних конструкцій ніж будь-який інший дім, має таку ж хорошу внутрішню звукоізоляцію. Існує ефективний захист і від зовнішніх шумів. Додатковий шар утеплення і подвійні вікна надійно захищають дім від будь-якого шуму. В цьому випадку роль звукоізоляції виконує шар утеплювача. Не важко також вирішити проблему звукоізоляції стель, щоб не чути кроків зверху. Для цього в сучасному домі або укріплюють підвісні стелі, або між балочний простір заповнюють звукоізолятором. Еластичне кріплення і ізоляція між підлогою і стінами надійно захищає від шуму.
ВИСНОВКИ
Сучасний дизайн будівель та інтер'єрів кімнат може втілюватися в багаточисельній кількості варіантів. Квартира , створена на базі сучасних технологічних матеріалів і конструкційстворює враження продовження традицій, але не сліпо копіює історичні художні мотиви. Вона по-новому трактує класичну традицію, створюючи комфортне, затишне середовище для проживання людей, яке відповідає запитам XXI століття. Дорогі і якісні оздоблювальні матеріали, підібрані зі смаком меблі, стримана кольорова гама, створюють елегантний, неповторний образ. Інтер'єр втілює простір, надійність, відсутність зайвого декору, а той мінімум художніх посередників створює зважену, збалансовану композицію. Велика за площею вітальня, її прикрашає камін, збудований за зразками класичної традиції, що створює неповторний, святковий вигляд.
Блискуче поліроване покриття підлоги з темної деревини відбиває світло і візуально розширює простір кімнати. Для того, щоб стеля не сприймалася монотонною її розбили на окремі діляночки ( площі) за допомогою пластики гіпсокартонних елементів. Це дозволяє підкреслити різні функціональні зони приміщення.
Велика увага у вітальні приділена декору вікон. Багатошарові тканини, що створюють більше простору, градація порт'єрів (штор) створює цікаву гру денного світла в приміщенні. Підбір меблів показує соціальний статус мешканців дому.
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
1. Бауер-Беклер Х.-П. Загородный дом: индивидуальный проект / Пер. с нем. - М.: Издательский Дом "Ниола-Пресс",2000. - 128 с: ил.-(Евродизайн).
2. Бергер В. Коттедж : конструкции, материалы, технические решения / Пер. с нем. - М.: Издательский Дом "Ниола-Пресс",2000. - 144 с: ил.-(Евро дизайн).
3. Велигоцкая Н.К. Монументально-декоративное искусство в архитектуре Украины.- К.: Будивельник,1989.
4. Вьішневская Е.Р., Найдович А.Н. Домик на садовом участке.- М. Польшя. 1988-272С.
5. Журнали "Красивая усадьба"
6. Журнали "Наш дім"
7. Журнали "Мой уютный дом" 8.Журнали "Красивые дома"
9.Журнал "Кухни и ванные комнаты" 2000,- № 9
10.Журнали "Дом Елит" 2003. - № 4, 8; 2005. - № 1, 2, 6. 11. Каталог "Дом " - 2001; 2002,2003,2004,2005
12.Каталог "Архітектура" 2000;
13. Коломиец А.А., Буслович Л.Г. "Справочник по печным работам", Киев "Урожай", 1992;
14. Курліщук Б. Ф. Проектування інтер'єрів житлових і громадських споруд : Навчальний посібник. - К., 1995
15.Литавар В.В., Кайданов Г.Л. "Как построить печь, камин, баню", Минск "Ураджай", 1994.
16.Любченко І.Г. Поради по перебудові та впорядкуванню присадибного будинку.- К.: Урожай, 1992.- 240 с.
17. Мойсеєнко З.В., Хохол Ю. Ф. Індивідуальний житловий будинок: Посібник забудовнику.- К.: Будівельник, 1981.- 192 с.
18. Основи охорони праці Навчальний посібник для професійно-технічних навчальних закладів / Л.Е.Винокурова, М.В. Васильчук, М.В. Гаман.- К.: Факт, 2005.- 344 с.
19. Полянский В. К. , Полянский В.В. Дача и приусадебное хозяйство : проектирование, строительство, благоустройство.- Воронеж: Изд-во ВГУ, 1991.-304 с.
20.Преображенский В. "Печи и камины", Донецк, 2003.
21. Ранев В.Р. Интерьер.-М., 1987.
22. Степанов Н.Н. Цвет в интерьере.- К., 1985.
23.Усадебный жилой дом: Пособие застройщику / Ю. А. Косенко, В.И. Романчук, И.Д. Шульгин, В. А. Бугаев .- К.: Будівельник, 1985.-352 с.
24.Шепелев О.М. "Кладка печей своїми руками" Київ "Будівельник", 1985;
25.Шумега С.С. Дизайн Історія зародження та розвитку дизайну історія дизайну меблів та інтер'єру / К., 2004. - 295 с.

 
 

Цікаве

Загрузка...