WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проектування інтер’єру двокімнатної квартири - Дипломна робота

Проектування інтер’єру двокімнатної квартири - Дипломна робота

інтер'єрі житла колір так само як костюм у людини відіграє виключно важливу роль. Художній смак найяскравіше проявляється в умінні досягнути художньої цілісності і гармонійного поєднання кольору стін, меблів, підлоги чи паркету, тканин оббивки, ковра на підлозі, керамічної і скляної посуди і іншої обстановки. Кольорові рішення в оздобленні кімнат можуть бути різними, в залежності від розмірів і форми кімнати, розміщення вікон і ступеня освітлення природним денним світлом. В поєднанні різні кольори впливають один на одного. Одні на фоні інших або в поєднанні з ними стають більш яскравими. Поєднання інших дає прямо протилежний результат: насиченість, або яскравість кольору стає послаблена.
РОЗДІЛ ІV. ЗАХОДИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ
4.1 Антикорозійний захист будівельних конструкцій
Заходи по захисту будівельних конструкцій від корозії розроблені на основі СніП 2.03.11-85.
Горизонтальна гідроізоляція стін виконується з двох шарів руберойду, які Кладуться насухо по вирівняній цементним розчином поверхні у відповідності до вказівок СніП 3.04.01-87.
Горизонтальна гідроізоляція керамічних підлог влаштовується з одного шару гідроізолу на бітумній мастиці.
Всі металеві елементи і столярні вироби пофарбувати двома шарами пентафталевої емалі ПФ-133 по ГОСТ 926-79 по одному шару ґрунтовки ГФ-021 по ГОСТ 25129-82.
Всі дерев'яні конструкції необхідно обробити антисептиком (пентахлорфенолом) з розрахунку 100 г сухого антисептика на 1 м поверхні, що обробляється.
Дерев'яні конструкції та елементи підлягають поверхневій обробці водними розчинами антипіренів з концентрацією не менше 20% для анти піренів глибокої проникності.
4.2. Охорона праці і техніка безпеки
Значення охорони праці і заходів по техніці безпеки
Охорона праці в нашій державі - одне з важливих завдань держави, проблема величезного соціально-економічного значення. В Україні створено законодавство в охороні праці, забезпечений контроль за виконанням цього законодавства, встановлена відповідальність за його порушення.
Основним змістом охорони праці в Україні - проведення заходів технічного, санітарно-гігієнічного, правового і організаційного порядку, які направлені на оздоровлення умов праці.
До заходів технічного порядку (техніка безпеки) відносяться у першу чергу впровадження у виробництво технічних засобів, які забезпечують безпеку обладнання і технічного процесу.
До санітарно-гігієнічних заходів з охорони праці відносяться: вентиляція, обладнання раціонального освітлення і опалення, утворення сприятливих кліматичних умов - зменшення утримання шкідливих речовин у повітряному середовищі, герметизація шкідливих виробничих процесів і операцій, забезпечення санітарно-побутових приміщень, розробка інших мір запобігання професійних захворювань, забезпечення питного режиму у відповідності з санітарними вимогами.
Заходи правового порядку проводяться на основі Конституції України, кодексів, законів про працю і постанов уряду. В розвитку їх складені санітарні норми проектування житла, правила і норми з охорони праці і техніки безпеки, списки виробництв і професій, для котрих по умовах праці встановлена додаткова відпустка і таке інше.
Організаційні заходи в сфері охорони праці включають пропаганду безпечних прийомів роботи та інструктаж робітників з техніки безпеки. Виготовлення плакатів з техніки безпеки, застережні написи на машинах і агрегатах, які забороняють небезпечні для здоров'я прийоми роботи, організація на підприємствах і в цехах кутків чи стендів з техніки безпеки - це відіграє велику роль в охороні здоров'я робітників.
Для забезпечення охорони праці і техніки безпеки проектом передбачено :
- використання технічно довершеного обладнання;
- застосування незалежної ізоляції енергоустаткування;
- замулення корпусів енергоустаткування і елементів електроустановок,
які можуть виявитись під напругою;
- електричний опір ізоляції проводів при температурі 20 градусів С з
розрахунку на 1 км повинно бути : при прийманні і постачанні - їх 10 (6) ; на період експлуатації і зберігання -1x10(4).
4.3. Заходи по забезпеченню пожежної безпеки
Вогнестійкість матеріалів має велике значення для безпеки квартира. На всі будівельні матеріали існують спеціальні нормативи вогнестійкості, які слід виконувати. Для того, щоб квартира була надійно захищена від загорання, слід виконувати такі прийоми будівництва як :
- багатошарова обшивка гіпсовміщуючими матеріалами або дерев'яними матеріалами з мінеральною пропиткою;
- створення подвійних вікон;
- використання вогнестійких утеплювачів і звукоізоляцій.
При цьому, дім буде відповідати як вимогам захисту від шуму і холоду і пожежної безпеки. Справжня вогнестійкість житла має цікавити мешканців дому більше ніж пожежну інспекцію. Для будинків будь-якого типу вірне одне загальне правило, головна небезпека загорання походить не від самої побудови, а від створеної в ньому обстановки : меблів, побутової техніки. Тим більше, що вони при загорянні виділяють отруйні гази. Сама конструкція дерев'яного будинку з багатьох причин має достатньо велику вогнестійкість. Заходи по забезпеченню вибухо - та пожежонебезпеки розроблені на основі
Вимог ДБНВ. 1.1 -7-2002 та ДБН В.2.2-9-99.
Границі вогнестійкості і групи загоряння основних будівельних конструкцій відповідають вимогам ДБН В. 1.1 -7-2002.
Ступінь вогнестійкості дачі - II.
Приміщення відокремлені одне від одного не згораючими стінами і перегородками з границею вогнестійкості не менше 0,75 год. кожна кімната має виходи , що відповідає вимогам ДБН.
Напрям відкривання дверей прийнято по ходу евакуації. Вихід на горище по металевій драбині через протипожежний люк.
Дерев'яні елементу даху обробити вогнезахисним покриттям "Ендоферм ХТ-150".
При виведенні будь-якого каміна потрібно суворо дотримуватись правил пожежної безпеки. При встановленні легких камінів на підлозі передусім виконують подушку або площадку з покладеної в три ряди цегли. Перший ряд кладуть на змочену в глиняному розчині повсть, яку потім закривають покрівельною сталлю. Замість цегли можна застосувати бетонні плити. їх також укладають в два-три ряди на повсть й покрівельну сталь. Бетонну плиту можна підняти на 150-200 мм над рівнем підлоги на ніжках (стовпчиках) з цегли або бетону. Перед паливником на повсть кладуть передтопковий сталевий лист. При кладці камінів з цегли й каменю доводиться перекривати паливники, влаштовуючи перемички, склепіння чи арки. При можливості слід уникати стальних балочок ( штабова, кутова сталь тощо). Нагріваючись сталь сильно деформується і руйнує кладку тому надійніше ставити чавунні балочки, наприклад, колосники довжиною до 480 мм. При влаштуванні стальних балочок їх ізолюють двома - трьома шарами азбесту, закріпивши мідним дротом, (стальний швидко перегорає). Користуються також балочками з жаротривкого бетону.
Планом благоустрою території передбачено влаштування під'їзду з твердим покриттям до будівлі.
Всі матеріали, які будуть використовуватись замовником, повинні бути сертифікованими в Україні.
Зобов'язати замовника провести випробування на межу вогнетривкості зразків конструкцій стін, перекриття, металевих конструкцій балок сходової клітки згідно ДБНВ.

 
 

Цікаве

Загрузка...