WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проектування інтер’єру двокімнатної квартири - Дипломна робота

Проектування інтер’єру двокімнатної квартири - Дипломна робота

великий коефіцієнт лінійного розширення: тріщини неминучі. Місця стику поверхонь з різним коефіцієнтом поглинання вологи також представляють потензійну проблему, так як при різкому включенні утеплюючих опалювальних, пристроїв висихають з різною інтенсивністю, Щоб запобігти тріщинам, штукатурку наносять тільки на ретельно підготовлену основу. Спочатку поверхню, як правило, армують для міцності крупно та мілко сітчастими решітками, після чого обробляють шпаклівкою. Найменша нерівність, виявиться зверху штукатурки, тому шпаклівка повинна ідеально вирівнюватись. Після чого в більшості випадків поверхню ґрунтують ґрунтом глибокого проникнення (інколи в декілька шарів).Він забезпечує щеплення штукатурки з основою і дає гарантію того, що вона не відвалиться від стіни. Подібно деяким іншим складовим покриття ґрунт може бути на мінеральній або акриловій основі. В підсумку основа повинна вийти максимально гладкою, однотонною та не абсорбуючою.
Традиційна венеціанська штукатурка - це не тільки строго визначений склад, але й важка техніка нанесення : по перше покриття завжди складається з деяких найтонших напівпрозорих шарів. їх кількість коливається від 2 до 10, чим більше шарів, тим замітніше "свічення" штукатурки. Цей оптичний ефект отримується завдяки променям світла, відображається в залежності від кута падіння на різну глибину покриття. Саме глибинне світіння складає враження відполірованого мармуру. По друге, техніка нанесення обов'язково передбачає розгладжування, (запресування) кожного шару вручну шпателем, терткою, напівтерткою. Варто відмітити, що цей процес виключно трудомісткий. Кожний шар розгладжується до отримання ідеально рівної, гладкої, глянцевої поверхні. При цьому багато шаровий "сенгвіч" із мармурового пилу, зв'язуючого і фарбуючого потрібно спресувати до товщини близько 1мм. Майстру доводиться витрачати до 50 хвилин на роботу над одним м одного шару. Зусилля при цьому прикладається таке, що інструмент та стіна при цьому нагріваються. Крім цього для більш гладкої поверхні шари зашліфовуються наждачним папером по всій поверхні.
Не обійтися штукатуру без особливих навичок. Наприклад, якщо десь використати занадто багато матеріалу штукатурки , то при повторному нанесенні поверхня в цьому місці може відвалитися. А венеціанська штукатурка - своєрідний матеріал, нічим його не виправити.
Однак неабияка фізична сила, терпіння та навики далеко не повний перелік вимог до майстра. Штукатур повинен володіти талантом художника. Діло в тому, що фінальний рисунок складається з накладання мазків наступного шару на всі попередні. При цьому мазки наносяться не симетрично та з проміжками, але в той же час майстру потрібно чітко являти, яким вийде кінцевий результат. А деякі техніки під силу виконати тільки професійним художникам. Наприклад, класичний фресковий розпис по мокрій мінеральній штукатурці. Для цього стіна перетворюється на акварельний папір. Штукатурний склад наноситься декілька разів , щоб поверхня стала рихлою, здатною вбирати в себе барвник. Кількість матеріалу потрібно, щоб викласти стіну, суворо визначене - 1,5 кг, якщо нанести менше - "папір" не буде вбиратися. Після такої підготовки художник починає розпис. Фреска створюється не одним шаром, а багатьма.
Хоч можна створювати будь-яке колоритне рішення - контрастні кольори, плями, геометричні узори, ефект "польоту метелика", золотистий блиск і багато інших. На кінець, четвертий компонент - віск, який наноситься поверх фінішного шару штукатурки, він захищає її від бруду і вологи, а також посилює блиск, сконцентрованість кольору. Віск виконує двояку функцію. Віск буває різним: натуральним, бджолиним і акриловим. Другий - не так гладко лягає на поверхню, не дає такого блиску і сочності тонів, хоч чає кращі фізико-механічні властивості. Існує віск прозорий і кольоровий, а також глянцевий і матовий. Замало купити банку зі штукатуркою, щоб втримати покриття. Потрібно ще правильно нанести її. Головний момент - " венеціанка" складається з декількох напівпрозорих шарів ( від 2 до 10). Чим х буде більше, тим замітніше глибинне світіння, яке нагадує полірований мармур. Друга риса - кожний шар зволожується (запресовується) в ручну шпателем, терткою або напівтерткою. Це дуже довга , трудомістка і відповідальна робота, але тільки так можна отримати ідеально рівну і гладку поверхню, тільки так народжується венеціанська штукатурка.
Блиск, гра відтінків,глибокий малюнок мармуру ... Із всієї гами елітних облицювальних матеріалів цей, напевно, найбільш вишуканий, який перетворює будь-яке житло в дім аристократа. Сьогодні існує багато різних покриттів, які називають "венеціанськими штукатурками". Вважається, що скла і техніку нанесення венеціанської штукатурки створили ще в Стародавньому Римі. Мармур тоді був одним із найбільш доступних будівельних матеріалів. Його розпилювали, обтесували, полірували, розмелювали. Звичайно, залишалось багато відходів у вигляді мармурового пилу. Ім'я того, хто першим придумав Стародавньому Римі. Мармур тоді був одним із найбільш доступних будівельних матеріалів. Його розпилювали, обтесували, полірували, розмелювали. Звичайно, залишалось багато відходів у вигляді мармурового пилу. Ім'я того, хто першим придумав змішати мармурову муку вапно, рослинні фарби і нанести масу, яку отримали, спресувати, декількома шарами на стіну, історія не зберегла. Проте зберегла результат - безшовний тонкошаровий мармур. Крім мармурового пилу використовували також дрібно перемелене каміння інших рідкісних, благородних порід. Новий облицювальний матеріал привертав увагу не тільки багатими декоративними можливостями, але і технологічністю.
РОЗДІЛ ІІІ. ОПИС ПРОЕКТУ
3.1. Дизайнерське рішення.
Стандартний, найбільш поширений функціональний зв'язок приміщень такий: зона денного перебування родини - кухня або кухня-їдальня, вітальня, прихожа, санвузол. Ця зона розташовується ближче до входу або займає весь перший поверх. Другу зону - інтимну (спальні і дитячі) розміщують у глибині будинку, на мансарді Однак, кожна родина має свої особливості у спілкуванні; побутові, вікові і статеві характеристики. Форма будинку в плані, його розміри, а також розміри окремих приміщень, поверховість і інші характерні ознаки визначаються в ході проектування будинку з урахуванням його призначення.
Колір - це один з декоративних факторів, відіграє важливу роль в обладнанні інтер'єру, він придає художнього образу кожній побутовій речі. Поєднання кольорів, подібне до музичних мелодій, своєю емоційною виразністю впливає на людину певним психічно фізіологічним впливом. Різні кольори, а особливо поєднання кольорів по різному нами сприймаються, викликають різні асоціації, настрій і почуття. Червоні, оранжеві і жовті кольори асоціюються звичайно з кольором вогню, розплавленого металу. Вони відносяться до теплих тонів. Протистоять їм - синьо-зелені, сині і синьо-фіолетові - асоціюються з кольором льоду, грозових хмарів, штормового моря. Ці кольори відносяться до холодних. Насичені теплі кольори ніби скорочують довжину, здаються нам більш близькими ніж холодні і ненасичені теплі кольори. Тому кімната, стіни якої покрашені в насичені теплі кольори, буде виглядати меншою в порівнянні з такою кімнатою, якщо її :тіни покрасити в холодні або більш світлі теплі тони. В

 
 

Цікаве

Загрузка...