WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Функціональне призначення холодильних шафів, вітрин, прилавків, прилавків-вітрин та холодильних камер - Контрольна робота

Функціональне призначення холодильних шафів, вітрин, прилавків, прилавків-вітрин та холодильних камер - Контрольна робота

зарубіжного виробництва та шафи спільних підприємств (наприклад, комбінована шафа ШХ-0,7-0,7ДС). Серед шаф зарубіжного виробництва найбільшого поширення набули шафи "Cold" (Польща).
Шафи збираються з панелей. Основою шафи служить металева рама, облицьована зсередини листовим алюмінієм, а ззовні - пофарбованими сталевими листами. Між ними розміщено заливну теплову ізоляцію із пінополіуретану. Шафи закриваються дверима, які мають замок та ущільнювач.
Шафа середиьотемпературна ШХ-0,71М. Це модернізована шафа, яка має два відділення - машинне й охолоджувальне. Корпус шафи встановлений на регульовані повисоті опори. Машинне відділення розміщено вгорі та закрито декоративною решіткою. В охолоджувальному відділенні для зберігання продуктів розміщено полиці-решітки, висота яких регулюється. Внутрішнє облицювання шафи виконано з нержавіючої сталі, що уможливлює миття шафи гарячою водою (60 °С) з мийними засобами. Під час відкривання дверей шафа освітлюється лампою.
Шафа комбінована ШХ-0,7-0,7ДС. Розрахована на зберігання продуктів з різними температурними умовами, оскільки вона складається із двох відділень з температурою 0...+6 °С та 0...-18 °С. Ліва частина шафи зачиняється суцільними дверцятами, а права - прозорими. Шафа працює на одному агрегаті і двох електронних блоках, обладнана автоматичним відтаненням, цифровою індикацією температури.
Шафа працює на хладоні R-134 або R-404. Всередині шафи (у верхній частині) розміщено повітроохолоджувач і полиці, які можна регулювати по висоті. Шафа-вітрина має об'єм 1400 л, примусову вентиляцію. Потоки холодного повітря, обдуваючи кожну полицю, забезпечують найбільш ефективне та рівномірне охододження продуктів по всьому об'єму. Тем-пература в шафі +3...+8 °С.
Шафа має автоматичне відтанення інею, цифрову індикацію температури, електронний блок керування. Для оптимального огляду товару шафа має вертикальне освітлення, у ній можна змінювати нахил полиць.
Шафа середньотемпературна ШХ-1,40М (рис. 12.13). Це модернізована холодильна шафа, що призначена для зберігання охолоджених і підморожених харчових продуктів. За будовою та холодопостачанням ця шафа аналогічна шафі ШХ-0,71М, але має двоє дверей, більші габаритні розміри, масу. Внутрішній об'єм становить 1,4 м3, температура в охолоджувальному об'ємі від -6 до +8 °С, використання електричної енергії за добу - 5 кВт.
Шафа холодильна середньотемпературна ШХ-1,40КМ. За будовою ця шафа аналогічна шафі ШХ-1.40М, але призначена для зберігання продуктів у контейнерному завантаженні.
Шафа холодильна низькотемпературна ШН-1,0М. Призначена для зберігання попередньо заморожених харчових продуктів. За будовою вона аналогічна шафі ШХ-0.71М, але має чотири дверні прорізи, які закриваються окремими замками. Машинне відділення розміщено вгорі, і холодопостачання здійснюється від вмонтованої моноблокової холодильної машини МХНК-630.
Відтанення снігової шуби з поверхні випарника примусове автоматичне за допомогою гарячих парів холодильного агента, випаровування конденсату відбувається за рахунок відведення тепла від нагнітального трубопроводу компресора. Дверні прорізи шафи обігріваються, що виключає примерзання ущільнювальних профілів до корпусу шафи. Корисний об'єм шафи 1,1 м3. Температура в охолоджувальному об'ємі -18 °С. Використання електроенергії за добу - 13,5 кВт.
Шафа морозильна ШМ-0,36. Рис. 12.14. Шафа холодильна Призначена для зберігання низькотемпературна ШН-1.0М. заморожених продуктів. Вона Загальний вигляд складається з корпусу та холодильної установки, має металевий каркас, облицьований ззовні пофарбованими сталевими листами, а зсередини - алюмінієвим профілем, між ними розміщено теплоізоляційний матеріал.
Холодильні прилавки і вітрини
Холодильні прилавки та вітрини використовуються для демонстрування та зберігання в процесі реалізації охолоджених продуктів, холодних страв і закусок, кондитерських виробів тощо. Прилавки та вітрини установлюють в торгових залах їдалень, кафе, буфетах, магазинах.
Прилавок-вітрина низькотемпературний ПВН. Призначений для зберігання заморожених продуктів при температурі -5...-12 °С. Складається із двох частин: вітрини та машинного відділення. З боку покупця прилавок огороджено гнутим склом, з боку обслуговуючого персоналу розміщено розсувні скляні дверцята. Прилавок має стільницю з нержавіючої сталі. Прилавок-вітрина має додаткове відділення для зберігання товару.
Прилавок холодильний низькотемпературний ПХН-1-0,28. Це закритий прилавок періодичної дії із вмонтованим агрегатом, призначений для зберігання заморожених продуктів при температурі -18 °С. Прилавок, що відповідає сучасним вимогам ергономіки та дизайну, виконано у вигляді каркаса, облицьованого листовою електрооцинкованою сталлю з лакофарбовим покриттям (має різні кольорові рішення).
Прилавок холодильний низькотемпературний ПХН-2-2,5В. Призначений для зберігання заморожених продуктів. Прилавок має острівне розміщення і складається із трьох секцій. Для горизонтального встановлення у прилавку передбачено регульовані по висоті опори. Прилавок має вгорі відкритий проріз, в якому встановлено знімні решітчасті полиці для продуктів, що не потребують охолодження. Під полицями вмонтовано лампи для підсвічування викладених продуктів.
Охолодження кожної секції здійснюється через повітроохолоджувач. Повітря нагнітається вентилятором через випарник, охолоджується і через нагнітальний канал потрапляє у зону відкритого прорізу, створюючи холодну завісу. Повітряна завіса запобігає проникненню зовнішнього повітря до викладених продуктів. Тепле повітря забирається вентилятором і через всмоктувальний канал потрапляє у випарник. Охолоджуваний об'єм прилавка 2,5 м3 і температура -18 °С.
Вітрина холодильна закрита середньотемпературна ВХС-1-0,8-3. Призначена для невеликих підприємств (магазинів) і служить для демонстрування попередньо охолоджених продуктів, які можна розміщувати на полицях або у функціональних місткостях.
Вітрина складається із охолоджуваного та машинного відділень. Передня та бічна стінка охолоджуваного відділення закриті склом. Для закладання товару у вітрину передбачено розсувні скляні дверцята. Для створення холодної повітряної завіси над продуктами вітрина має повітряні канали та повітроохолоджувач, що складається із випарника, ТРВ та двох вентиляторів.

 
 

Цікаве

Загрузка...