WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Імпульсні блоки живлення з перетворенням - Курсова робота

Імпульсні блоки живлення з перетворенням - Курсова робота

живлення:
Підрахуємо потужність споживання блоку живлення від мережі.
Підрахуємо коефіцієнт корисної дії блоку живлення:
4 ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА
4.1 Підготовка виробництва виробу
Підготовка виробництва сучасних електронних виробів є досить важкою і багатогранною задачею. Виробництво в сучасних умовах далеко відійшло від індивідуального виробника і стало суспільним явищем.
При підготовці виробництва в сучасних умовах доводиться враховувати дуже багато як зовнішніх так і внутрішніх факторів, що діють як в межах даного підприємства, так і за його межами.
Підготовка виробництва будь-якого виробу починається з прийняття рішення адміністрацією підприємства про початок підготовки виробництва. Після цього по підприємству складаються заходи про впровадження виробу в виробництво, вони узгоджуються з усімазадіяними в виробництві службами і затверджуються наказом по підприємству. Підготовка виробництва виробу ведеться всіма задіяними службами паралельно, призначаються контрольні терміни, по закінченню яких задіяні служби повинні прозвітуватись про виконану роботу.
Адміністрацією назначаються контрольні терміни по закінченню яких задіяні в підготовці виробництва служби повинні прозвітуватись про виконану роботу.
Розглянемо, які вихідні дані потрібно мати, щоб почати підготовку виробництва виробу.
Перш за все потрібно знати, з якого часу повинно початись виробництво даного виробу, В основному саме це і другий важливий фактор - в якій кількості планується виготовлення даних виробів - визначають хід підготовки виробництва. Крім цих двох важливих факторів потрібно врахувати ще такі фактори:
1) наявність виробничих площ;
2) наявність робочої сили;
3) можливість придбання комплектуючих виробів;
4) можливість придбання матеріалів;
5) технічна підготовка кадрів;
6) наявність стандартного і нестандартного обладнання;
7) можливість проектування і виготовлення обладнання;
8) наявність попиту на виріб;
9) наявність вільних коштів.
Важливу роль при підготовці виробництва несуть відділи головного конструктора і головного технолога.
До задач відділу головного конструктора відносять слідуючі:
1) конструкторська ревізія виробу;
2) виготовлення і розмноження конструкторської документації;
3) затвердження і реєстрація технічних вимог на виріб;
4) складання переліку стандартного обладнання і нестандартного
обладнання;
5) проектування і виготовлення нестандартного обладнання;
6) складання відомості покупних виробів;
7) складання відомостей специфікацій на виріб;
8) участь у виготовленні дослідної партії виробів;
9) випробовування дослідної партії виробів;
10) усування недоліків після виготовлення дослідної партії виробів;
11) участь у виготовленні дослідної партії виробів;
12) випробовування дослідної партії виробів;
13) участь в виготовленні і випробовуванні установчої партії;
14) усування недоліків після виготовлення установчої партії
виробів. До задач відділу головного технолога можна віднести слідуючі:
1) складання переліку матеріалів;
2) складання норм витрат матеріалів;
3) складання переліку оснастки;
4) складання графіку виготовлення оснастки;
5) розробка систематизованого виробничого технологічного
маршруту;
6) розробка технологічних процесів;
7) участь у виготовленні дослідної партії виробів;
8) випробування дослідної партії виробів;
9) усунення недоліків після виготовлення дослідної партії виробів;
10) участь у виготовлені установчої партії виробів;
11) дослідження установчої партії виробів;
12) усунення недоліків після виготовлення установчої партії
виробів.
Паралельно з цими відділами ведуть підготовку і інші відділи - планово-економічний, фінансовий, відділ зовнішньої комплектації, відділ матеріально-технічного постачання, відділ головного механіка, відділ головного енергетика та інші служби.
Так, наприклад, планово-економічний відділ складає взаємно узгоджений план виготовлення деталей і вузлів для виготовлення дослідної і установчої партій виробів. Складає попередні норми часу і розцінки на виготовлення окремих деталей і вузлів.
Фінансовий відділ вирішує питання фінансування виготовлення даного виробу, веде облік фінансових витрат по всіх статтях витрат, визначає собівартість виготовлення виробу і його окремих складових.
Відділ зовнішньої комплектації по переліку виробів визначає заводи-виготовлювачі цих виробів, укладає з ними договори на поставку, разом з фінансовим відділом вирішує питання оплати за покупні вироби.
Відділ матеріально-технічного постачання по переліку матеріалів, які розробляє відділ головного технолога, визначає заводи-виготовлювачі, укладає з ними договори на їх поставку, разом з фінансовим відділом вирішує питання оплати за матеріали.
Відділ головного механіка здійснює встановлення і монтаж механічного обладнання, такого, як агрегат пайки типу "Хвиля", автомат для набивки заклепок на плати та інше.
Відділ головного енергетика забезпечує всі виробничі процеси енергоресурсами - електроенергією, водою, газом, стиснутим повітрям, парою і т.д.
Робота всіх вищевказаних служб здійснюється по єдиному заводському графіку, є підзвітною і контролюється або директором заводу, або одним з його заступників.
4.2 Технологія виготовлення виробу
Виготовлення виробів починається після успішного завершення виготовлення уставної партії виробів . Конструкторській документації присвоюється літера "С", що означає - серійне виробництво виробів. Воно ведеться у відповідності з план-графіком виготовлення, розробленим планово-економічним відділом. Розподіл виготовлення вузлів і деталей по виробничих підрозділах ведеться у відповідності з технологічним маршрутом, розробленим відділом головного технолога.
Розглянемо процес виробництва електронних виробів, пов'язаний безпосередньо з складальними і монтажними операціями. Як правило, вони виконуються в складальному цеху. В кожному з них є центральний склад, або навіть кілька складів, на які з інших складів поступають плати, деталі, покупні вироби, матеріали. Якщо в цеху складаються окремі складальні одиниці, то деталі на них із складів поступають на окремі дільниці, де вони і складаються. їх складання ведеться з допомогою спеціальних інструментів - починаючи із звичайної викрутки і закінчуючи напівавтоматами чи автоматами.
Коли всі вузли зібрані, вони поступають на головну складальну дільницю чи конвеєр. Тут монтажники здійснюють монтаж плат. На кожному робочому місці монтажника є технологічна карта, в якій вказано, які радіоелементи вона встановлює на друковану плату. Попередньо всі радіоелементи готуються до установки на плату на

 
 

Цікаве

Загрузка...