WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Капітальний ремонт верстату СР-8 - Курсова робота

Капітальний ремонт верстату СР-8 - Курсова робота

Підшипники короби передач Набивка Салідол УС-2 1 раз
в 6 місяців
2. Підшипники ножового вал Набивка Салідол УС 1 раз
в 6 місяців
3.Ходові гвинти підйому і опускання стола Ручний Салідол УС 1 раз
в 6 місяців
4. Редуктор коробки передач Заливка Масло індустріальне 20 ДСТУ
1707-51 1 раз
в 6 місяців
5. Підшипники секційного валу набивка Салідол УС 1 раз
в 6 місяців
6.Ходовий гвинт переміщення Ручний Салідол УС 1 раз
в 6 місяців
7. Підшипники електродвигуна Набивка Салідол УС 1 раз
в 6 місяців
8.Ланцюгова передача Ручний Салідол УС 1 раз
в 6 місяців
9.Напрямні підйому і опускання стола Заливка Масло індустріальне 20 ДСТУ 1 раз
в 6 місяців
10 Ведені ніні шадкі валки стола Набивка Салідол УС 1 раз
в 6 місяців
?
3. ВИПРОБУВАННЯ ВЕРСТАТУ СР-8 ПІСЛЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ
3.1. Пробірка геометричної точності і наладка верстату
Схема пробірки плоскості і паралельності контрольною лінійкою і трьома щупами.
Що провіряється Методи провірки Відхилення 1 мм
Плоскістність поверхні і прямолінійності елементів На провіряєму поверхню в різних напрямках при перевірці на плоскість в одному продовжньому напрямку при провірці прямолінійності встановлюють колібровочні плитки, або щупи однакової товщини; на них провір очною гранню кладуть контрольну. 0,1-0,2/1000
Схема пробірки співосей валів
Що провіряється Методи провірки Відхилення 1 мм
Співвістність співпадання осей валів Індикатор з ціною поділки 0,0 мм. Він закріплюється на стінці одного провіряємого валу, муфти; мірний штіф індикатора дотикається поверхні іншого вала, сряженим з першою частиною. При обертанні частини із закріпленим індикатором на повний оберт по шкалі індикатора визначають неспіввісність. Погрішність визначають найбільшою алгебраїчною півнізнстю показників індикатора 0,05-0,1
1. Індикатор
2. Ролик
Що провіряється Методи провірки Відхилення 1 мм
Радіальне биття роликів На стіл верстату встановлюється індикатор, який підводять до ролика і заміряють відхилення. Провірку радіального биття роликів індикатором проводять в 3 точках 0,15
?
Що провіряється Методи провірки Відхилення 1 мм
Рівномірність товщини обробленого на рейсмусі щита Провіряють штанг ель-циркулем в трьох точках по ширині і довжині, як показано на ескізі 0,15
?
3.2.Випробовування на холостому ходу
При випробовуванні на холостому ходу провіряють дію всіх систем верстата: змащувальних, механічних, електричних. Провіряють діє головного руху (різання) на всіх швидкостях починаючи з нижньої, дія механізмів подач золотовок, або інструменті.
Провіряють найбільшу потужність холостого ходу головного приводу після роботи верстата не менше 1 год., а також потужність холостого ходу. При цьому температура допустимого нагріву підшипників не повинна перевищувати встановлені межі.
В процесі випробування на холостому ході провіряють: брокіровки, заземлення, надійність фіксації рукояток управління, дію запобіжних пристроїв і огороджень, відповідність надписів.
При перевірці електрообладнання визначають безперебійність і надійність в роботі міцних вимикачів, захисних блокіровок, провіряють робот силових електропроводок і приборів.
3.3. Випробування під навантаженням.
Для випробування під навантаження і в роботі верстата повинні бути повністю підготовлені до роботи вплоть до встановлення ріжучого інструмента і провірити його закріплення.
Випробовування верстатів під навантаженням передбачає провірку при найбільшій силі різання з короткочасною перегрузкою на 25% номінального режиму. Випробовування включає в себе також говірку найбільшої потужності, найбільшого крутного моменту.
Верстати. Для яких пробірка зусилля різання і крутногомоменту не обов'язкова, випробовується під навантаженням, встановленими технічними умовами.
При випробовуванні в роботі верстата провіряють на різних на завчасно складеній і завіреній програмі і методиці випробування.
В результаті пробірки верстата в роботі фактичні показники - точність обробки деталей і продуктивності верстату - повинні бути у встановлених межах.
3.4.Випробовування на вибіг.
Після випробовування на холостому ході і випробовування під навантаженням іде випробовування на вибіг.
Виробничим випробовуванням піддається верстат встановлений на фундамент, або на основу і вивірений на книлах, або черевинах, без підливки цементного розчину.
3.5. Акт
Приймання обладнання з капітального ремонту і здачі його в експлуатацію.
Ми нижчепідписавші, механік цеху __________________ _____________ і представник ВГМ ______________ _____________ склали дійсний акт в тому, що рейсмусний верстат СР-8 інвентар №_____ знаходився в плановому ремонті з 17.05. по 23.05.2005 р. точно 6 днів проти норми простою в період ремонту ______ днів.
Передбачені дефектною відомістю роботи по капітальному ремонті виконані повністю.
По закінченні капітального ремонту рейсмусний верстат СР-8 пройшов випробовування і зданий в експлуатацію.
Здав механік цеху: ________________
Прийняв: ________________________
?
4. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
Забороняється користуватися несправними приспосібленнями, пристроями, слюсарними інструментами, транспортними, підйомними, або підйомно-механічними механізмами з пошкодженими кронами, канатами, ланцюгами, блоками і т.п., а також не пройшовши технічні огляди.
При складанні верстата, робочі частини ріжучого інструмента повинні закриватися автоматично діючими огородженнями. На огородження повинні наноситися сигнальні кольори відповідними потребами стандартів.
Різьби робочих валів і шпинделів для кріпильних гайок у всіх верстатах повинні мати напрямок протилежний обертанню ріжучих інструментів. Кріплення на верстатах справок, та других знайомих елементів повинні бути надійними, включаючи самовільне ослаблення їх в роботі. В місцях, де можливе самовигвинчування штіфків і т.п. повинні бути виділені запобігаючі пристрої включаючи проявлення якої-небудь небезпеки під час роботи на верстаті.
Формат Зона Позиц. Позначення Найменування К-сть При-мітка
Документація
А1 Склад креслення
Деталі
А1 1 Корпус 1
А1 2 Гвинт 1
А1 3 Губка 1
А1 4 Шайба 1
А1 5 Ролик 1
А1 6 Планка 1
А1 7 Гайкам 1
Змн. Арк. № документа Підпис Дата
Розроб. РЕЙСМУС НИЙ
ВЕРСТАТ СР-8 Літер. Аркуш.
Перевір. н
КПК
Н.Контр.
Затв.
Формат Зона Позиц. Позначення Найменування К-сть При-мітка
Документація
А1 Склад креслення
Склад одиниці
А1 1 Пристрій для засточки ножів 1
А1 2 Стіл 1
А1 3 Нігтеві завіса 1
А1 4 Електродвигун 1
А1 5 Ручка коробки передач 1
А1 6 Електролампа 1
Змн. Арк. № документа Підпис Дата
Розроб. РЕЙСМУС НИЙ
ВЕРСТАТ СР-8 Літер. Аркуш.
Перевір. н
КПК
Н.Контр.

 
 

Цікаве

Загрузка...