WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації процесу виробництва промислового паркету в ТзОВ СП Лісова компанія 'Лаванда' - Курсова робота

Проект автоматизації процесу виробництва промислового паркету в ТзОВ СП Лісова компанія 'Лаванда' - Курсова робота

ролика на інший.
Перемотування проводити наступним чином - відпустити контрагайки 1 і 2 на вагах 6 (див. аркуш 3) і перемотати необхідну довжину тефлону із вала на вал.
Гайки потрібно знову законтрити.
При заміні тефлону - пришити його, якою-небудь м'якою ниткою до обох валів підмотки, приблизно так як це було на початку.
Обов'язково встановити термопару 8 в гніздо, яке потрібно наперед заповнити теплопровідною пастою КТП-8. Притиснути термоопору хомутом-скобою 9.
Натягнення нитки.
Для розрізання використовується ніхромова нитка ?0,45-0,55 (може бути м'яка нержавійка). Прикрутити нитку гвинтом 11 із одного краю зварювального ножа і протягнути до пружини стиску 10.
Стиснути пружину, натягнути нитку і зафіксувати її на крайньому робочому витку пружини.
Нитку не приєднувати до ТЕНа - вона служить тільки для розділення зварювальних швів. Регулювання зварювального ножа.
Зварювальні шви, що розміщені на плівці попередньо упакованого продукту і залишку повинні бути одинакові по ширині, по всій довжині зварювального шва.
Якість зварювального шва регулюється при жимом зварювальної колодки з допомогою гайок 12 відносно балки 13.
Нитка, що розділяє зварювальний шов на дві рівних частини має можливість ступінчастого регулювання із допомогою спеціальних пазів на корпусі зварювальної колодки, тобто має можливість пересування відносно осі симетрії зварювального шва.
Камера.
Виключення камери потрібно проводити так, як це рекомендовано в розділі "Загальні вказівки по вводу в експлуатацію" пункт 20. Якщо не дати камері охолонути, то можна легко знизити ресурс ТЕНів камери і перегріти двигун.
Обертання двигуна тільки в правильному напрямку, тобто в тому, що вказаний стрілкою на корпусі двигуна. в протилежному випадку погіршується обдування і стає можливим само розкручування тепло вентилятора, що може привести до перегріву ТЕНів і виходу машини із ладу.
Потрібно при кожному запуску машини провіряти правильність обертання двигуна.
Потрібно прислухатися до кожного по стороннього шуму, що може появитися в двигуні. При появі шумів, потрібно вияснити причину (пропала фаза, зношення підшипників), і усунути її.
В склад машини входять:
Ніж відрізний - 1 шт.
Розетка 3-х фазна - 1 шт.
Гвинти до розетки - 2 шт.
Запобіжник 5А - 2 шт.
Запобіжник 0,1-0,5А - 2 шт.
Запобіжник 3А - 2 шт.
Крім перевірки перерахованих вище вузлів машини, потрібно також:
Провірити стан кріплення всіх вузлів і деталей - один раз в місяць.
Провірити стан клемних кріплень, струмопровідних частин - один раз в рік.
Ремонт і встановлення ТЕНів і терморегулятора рекомендується проводити силами заводу-виготівника.
Можливі несправності і методи усунення
Таблиця 2.1.
Ознаки Причини Метод усунення
1. Гріється і гудить двигун на камер. Повільніше ніж звичайно прогрівається машина (можливо також не вмикається зварювальний ніж). Немає одної фази, або на вході, або після автоматичного вимикача. Підвести повноцінне живлення.
Прочистити контакти автоматичного вимикача.
2. Погано гріється або не гріється камера, або перегрівається. 1. Згорів запобіжник 0,1-0,5А на блоці управління.
2. Пробій семистора.
3.Перегорів ТЕН або група ТЕНів. Замінити запобіжник.
Замінити семистор.
ТС 122-25 6 кл.
Замінити ТЕН.
3. Не працює вентилятор охолодження, або група вентиляторів. 1. Згорів запобіжник.
2. Вийшов із ладу вентилятор. Замінити запобіжник 3А.
Замінити вентилятор.
4. Не гріється зварювальний ніж 1. Згорів запобіжник 5А.
2. Вийшов з ладу силовий трансформатор.
3. Вийшов з ладу вимикач зварювального ножа.
4. Перегорів ТЕН. Замінити запобіжник 5А.
Замінити трансформатор.
Замінити вимикач.
Замінити ТЕН.
2.2. Підбір стандартного обладнання.
Електродвигуни приводу конвеєрів.
Для приводу конвеєрів потрібно використовувати трьохфазні електродвигуни синхронної дії з короткозамкнутим ротором. Оскільки електродвигуни потребують особливого догляду нижче приведено рекомендації до їх правильної експлуатації.
Швидкий та подальший розвиток техніки і зв'язана з цим електрифікація робочих засобів і автоматизація підприємств постійно збільшує потребу в електродвигунах. При цьому в більшості випадків перевага надається двигунами трьохфазного струму завдяки своїй якісній конструкції, надійності в експлуатації, простому обслуговуванню, можливості усестороннього застосування та адаптування в відповідності з умовами експлуатації.
Хоча двигуну трьохфазного струму потрібний мінімальний технічний догляд, то це не повинно означати, що не потрібно звертати увагу на його транспортування, встановлення та введення в експлуатацію.
Багаторічні дослідження і статистика пошкоджень двигуна показують, що більшість випадків виходу двигунів із стану відбувається із-за неправильного користування з ними при транспортуванні, зберіганні, монтажі та запуску в експлуатацію.
Скорочення випадків виходу двигунів із ладу і повинно стати метою досліджень. Мета буде досягнута, якщо вона зацікавить заводських інженерів та електриків, керівників перевезень та завідуючих складами, дасть їм вказівки по догляду за електродвигунами від входу товарів через монтаж, запуск в експлуатацію до регулярного контролю, щоб уникнути непотрібних ремонтів, затрат та простоїв. Якщо двигуни троьхфазового струму необхідно перевезти, то перевезення провадить відповідний вид транспорту (враховуючи відстані перевезення). Якщо перевезення на незначні відстані, то двигуни упаковують в брезент, а не в стандартну торц.
Якщо на одній одиниці транспорту перевозять декілька двигунів, то їх встановлюють так, щоб при вібраціях вони не мали між собою. Двигуни з лапами перевозяться на них. Для перевезення горизонтальних фланцевих двигунів використовують призмоподібні підставки. При перевезенні допоміжні елементи потрібно вибиративиходячи із маси електродвигунів.
Багаточисельні виходи з ладу, що зустрічаються при введенні в експлуатацію двигунів трьохфазного струму, являються наслідком неправильного їх збереження. Щоб захистити електродвигуни від впливу вологи і проникненні пилу необхідно їх додатково покрити брезентом, поліетиленовою плівкою тощо.
Якщо двигуни зберігалися довгий час на складі, то перед їх монтажем необхідно перевірити опір ізоляції обмотки. Перевірку опору ізоляції доцільно проводити індуктором з рукояткою, для чого потрібно зняти клемні мости або комутаційні з'єднання з клемника. Необхідна величина опору ізоляції залежить від номінальної напруги відносно двигуна.
Якщо двигуни були під впливом волог, то не можна проводити виміри опору ізоляції, не провівши попереднього просушування їх. При виявленні замикання на корпус, то його можна усунути лише ремонтом.
При виборі місця монтування для двигуна необхідно врахувати, що елементи, які потребують технічного догляду, клемні колодки повинні мати легкий доступ до них. Для безвідмовної роботи стандартних електродвигунів трьохфазного струму потрібне достатнє охолодження. Якщо декілька двигунів стоять щільно один біля одного, то необхідно слідкувати, щоб тепле відпрацьоване повітря не попадало в якості охолодження в інший.

 
 

Цікаве

Загрузка...