WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації процесу виробництва промислового паркету в ТзОВ СП Лісова компанія 'Лаванда' - Курсова робота

Проект автоматизації процесу виробництва промислового паркету в ТзОВ СП Лісова компанія 'Лаванда' - Курсова робота

товщини плівки і її якості. Орієнтуватись бажано на температуру від
190 до 230°С.
Час вкладання від 15 до 25 сек.
Час охолодження від 8 до 15 сек.
1. Коли машина прогрілась приступайте до роботи. Встановіть візок під зварювальним вузлом 7, або прислоніться до магніту, закріпленого до труби прямокутного перерізу в крайньому правому положенні. Зафіксуйте візок ексцентриком 6.
2. Протягніть плівку в бік камери на довжину, що перевищує периметр запаковуваного продукту на візок.
3. Встановіть на плівку продукт таким чином, щоб правий від Вас бік був щільно притиснутий до нижньої балки зварювального ножа, дивіться за тим щоб продукт стояв на середині плівки (тобто плівка щоб виступала на однакові проміжки від країв продукту).
4. Перетягніть плівку через продукт і опустіть ручку 7 із зварювальним ножем. Зафіксуйте і притисніть із зусиллям. Нормальне зварювання проходить за 3-3,5 сек. Ніж робить шов, який розділяється ниткою. В результаті отримуємо два шва: один залишається на упаковці, інший - на залишку плівки. Обидва шви повинні вийти однакової ширини по всій довжині зварювальної колодки. При необхідності добийтесь цього (див. регулювання зварювального ножа).
5. Ви отримали попередньо упакований продукт і залишок плівки, який приварився до плівки, що йде з рулону.
6. після поступлення візка із продуктом в камеру починається відлік часу вкладання плівки. Сигнал, що подається на блок управління поступає від кінцевого вимикача (на кінцевий вимикач натискає візок).
Під час знаходження продукту в камері, світлодіад 4 (рис. 2.1) мигає змінно червоно-зеленим світлом.
7. Після того як час, відведений на упакування в камері, вичерпаний, звучить звуковий сигнал, який свідчить про те, що потрібно виймати візок із камери і вимикаються вентилятори із 3-секундною затримкою. Для виймання візка із камери потрібно потягнути за ручку розміщену на візку.
8. Почекайте поки вентилятори охолодження відпрацюють свій цикл, зніміть упакований продукт.
9. Пустий візок відправте в початкову позицію по нахиленому транспортеру до місця вкладання.
Виключення машини.
10. Вимкнути кнопки 2 і 8. (рис. 2.1).
11. Вимкнути загальний вимикач 1. (рис. 2.1).
Рис. 2.1. Пульт управління на МТУО-5,0.
Пристрій для накладання клею.
Призначення.
Пристрій для накладання клею призначений для склеювання готової паркетної соломки.
Технічні дані.
Серед технічний даних пристрою:
Ширина вхідного отвору - 500мм.
Швидкість посування заготовок - 19м/хв..
Потужність двигуна - 0,18 кВт.
Швидкість обертання двигуна - 138 об/хв..
Габаритні розміри:
Довжина - 900мм.
Ширина - 690мм.
Висота - 340мм.
Важить пристрій приблизно 120 кг.
Будова пристрою.
Ззовні пристрою розміщений пульт управління пристроєм, що знаходиться на зовнішній правій стороні корпусу пристрою.
В середині є система вайв, що приводиться в дію двигуном потужністю 0,18 кВт. Швидкість, що розвивається двигуном відповідно становить 1380 об/хв. внутрішні ведені вали поєднані із ведучим двигуном пасовою передачею.
Два нижні і один верхній вал утворюють своєрідний конверт, що розміщений в середній площині пристрою.
Ззовні коло верхнього вала і вхідного отвору розміщена система голок, що побудована так, щоб між голками могли проходити заготовки соломки і знімати розміщений на них клей.
Робота пристрою.
Заготовки подаються на стіл приймання заготовок, що розміщений в передній частині пристрою.
Подаються заготовки складені соломкою, таким чином, щоб між ними могли пройти голки і подати клей.
Зразу після проходження заготовки крізь голки, вони попадають всередину пристрою, де притискаються одна до одної прижимами, що розміщені по боках внутрішньої порожнини пристрою. Притискання відбувається для зручного подальшого транспортування паркетної плити.
Після того, як плита пройшла стиск, вона попадає на стіл готової продукції (на даному етапі виробництва), що розміщений в задній частині пристрою під його корпусом. Саме звідси плиту буде транспортовано в наступний пристій.
Пристрій для укладання плит паркету.
Призначення.
Пристрій для укладання плит паркету призначений для кінцевого виробництва індустріального паркету, тобто після проходження заготовками цього пристрою, вони стають паркетом.
Технічні дані.
Серед технічних даних пристрою:
Розміри плит паркету - 480х480, 490х490 мм.
Габаритні розміри:
Довжина - 1050мм.
Ширина - 1000мм.
Висота - 140мм.
Важить пристрій приблизно 70 кг.
Будова пристрою.
Пристрій побудовано так, щоб можна було легко і без надмірних зусиль зробити із паркетних плит прямокутної форми паркетний щит-квадрат розмірами: 480х480 або 490х490 мм.
Цей пристрій не автоматичний, він - механічний.
На каркасі пристрою розміщений ексцентричний вал, на якому обертається зажим. До зажима жорстко прикріплені дві бокові стінки однакових розмірів.
Третя стінка закріплена жорстко до каркасу пристрою. Тобто вона є базовою. Четверта стінка - рухома, так як і перші дві, але вона рухається не ексцентрично, а на двох завісах. Завіси розміщені по обидва боки стінки так, щоб вона могла рухатись вверх-вниз. Рух цієї стінки здійснюється завдяки ручці, що розміщена в правому боці стінки.
Робота пристрою.
Плити прямокутної форми подаються до пристрою і оператор зразу складає їх в пристрій. В пристрій поміщається 8 таких плит.
Щоб складати плити потрібно відтягнути зажим із двома стінками на 1,2-2,0 см і закріпити в такому положенні. Іншу рухому стінку, тобто четверту, потрібно підняти до утвору вверх, щоб вона не мішала вкладанню плит в пристрій.
Так як плити щойно поступили із пристрою накладання клею, то на зовнішньому боці плит залишається клей, що служить тепер для склеювання плит між собою.
Закладання плит проводиться оператором. Плити потрібно складати одна коло одної так, щоб вийшов квадрат із 8-ми плит.
Коли оператор заклав повністю всі 8 плит в пристрій, тоді можна затискати пристрій. Затискання проводиться так: спочатку затиснути четверту стінку (опустити вниз стінку пристрою ручкою і закріпити її); потім натискаючи на ручку зажима (перші дві стінки) зажим починає рухатись в напрямку до плит.
Будовою пристроюрозраховано ексцентричність вала, на якому обертається зажим так, щоб операторові не потрібно було прикладати надмірних зусиль для затискання щита паркету.
Коли затискання пройшло до упору, тоді щит повинен бути готовим. Але для повної готовності потрібно, щоб щит постояв у пристрої декілька секунд затиснутим. Через певний час оператор витягує готовий щит із пристрою.
Виймання щита проводиться наступним чином:
- Відтягуємо ручку зажима, чим звільняємо щит від тиску;
- Піднімаємо четверту стінку вверх;
- Виймаємо щит.
Досить важливим елементом упакувальної машини МТУО-5,0 є зварювальна ланка.
Зварювальна ланка.
Зварювальна ланка, а особливо її зварювально-ріжуча площадка повинні бути чистими! Протирати тільки м'яким папером (туалетний папір). Протирання синтетичною тканиною категорично заборонено.
По ходу зношення тефлону 5 (див. аркуш 3) (він накручений на перемо точних валиках зварювального ножа) перемотати його із одного

 
 

Цікаве

Загрузка...