WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації процесу виробництва промислового паркету в ТзОВ СП Лісова компанія 'Лаванда' - Курсова робота

Проект автоматизації процесу виробництва промислового паркету в ТзОВ СП Лісова компанія 'Лаванда' - Курсова робота

мм.
ширина - 700 мм.
висота - 930 мм.
Важить верстат 260 кг.
Після того як оператор торцівки педальної тиру DPNA обрав заготовку і вона готова до подальшої обробки, вона попадає на наступний верстат - автоматичну торцівку подвійного типу DDOA.
Цей верстат призначений для торцювання деталі зверху і знизу, і надання деталі точних розмірів.
Заготовки, які можуть оброблятися на цьому верстаті повинні мати приблизні розміри:
довжина - від 120 мм.
ширина - 35-120 мм.
висота - 20-35 мм.
При таких розмірах вхідної заготовки, вихідна заготовка після обробки на цьому верстаті буде мати довжину 110 або 120 мм.
Верстат розрахований на обробку не тільки одної деталі. Конструкція автоматичної подвійної торцівки передбачує обробку зразу 6-ти заготовок. При швидкості посування матеріалу 13 або 18 м./хв., досягається обробки 35 або 50 шт./хв.
В будові верстату враховано, що заготовки, що попадають в нього оброблялися вже на торцівці педальній типу DPNA, і мають прямі торці. Тому верстат складається із обрізаючої пили і вирівнюючої пили. Обидві пили мають діаметр 400 мм. Пили поставлені на такій відстані одна від одної, що враховано навіть товщину кожної з пил:
обрізаюча - 2,5 мм.
вирівнюча - 4 мм.
Верстат приводиться в дію натисканням кнопки "Пуск" на панелі оператора. Швидкість обертання вала двигуна - 2900 об./хв., швидкість обертання вала до якого жорстко прикріплені пили - 3250 об./хв. Вал, що обертається двигуном і вал, на якому обертаються пили поєднані пасовою передачею. Потужність двигуна, що обертає пили - 7,5 кВт.
Потужність двигуна, що обертає закріплені в верстаті заготовки - 1,1 кВт, пр швидкості обертання заготовок 700 об./хв.
Розміри автоматичної торцівки подвійної DDOA:
довжина - 1500 мм.
ширина - 1200 мм.
висота - 1530 мм.
Важить верстат близько 1200 кг.
Після торцювання заготовка попадає на наступний верстат - автоматичну струганку двосторонню типу DDSA. Цей верстат призначений для стругання плоских поверхонь. Будовою верстату передбачено стругання заготовки одночасно із двох боків: зверху і знизу.
довжина - 110-120 мм.
ширина - 35-120 мм.
товщина - 20-35 мм.
Верстат розрахований для стругання одразу 10-ти заготовок, які рухаються в верстаті із швидкістю 13 або 18 м./хв. Тобто за одну хвилину обробляється 35 або 50 заготовок.
Обробляються заготовки 3-ма ножовими головками (дві розміщені зверху, для точнішого стругання, а одна знизу), які побудовані із ножів (кожна має по 4 ножі). Головки ножові діаметром 140 мм. обертаються із швидкістю 5850 об/хв.
Потужність двигуна, що обертає ножові головки - 7,5 кВт. при швидкості обертання вала двигуна 2900 об./хв. Вал, що обертається двигуном і вал, на якому обертаються ножові головки, поєднані пасовою передачею.
Потужність двигуна, що обертає закріплені в верстаті заготовки - 1,1 кВт ,пр швидкості обертання заготовок 700 об./хв.
Габаритні розміри автоматичної струганки двосторонньої типу DDSA:
довжина - 1700 мм.
ширина - 1500 мм.
висота - 1400 мм.
Важить верстат близько 1670 кг.
Наступним верстатом лінії паркетної типу DDLA-1 є автоматична велоторцівка типу DDMA.
Вона призначена для розрізання заготовки на паркетну соломку.
Розміри оброблюваного матеріалу:
довжина - 110-120 мм.
ширина - 35-120 мм.
товщина - 20-30 мм.
Верстат розрахований для торцювання одразу 6-ти заготовок, які рухаються в верстаті із швидкістю 13 або 18 м./хв. Тобто за одну хвилину обробляється 35 або 50 заготовок.
Обробляються заготовки 11-ма круглими пилами обрізаючи ми і 1-ю круглою пилою вирівнюючою. Пили відрізаючи діаметром 140 мм, і пила вирівнюючи обертаються із швидкістю 5850 об./хв.
Максимальні розміри запаковуваного продукту:
ширина - 400 мм.
висота - 330 мм.
довжина - 550 мм.
Рухомий столик -650-540 мм
Максимально довжина зварного шва - 600 мм.
Напруга зварювального ТЕНа - 42В.
Потужність зварювального ТЕНа - 0,4 кВт.
Світлова і звукова сигналізація для контролю технологічного процесу.
Упакувальний матеріал - термовкладальна плівка товщиною 30-200 мкм.
Продуктивність від 1 до 5 упаковок на хвилину.
Оператор - 1 людина.
Принцип дії.
Пристрій для запаковування товарів у термовкладальну плівку являє собою пристрій, робота якого заснована на вкладанні плівки під дією обдування гарячим повітрям.
Потрібна температура в камері досягається нагріванням ТЕНів, а зняття тепла здійснюється вентилятором.
Під дією потоку гарячого повітря, плівка, в яку загорнутий продукт розігрівається, зм'якшується і стискається, щільно обтягуючи запаковуваний продукт.
Загальні вказівки по ввожу в експлуатацію. Перед початком експлуатації провірити апарат на відсутність видимих механічних пошкоджень, щільність кріплення механічних вузлів.
Вивчити інструкцію, і діяти суто по її пунктах.
Робочі умови експлуатації машини-температура навколишнього середовища від +5 до +30°С при відносній вологості повітря 98%.
Забороняється експлуатація машини на відкритих площадках, без накриття, без заземлення, без повноцінної мережі живлення 380 В, 50 Гц., з непрацюючим двигуном і з робочою температурою, що перевищує 250°С.
Ввід в експлуатацію і порядок роботи.
Встановити машину на лампи-домкрати 2.
(див. аркуш 3)
Заземлити машину 1 (див. аркуш 3)
Взяти із ремонтного комплекту 3-х фазну розетку, закріпити в отворах на задній стінці.
Під єднати машину до мережі 380 В., 50 Гц (рекомендований кабель ПВСЧ 2,5 мм2 - min).
Сфазувати двигун. Обертання ротора по стрілці показаній на корпусі двигуна (провідники перекидати тільки на розетці живлення). В випадках якщо перше включення пройшло з обертанням двигуна в інший бік від показую чого стрілкою на корпусі двигуна - провірити кріплення вентилятора центр обіжного (права різьба). Вентилятор знаходиться в камері над великим отвором введення повітря.
Ввімкнути автомат 1 (рис 2.1) - вмикається двигун вентилятора центробіжного.
Ввімкнути кнопки 2 і 8 (рис. 2.1). вони служать для включення ланцюгів управління камери і зварочного вузла відповідно (при першому включенні кнопки 2 проходить запуск всіх вираховувальних систем, в тому числі обробка циклу вентиляторів охолодження).
Встановити рулон із плівкою на рамки 3 (при зміні діаметру рулона ролики переставляти). Найбільша відстані між ними буде при найбільшому діаметрі, а при найменшому - відповідно мінімальна відстань між роликами. Зафіксувати обмежувач рулона двома кільцями, що є на одному із роликів розмітки,таким чином щоб плівка находилась по центру ролика.
Пропустити плівку над столиком 5 (див. аркуш 3) і під скобою 4 (вона служить для утримування плівки на трубі прямокутного перерізу).
При досягненні заданої Вами температури (для камери ручка 10) (рис. 2.1), для зварювального кожна ручка 15 (рис. 2.1) індикатор червоного кольору починає мигати із частотою ~ 1 Гц, що відповідає тому, що машина готова до роботи.
Для отримання доброї упаковки потрібно підібрати час вкладання (час перебування продукту в камері), температуру вкладання і час охолодження. Ці фактори залежать від температури навколишнього середовища, теплоємкості продукту,

 
 

Цікаве

Загрузка...