WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Вантажні транспортні перевезення - Дипломна робота

Вантажні транспортні перевезення - Дипломна робота

здійснюються за межами міста на віддалі до 50 км включно;
г) міжміські - перевезення, які здійснюються на відстані більше 50 км між різними містами, областями і економічними районами на дорогах великої протяжності, віддаль може бути більше 1000 км;
д) міжнародні - перевезення за межі країни.
4. По способу виконання - місцеві перевезення і перевезення прямого і змішаного сполучення:
а) місцевими називаються всі перевезення незалежно від їх віддалі, які проводяться одним автотранспортним підприємством;
б) при перевезеннях прямого сполучення в роботі по переміщенню вантажів приймають участь декілька автотранспортних підприємств;
в) перевезення змішаного сполучення виконуються двома або більше видами транспорту. Вони можуть бути: автомобільно-залізничними, автомобільно-водними, автомобільно-залізнично-водними і т.д.
5. По часу виконання -постійні і сезонні:
а) постійні - перевезення на протязі цілого року;
б) сезонні - періодично повторюються в потріб6ний час року.
6. По організаційному принципу - централізовані і децентралізовані.
1. ЗАГАЛЬНИЙ РОЗДІЛ
1.1. Характеристика підприємства перевізника
Для виконання перевезень створюються автотранспортні підприємства (АТП), які являються первинною ланкою автомобільного транспорту (на відомчому автотранспорті можуть бути також транспортні цехи у складі великих підприємств).
В керування автотранспортом загального призначення вводиться виробничо-територіальна система. Структура управління складається з чотирьох ланок: державне об'єднання - територіальне об'єднання - державне міністерство, яке діє в межах країни.
Основний тип автотранспортного підприємства - комплексні АТП, проводить перевезення вантажів і прості транспортно-експедиційні операції, зберігання, технічне обслуговування і поточний ремонт рухомого складу. забезпечує необхідними матеріалами і запасними частинами.
Управління АТП повинно забезпечити: виконання перевізного плану, техніко-економічне планування, організацію праці і заробітної плати, бухгалтерський звіт і фінансову діяльність, матеріально-технічне оснащення. Комплектування і підготовку кадрів, господарське обслуговування.
Для вирішення цих питань у АТП є організаційна, технічна і планово-економічна служба. Організаційна служба АТП залежить від характеру і структури перевезень, кількості і типу рухомого складу, форми організації технічного обслуговування і ремонту, технічної спорядженості підприємстві і інші. В середині АТП створюють автоколони.
Автотранспортні підприємства в більшості випадків являються спеціалізованими - в залежності від обслуговування галузей, способу виконання перевезень і т.д.
Для подальшого вдосконалення процесів управління діяльністю АТП, концентрації рухомого складу, скорочення ланок і підвищення гнучкості управління застосовують автотранспортні виробничі об'єднання. Об'єднання представляє собою самостійну госпрозрахункову організацію, в склад якої входять декілька автотранспортних підприємств. Вона може складатися з окремих підприємств або мати одне головне підприємство і декілька підприємств-філіалів. Відповідальність за діяльність окремих підприємств (виконання плану перевезень) перед вище стоячою організацією несе об'єднання.
Завдання. що покладаються на комплексні АТП здійснюються службою організації, технічною, плановим відділом і бухгалтерією, При розподілі функцій службою організації перевезень і технічною службою керуються таким принципом:
1. при роботі на лінії парк перебуває в розпорядженні служби організації перевезень, а на території АТП - технічної служби.
2. усі заходи пов'язані з організацією перевезень вантажів забезпечуються начальником відділу організації перевезень. Йому підпорядковані рухомий склад, що працює на лінії, склади, вантажні автостанції і транспортно-експедиційні контори.
1.2. Характеристика існуючої організації і району превезень
В дипломному проекті планується вибрати рухомий склад та організувати переведення цегли по маршрутах:
1. Надвірна завод - Пасічна будівельний об'єкт
2. Надвірна завод - Ланчин будівельний об'єкт
3. Надвірна завод - Білі Ослави будівельний об'єкт
В організації існуючих перевезень є певні недоліки, що потребують організаційних заходів та вдосконалення.
Перевезення здійснюється не постійно, рухомий склад не відповідає сучасним вимогам, що впливає на собівартість перевезень.
Значні втрат часу при проведенні вантажних операцій будівельних майданчиках.
Велике значення при плануванні перевезень має регламентування швидкості на кожній ділянці перевезень, що значно впливає на продуктивність перевезень.
Вибір швидкості залежить від категорій умов експлуатації та типу рухомого складу. маршрути даних перевезень проходять по дорогах І-ІІ-ІІ категорій, що впливає на вибір середньої технічної швидкості.
На даний маршрут. При перевезенні цегли використовується рухомий склад, є можливість зворотнього завантаження.
В даному випадку коефіцієнт використання вантажопробігу максимально може бути рівний ? = 0,5, що є недоліком існуючих перевезень
1.3. Обґрунтування теми проектування
На сучасному етапі розвитку підприємства, приватного бізнесу необхідність в перевезенні будівельних матеріалів на об'єкти є періодично потрібними. В залежності від замовлень на дані перевезення і вдосконалення їх організації, покращення техніко-економічних показників розробляється дана тема.
Необхідність в розробці даної теми, тому, що є ряд невирішених питань, які можна вирішити в процесі проектування:
- впровадити, по можливості, зворотне завантаження з метою зменшення втрат при перевезеннях та підвищення всіх техніко-економічних показників;
- розрахувати, згідно категорій умов експлуатації, середньо-технічні швидкості до кожної дільниці та маршруту;
- провести вибір оптимального рухомого складу, що забезпечить перевезення з меншими витратами;
- розробити графіки руху рухомого складу для кожного маршруту;
- впровадити в проекті прогресивний метод в перевезення, особливо будівельних матеріалів цегли на піддонах, монтаж з коліс.
Де 1.4.
2. ТЕХНОЛОГІЧНИЙ РОЗДІЛ
2.1. Обґрунтування прийнятого методу перевезень
При визначенні методу перевезень вантажів на маршрутах враховують слідуючи показники:
- вид вантажу;
- об'єм перевезень;
- рухомий склад який застосовуються на перевезеннях;
При розробці даного проекту основним завданням удосконалення організації є можливість зменшення непродуктивних пробігів завдяки зворотному завантаженню.
При цьому удосконаленні значно покращатьсятехніко-експлуатаційні показники, що змінить також економічні дані при перевезеннях.
При цьому на двох маршрутах рух буде відбуватись на маршрутах із зворотнім завантаженням, показник коефіцієнту використання пробігу ? буде 0,5 < ? < 1.0.
Для вибору типу рухомого складу необхідно провести розрух нок по годинній продуктивності та врахувати паливну економічність.
Розподіл швидкості відповідно до ділянок по категоріям умов експлуатації
Таблиця №11
Маршрут № Віддаль перевезень, км Розподілення загальної віддалі перевезень по дільницях категорій експлуатації
І ІІ ІV V Значення

 
 

Цікаве

Загрузка...