WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Система живлення дизелів - Реферат

Система живлення дизелів - Реферат


Система живлення дизелів
?
Призначення, будова і принцип роботи паливно-підкачувального насосу, форсунок, фільтрів
Підкачувальні насоси призначаються для подавання палива до насоса високого тиску в потрібній кількості й підтримання перед ним достатнього тиску.
Паливопідкачувальний насос поршневого типу дизеля КамАЗ установлюється на задній кришці регулятора частоти обертання й приводиться в дію від ексцентрика кулачкового валика насоса великого тиску. Коли штовхач опускається, поршень під дією пружини рухається вниз, створюючи пружину, піднімається й пропускає паливо в цю порожнину. Водночас із порожнини паливо витісняється в нагнітальну лінію (клапан закритий). Під час руху поршня вгору паливо з порожнини А крізь нагнітальний клапан надходить у порожнину В (впускний клапан закритий).
Паливопідкачувальний насос складається:
Поршень паливо підкачувального насоса; поршень ручного підкачувального насоса; пружини; впускний і нагнітальний клапани; штовхач; ексцентрик.
Форсунка призначається для впорскування й розпилювання палива. Паливопроводом високого тиску паливо надходить у штуцер, і пройшовши крізь фільтр, просвердли нами в корпусах форсунки і розпилювача потрапляє в порожнину голки. Коли плунжер секції насоса створить достатній тиск, він, діючи на голку знизу вгору, долає зусилля пружини і відштовхує голку, після чого починається впорскування палива крізь чотири отвори в розпилювачі. Після відсічення подачі палива у насос тиск його у форсунці знижується й голка зновуопускається, припиняючи вихід палива з розпилювача. Паливо, що просочилося крізь голку та корпусом розпилювача, відводиться з форсунки каналами в її корпусі. Форсунку встановлюють у головці циліндра й закріплюють скобою.
Будова форсунки: Корпус розпилювача; гайка розпилювача; проставка; установочні штифти; штанга; корпус форсунки; ущільнювальне кільце; штуцер; фільтр; ущільнювальна втулка; регульовані шайби; пружина; голка розпилювача.
Повітряний фільтр автомобілів КамАЗ установлено позаду кабіни й обладнано змінним картонним елементом. Повітря надходить у фільтр вхідним патрубком. У середині корпуса розміщується інерційна решітка та пило збірна порожнина, що сполучається з патрубками відсмоктування пилу. До патрубка приєднано трубку, що веде до ежектора, встановленого у вихідній трубі глушника. Для контролю за роботою повітряного фільтра н лівому впускному трубопроводі встановлено індикатор запиленості, який у разі збільшення розрідження у впускних трубопроводах сигналізує опусканням червоного сигнального прапорця про необхідність промивання або заміни картонного фільтрувального елемента.
Повітряний фільтр складається: Кришка; серга кріплення кришки; корпус; кронштейн кріплення фільтрувального елемента; вхідний і вихідний патрубки; верхня кришка; патрубок відсмоктування пилу; фільтрувальний елемент.

 
 

Цікаве

Загрузка...