WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Приготування торта бісквітного “Вишиванка” - Дипломна робота

Приготування торта бісквітного “Вишиванка” - Дипломна робота

для охолодження сиропу. На робочому місці для приготування бісквітного тіста встановлюють збивальну машину. Збивальну машину використовують різних типів. Також на кондитерських цехах повинен бути інвентар різних видів наприклад сито для просіювання борошна, мішок кондитерський для крашення тортів кремом, вінчик для збивання, скалки для розкачування тіста, лопатки, ножі, кісточки для змащування кондитерських виробів, протвині, форми кондитерські, лопатки кондитерські.
УСТАТКУВАННЯ
2.3. Устаткування кондитерського цеху
Машина МПБ - 800 м для просіювання борошна. Це машина випускається замість машини МПБ-800, яка випускалась раніше.
Машина складається ізплатформи завантажувального бункеру, вертикального Шпека, головки для просіювання. На платформі встановлено завантажувальний бункер місткістю 40 л з запобіжною решіткою, яка дає можливість спорожнювати мішок під час роботи машини. До зовнішнього боку корпусу прикрілп6но рухому раму, призначена для піднімання мішків із борошном до завантажувального бункера. На дні бункера розміщена обертове сито, насаджене на вал Шпека. Машина укомплектована двома ситами з діаметром отворів 1,2 та 1,4 мм. Доступ до сит передбачений через критику що закриваються за допомогою відкритого болта. До корпусу головки прикріплено розвантажувальний лоток з магнітною пасткою для видалення металевого пилу. Гнучкий рукав, що запобігає розпилюванню борошна, виконано із щільної тканини. Привід машини для просіювання та двох клинопасових передач. Одна з них призначена для передавання руху шпека з ситом, а інша - крильчатці бункера.
Принцип дії. Завантажене в бункер борошно подається крильчаткою на вертикальний шпек, який у свою чергу, подає борошно до головки, що просіює. Борошна під дією відцентрованої сили продавлюється через отвори сита і за допомогою шкребків подається до розвантажувального лотка. Залежалі грудочки борошна подрібнюються нерухомими лопатями.
Проходячи через магнітну пастку борошно очищують від металевих частинок, які випадково потрапили в нього і висипається в підставлену тару.
Правила експлуатації. Перед початком роботи необхідно перевірити санітарно-технічний стан машини: справність електричної проводки та надійність заземлення, наявність огородження усіх рухомих частин і робочих органів, а також самостійного за пускового пристрою/рубилька, пакетного вимикача магнітного пускача). Надійність прикріплення машини до підлоги або поверхні робочого стола наявність мастил у тертьових частин; справність окремих частин і машини в цілому, справність робочих органів напрямок обертання вала, санітарний стан. Потім на вал шпека встановлюють сито. У процесі роботи ставлять, щоб бункер був постійно заповнений борошном: це запобігало його розпилюванню. Після закінчення роботи машину вимикають кнопкою "Стоп".
Машина для замішування тіста МБТМ-140.
Призначена для механізації процесу замішування дріжджового. Пісочного, листового, бісквітного тіста в кондитерських і кулінарних цехах підприємств громадського харчування. Машина складається із опорної плити на якій закріплено станину з розмішеним у середині неї приводом обертання робочої камери і механізмом її піднімання та опускання корпусу, місильного важеля. Робоча камера являє собою діжу конусної форми місткістю 140 л, яка закривається сферичною кришкою. Робочим органом машини є місильний важіль складного профілю. Місильний важіль здійснює складний коливальний рух угору та вниз.
Принцип дії. Завантажені в бак продукти завдяки руху місильного важеля та одночасному обертанню бака навкруг своєї осі інтенсивного переміщення, утворюючи однорідну, насичену масу повітрям.
Правила експлуатації. Перед експлуатацією. Перед експлуатацією перевіряють санітарно-технічний стан машини.
Потім закочують бак на фундамент плиту, перевіряють надійність зчеплення, роботу машини на холостому ходжу, завантажують необхідні продукти. Накривають кришкою і натискають кнопку "Пуск".
Плита ПЕСМ-4ШБ.
Плита складається із каркаса, облицьованого листового сталлю та покритого емаллю. Плита має опори, які регулюються по висоті. Плита являє собою двостійну камеру з петлоізоляцією.
Шафа встановлена в корпусі на рамі закривається двостійними дверцятами.
ТОВАРОЗНАВЧА ХАРАКТЕРИСТИКА
2.4. Для приготування бісквітного тіста входять такі н/ф:
Борошно. Це порошкоподібний продукт при розмелюванні хлібних злаків, назва борошна походить від виду зернової культури. Борошно буває вищого сорту - дуже м'яке тонкого помолу, колір білий з слабким кремовим відтінком. Смак солодкуватий. І сорту - м'яке але менш тонкого помолу колір білий з легка жовтуватим відтінком. ІІ сорту - більш грубого помолу ніж перший колі білий з помітно жовтуватим або сіруватим відтінком.
Обидва борошна дістають обившим способом висівки з нього не виділяється.
Крохмаль - міститься у багатьох зернах пшениці, картоплі, кукурудзах.
Цукор - пісок - це білий, кристалічний порошок, яки виробляють з цукрових тростин і цукрового буряка.
Цукрова пудра - це подрібнені кристали з дрібок рафінованого цукру розміром 0,1 мм при довготривалому зберіганні пудра змокується і утворюються комки, які трудно розбити.
Яйце - на ПМХ використовують курячі яйця і продукти їх переробки меланж і яєчний порошок. Яйце поділяються на дієтичні, які реалізують до 7 днів після знесення, маса їх 442, столові яйця поділяються на свіжі, холодильникові вапнові.
Свіжі від 1 до 0оС 30 діб після несення.
Холодильникові більше 1 місяця.
Вапнові - - це їх зберігають у вапні.
Какао-порошок - продукт переробки насіння тропічного дерева какао. Це продукт має високу поживну цінність редьки велика кількість жирів.
Ванілін - це синтетичний білий порошок запахом ваніль і пекучим смаком добре розчиняється у воді.
Перед вживання розчиняють у воді.
Коньяк - це міцний алкогольний напилок з специфічним смаком і запахом.
Молоко - це біологічна рідина, яку виробляють молочними залозами самок і ссавців. Вона багата різними поживними речовинами.
ТЕХНОЛОГІЯ ПРИГОТУВАННЯ СТРАВИ ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТА
САНІТАРНІ ВИМОГИ
2.6. Підприємства масового харчування відповідно до діючих норм забезпечення типових підприємств, повинні бути забезпечені торгово-технологічним і холодильним

 
 

Цікаве

Загрузка...