WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Стерилізація: режими, способи, апарати. Консерви овочеві та фруктові - Реферат

Стерилізація: режими, способи, апарати. Консерви овочеві та фруктові - Реферат

затикачів й збільшує можливість перегорання контактів.
Електромарміт ЕМ-4А. Марміт представляє собою стіл, облицьований емальованими листами і служить для збігання на роздачі другий страв та соусів. У верхній частині стола знаходиться ванна місткістю 50 л. Ванна заповнюється водою, в які завантажуються в ціиліндричних мармітів, обігрівається вода чотирма тонами. Постійний рівень води підтримується за допомогою переливної трубки.
Під ванною розташована теплова шафа, яка має два розсудних дверцят. З верху маміт та шафа обігріваються розігрітим дном ванни, знизу - тенами. З фасаду марміт має полиці для встановлення тарілок.
Електромарміт МСЕСМ-110. Марніти мають однакову конструкцію з електричним мармітом СМЕСМ-50. Встановлюють їх в роздавальних лініях та лініях самообслуговування. Страви зберігаються у мармітницях, які обігріваються насиченою парою.
Форма мармітниць - прямокутна, що дозволяє збільшуватися місткість апарата на 40%. Парогенератор забезпечений поплавковим пристроєм. Який відрегульований на піднімах води у парогенераторі до рівня 65-70 мм при тиску води водопровідній мережі до0,4мПа. При цьому при зниженні рівня води поплавок опускається, а клапан відкривається, чим і забезпечує автоматичне підживлення парогенератора водою.
У випадку піднімання рівня води вище 95 мм залишок її виходить через переливну трубку -пробку в каналізацію. Нагрівання води здійснюється тенами. Захист парогенератора від "сухого ходу" забезпечується за допомогою реле тиску, яке спрацьовує при пониженні тиску вологи у пароводяній мережі до 0,05 мПа. При цьому тиск термогенератора відмикаються. А на нажимі керування загарається червона сигнальна лампа.
Не соусні страви зберігаються у листах у тепловій, яка змонтована в нижній частині марміта. Теплова шафа обігрівається трубчастими електронагріачами, вмикання та регулювання потужності як здійснюється початок перемикача.
Марміт електричний модульний МСЕСМ-50. Марміт прихначений до контрольного збагачення в гарячому стані соусів, гарнірів, других страв. Складається він з основи, корпуса, ванни, кришки ванни, концентратора, теплової шафи, панелі керування.
Основа- це зварна рама, встановлена на чотирьох льовинних за висотою ніжок. До рами прикріплене облицювання, яке утворює корпус марміта. Ванна закрита кришкою із гніздами для роташування листи мармітниць укомплектований трьома мармітницями ємністю 12 л, двома - по 3,5 л.)
У нижній частині ванни розміщений парогенератор в якому є: тен для нагрівання води, поплавковий пристрій до регулювання подачі води з водопровідної магістралі до генератора та трубка-пробка для зливання води з парогенераторів в каналізаційний трубопровід.
В нижній частці марміта влаштована теплова шафа, яка обігрівається двома тенами. Регулювання температури в шафі відбувається за допомогою терморегулятора.
Шафа зачинена двома дверцятами, обладнаними тацитними замками. На панелі керування розміщеними пакетний вимикач для ввімкнення марміта до мережі, загальні уламки з надписами "мережа" "Немає води", а також штемпельна розетка для підключення до електромережі і електроприймача потужністю до 1 кВт.
На трубі подачі води з водопроводу до парогенераторі марміта розміщене реле тиску. Коли тиск води у воді падає до 0,05 мПа, тен парогенератора відключається на панелі керування засвідчується сигнальна лампа "немає води". Кількість води, яка поступає до парогенератора регулюється за допомогою вентиля.
Правила експлуатаціїелектромармітів. При монтажу марміта вирівнюють його положення, регулюючи висоту ніжок рами. Якщо тиск води у водопроводі більше 0,4 мПа, на магістралі перед манометром поновлюють редуктор (РВ-1) з манометром для зниження тиску води. Редуктор повинен бути відрегульований на тиск 0,9 мПа.
Перед початком експлуатації марміта перевіряють роботу поплавкового пристрою. Для цього натискають на поплавок і встановлюються в тім, що вода поступає до парогенератора, при поплавкові подача води припиняється. Далі перевіряють роботу реле тиску шляхом перекривання вентиля давання води до парогенератора. При цьому на панелі переливання загорається лампа "немає води".
Щодня перед роботою відкривають вентиль подавання води у парогенератор у заповнюють його водою, заздалегідь впевнившись. Що пробка трубки закрита. Поплавковий пристрій повинен бути відрегульований тонким чином, щоб рівень води в водогенраторі був на висоті 65 мм при тиску води до 0,3 мПа.
Далі виставляють лімб терморегулятора на температуру 70оС і вмикають тумблер. Ручку пакетного вимикання фіксують у положенні "Виключено", при цьому на панелі загорається сигнальна лампа "мережа".
Через 10 вх після включення марміта температура у ванні повинна бути біля 80оС, а у тепловій шафі на 70оС. Коли марміт розграється, в його ванну вставляють мітриці з блюдами. Тривалість зберігання гарячих блюд у мармітницях не повинна перевищувати 2 години.
Після закінчення роботи ручку контролю вимикача встановлюють у положення "Вимкнено", при цьому сигнальна лампа "мережа" гасне.
Після охолодження марміта виймають мармітниці, знімають кришку ванни, закривають вентиль подачі води ти виймають із гнізда трубку-пробку для зливання води парогенератора в каналізацію. Після цього зачищають ванни від залишків продуктів і промивають її водою. Потім поновлюють пробку-трубку на місце і, відкривши вентиль, заповнюють парогенератор водою, підготувавши марміт до роботи на наступний день.
Технічна характеристика електричних мармітів
Показники МСЕ-ЗК ЕМ-3А МСЕСМ-60 МСЕС-50 МСЕСМ-110
Кількість мармітниць шт. - 8 6 - 9
Кількість тенів шт.
У ванні - 4 2 2 3
У шафі - 1 1 1 1
Час розігрівання, год. 0,6 1 0,6 0,6 0,6
Габарити мм
Довжина 1605 1605 1050 840 1680
Ширина 932 932 840 840 840
Висота 1150 1150 1010 860 1010
Вага, кг 160 180 200 155 250

 
 

Цікаве

Загрузка...