WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Організація роботи товарних касирів та таксувальників на залізній дорозі - Курсова робота

Організація роботи товарних касирів та таксувальників на залізній дорозі - Курсова робота

народногосподарські, міжвідомчого розрахунку, військові оплачені, кредитові з військовою вимогою форми № 2, у вагонах неробочого парку, здача на воду для видачі на воді, здача на воду під час перевезення "вода в транзиті", міжнародні, грубі корми з оплатою 50%-ного тарифу за рахунок Бюджету. Форма ФДУ-91:
Дорожні відомості на видані одержувачам вантажі при супровідній відомості форми ФДУ-91 і записані в супровідний опис (форма ФДУ-93) по встановлених періодах висилаються в РТК.. Форма ФДУ-93: По додатковим зборам.
Документи для нарахування додаткових зборів (пам'ятки прийомоздавача форми ГУ-45, відомості подачі й прибирання вагонів форми ГУ-46, відомості без номерного обліку простою вагонів форми ГУ-47) складаються станцією в трьох екземплярах.
У пам'ятки прийомоздавача й відомості подачі й прибирання вагонів включають також збори за маневрову роботу, не сполучену за часом з подачею (збиранням) вагонів і виконувану по окремих вимогах вантажовласників. При цьому вказують час початку й закінчення маневрів. У цих документах указують повне найменування підприємства й код платника, номер довідки (розписки) Банку, номер рахунку, найменування установи Банку і його місцезнаходження (район, місто, область). Нумерація відомостей подачі й прибирання вагонів, пам'яток прийомоздавача ведеться шестизначна: два знаки - місяць, один знак - п'ятиденка, за якої представляються відомості подачі й прибирання вагонів, і три знаки - порядковий номер відомостей по кожному клієнті з початку року.
Додаткові збори за зберігання вантажів, промивання вагонів, зважування й перевірку маси вантажів (крім зборів за зважування імпортних вантажів на припортових станціях, сума яких повинна включатися в перевізні документи й стягуватися з одержувача на станції призначення), штрафи за недовантаження вагонів й ін. включають у накопичувальні картки (форма ФДУ-92).
Накопичувальні картки ведуть на станції по кожному платнику в трьох екземплярах із вказівкою в них необхідних даних для визначення розмірів зборів. При цьому кожен вид збору підтверджують підписом уповноваженого представника платника. Нумерація накопичувальних карток шестизначна: 4 знаки - число й місяць й 2 знаки - порядковий номер за це число. Якщо накопичувальна картка представляється в РТК не щодня, то в номері вказується останнє число, за яке включені збори в накопичувальну картку.
Всі необхідні для нарахування додаткових сбірів документи по встановлених періодах при супровідному описі форми ФДУ-93 направляють у РТК. Після розрахунків у РТК два екземпляри документів повертають на станцію, що один з них вручає платникові.
?
Охорона праці
Працівники товарной контори при виконанні ними посадових обов'язків, знаходяться в зоні підвищеної небезпеки і тому повинні дотримуватись вимог з охорони праці.
Основні вимоги дотримання працівниками Товарної контори правил охорони праці викладені у відповідних галузевих інструкціях, розроблених Міністерством транспорту України та Державною адміністрацією залізничного транспорту України.
1. Загальні положення
Основними обов'язками працівників Товарної контори є: задоволення вимог щодо перевезень вантажів при безумовному забезпеченні безпеки руху та збереження вантажів, що перевозяться, ефективне використання технічних засобів, дотримання вимог охорони праці і навколишнього природного середовища (п. 1.1 ПТЕ).
Кожний працівник Товарної контори при виконанні своїх обов'язків зобов'язаний дотримуватися вимог нормативних актів з охорони праці та Правил пожежної безпеки.
Кожний працівник Товарної контори в межах своїх службових обов'язків несе особисту відповідальність щодо виконання вимог нормативних документів з охорони праці.
В разі порушень вимог нормативних документів з охорони праці працівники Товарної контори несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
2. Вимоги пожежної безпеки
Для попередження виникнення пожежі на території та в службових приміщеннях Товарної контори необхідно дотримуватися таких правил:
Працівники Товарної контори зобов'язані:
- чітко знати і виконувати встановлені правила пожежної безпеки, не допускати дій, що можуть призвести до пожежі;
- суворо виконувати вимоги технологічних регламентів (інструкцій) щодо забезпечення пожежної безпеки у виробничих процесах і при експлуатації рухомого складу;
- не допускати використання несправних інструментів, приладів, устаткування, дотримуватися правил безпеки під час їх експлуатації, а також виконувати вказівки керівників та осіб, відповідальних за пожежну безпеку;
- прибирати робочі місця та відключати електрообладнання після закінчення роботи;
- вміти користуватися наявними засобами пожежогасіння;
- у разі виникнення пожежі або виявлення її ознак негайно повідомити пожежну охорону.
Порядок дій працівників Товарної контори під час ліквідації пожеж
Керівник Товарної контори або інша керівна посадова особа, яка прибула до місця пожежі, зобов'язана:
- продублювати повідомлення про пожежу в пожежну частину;
- залучити до гасіння пожежі добровільну пожежну дружину об'єкта, повідомити про подію начальника Товарної контори (в разі прибуття до місця пожежі іншої керівної посадової особи);
- у разі загрози життю людей негайно організувати їх рятування, використовуючи для цього всі існуючі сили та засоби;
- видалити за межі небезпечної зони всіх працюючих, не пов'язаних з ліквідацією пожежі;
- припинити всі роботи (якщо це можливо за технологічним процесом виробництва), крім робіт, пов'язаних з гасінням пожежі;
- вжити необхідні заходи, у разі потреби, з відключення електроенергії (за винятком живлення систем протипожежного захисту), зупинення пристроїв, агрегатів, апаратів, газових, парових та водяних комунікацій, систем вентиляції в аварійному і суміжних з ним приміщеннях (за винятком пристроїв протидимового захисту) та виконати інші заходи, які сприяють запобіганню поширенню пожежі і задимленості будівлі;
- перевірити1 включення в роботу автоматичних систем протипожежного захисту (сповіщення людей про пожежу, пожежогасіння, протидимового захисту);
- здійснювати керівництво гасінням пожежі до прибуття пожежної охорони з урахуванням специфіки об'єкта, що горить;
- забезпечити захист людей, які беруть участь у гасінні пожежі, від можливих обвалів конструкцій, ураження електрострумом, отруєнь, опіків;
- організувати зустріч пожежної охорони і надати допомогу у виборі найкращого шляху для під'їзду до місця пожежі та в установці пожежного інвентарю на водні джерела;
- одночасно з гасінням пожежі організувати евакуацію матеріальних цінностей і забезпечити їх збереження.
?
Використана література
l. A.A. Шрамов пособие товарному кассиру и таксировщику изд. Москва "Транспорт" 1992 г.
2. А.В Крейнин Железнодорожные тарифи и таксировка изд. Москва "Транспорт" 1988г.
3. Справочник эксплуатационника изд. Москва "Транспорт" 1971г.
4. ІНСТРУКЦІЯ з ведення станційної комерційної звітності вид. МТУ України 2003 р.

 
 

Цікаве

Загрузка...