WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Поточний ремонт карбюраторів - Реферат

Поточний ремонт карбюраторів - Реферат


Реферат
Поточний ремонт карбюраторів
Поточний ремонт карбюраторів розглянемо на прикладі уніфікованих карбюраторів К88АТ, К90 і К96. Останні два мають електронну систему автоматичного управління економайзером примусового холостого ходу.
При проведенні цих робіт можна рекомендувати такий порядок. Насамперед треба зняти повітряний фільтр, від'єднати від карбюратора троси ручного керування, паливопроводи і трубки відцентрового датчика. Потім звільнити карбюратор від кріплення і зняти його з двигуна. У карбю-раторів К90 і К96 необхідно додатково від'єднати від виводів обох електромагнітних клапанів фіолетові проводи.
Для зняття верхнього корпусу карбюратора треба відкрутити гвинти кріплення верхнього корпусу, викрутити викруткою центральний гвинт, вийняти його разом із фібровою шайбою і зняти верхній корпус (рис. 1). Потім покласти його на стіл площиною рознімання догори або на край столу так, щоб клапан подачі палива, який виступає із площини, не міг бути пошкоджений.
Рис. 1. Зняття верхнього корпусу
Подальший порядок операцій такий: зняти прокладку з корпусу поплавкової камери і вийняти поплавок (рис. 2). Після цього від'єднати від важеля і зняти шток приводу прискореного насоса в зборі зі штовхачем клапана економайзера.
Рис. 2. Зняття поплавка
При витягуванні з гнізда центрального гвинта і зніманні верхнього корпусу треба пам'ятати, що голчастий клапан прискореного насоса не закріплений і може випасти зі свого гнізда. Для витягання голчастого клапана з гнізда треба нахилити корпус і, підставивши руку до гнізда, прийняти клапан, як показано на рис. 3.
Рис. 3. Вилучення голчастого клапана прискорюючого насоса
Розбирання верхнього корпуса. Обережно затиснути корпус у тиски з м'якими губками і відвернути пробку фільтра клапана подачі палива. Потім зняти її разом із прокладкою і вийняти сітчастий фільтр із порожнини.
Викрутити і зняти клапан подачі палива в зборі з ущільнювальною і регулювальними прокладками. Клапан у зборі (голка утримується сідлом, запресованим у корпус) розбиранню не підлягає.
Розбирання корпусу поплавкової камери. Викрутити викруткою два головних жиклера, два жиклера холостого ходу і два повітряних жиклера, підкрутити дві пробки і викрутити два жиклера повної потужності.
Відкрутити пробку і викрутити клапан економайзера, за необхідності зняти ущільнювальну прокладку. Після викручення клапана варто перевернути корпус поплавкової камери так, щоб викручений клапан і проміжний штовхач могли бути витягнуті з корпуса.
Рис. 4. Зняття корпусу поплавкової камери
Сідло клапана економайзера запресоване в корпусі, у якому розміщені пружини і клапан механічного економайзера, тому цей вузол розбирати не можна. Для роз'єднання корпусів поплавкової і змішувальної камер треба послабити ключем болти кріплення, а потім викрутити їх викруткою. Зняти корпус поплавкової камери (рис. 4), злегка стукаючи по ньому дерев'яним молотком, а потім і прокладку, що термоізолює, відділяючи її викруткою від корпусу (рис. 5).
Рис.5 Зняття термоізоляцінної прокладки
Рис. 6. Відкручення гвинтів кришки важільного механізму
Розбирання приводу прискорювального наcoca і клапана економайзера не рекомендується, щоб уникнути порушення регулювання продуктивності прискорювального насоса і моменту вмикання клапана економайзера.
Зняття і розбирання діафрагмового механізму. Відкрутити гвинти кріплення бічної кришки важільного механізму (рис. 6) і зняти кришку з прокладкою. За допомогою викрутки зняти пружину 1 (рис. 7) із штифтів важеля 2 і корпуса. Потім відкрутити гайку 3 і зняти важіль, від'єднати його від тяги діафрагми 4.
Відкрутити гвинти кріплення корпусу діафрагмового механізму до корпусу змішувальної і камери, від'єднати корпус і зняти прокладку корпусу. Потім зняти пружину манжети й обережно вийняти з гнізда манже-ту і її опору.
Рис 7. Діафрагмовий механізм з боку важільного
Для зняття діафрагми (у разі виявлення її несправності) треба механізму відкрутити гвинти (рис. 8) кріплення верхньої кришки до корпусу діафрагмового механізму, зняти кришку і вийняти з корпусу діафрагму в зборі з тягою 4 (рис. 7). 1 Вузол діафрагми не розбирається, тому що діафрагма, затиснута між двома шайбами, одягнута на тягу, кінець якої заклепаний. У разі несправності діафрагми вузол заміняється повністю.
Рис. 8. Відкручення гвинтів кришки
діафрагми
Для відновлення пропускної спроможності жиклерів (верхнього - повітряного діаметром 0,7+0,06 мм і нижнього - вакуумного діаметром 1,3+0,06мм) обережно викрутити їх викруткою з корпусу діафрагмового механізму.
Розбирання змішувальної камери. Відкрутити гайку кріплення важеля приводу дросельних заслінок і важеля зв'язку, зняти важелі. Відкрутити гвинти кріплення корпуса приводу, зняти корпус разом із вильчатою віссю приводу і вийняти вісь із корпусу. Якщо втулка має знос, при якому зазор збільшується до розміру більше максимального (0,143 мм), її варто замінити.
Викрутити з корпусу регулювальні гвинти і упорний гвинт.
Для витягування з корпусу (змішувальної камери) осі дросельних заслінок варто викрутити гвинти кріплення заслінок, вийняти їх, після чого вийняти вісь. Для відновлення легкості обертання вийняти з гнізда корпусу змішувальної камери два кулькових підшипники, зачепивши їх заплечиком металевого стержня.
Перед перевіркою і складанням усі деталі, вузли і канали карбюратора мають бути промиті в чистому бензині і продуті стиснутим повітрям.
Перевірка герметичності голчастого клапана в зборі. Герметичність клапана перевіряють на спеціальному приладі.
Установка складається з бачка 1, наповненого водою, скляної трубки 2 і градуйованої шкали 3, установлених на панелі. Нижній кінець скляної труб-ки сполучений із бачком, а верхній за допомогою металевої трубки -

 
 

Цікаве

Загрузка...