WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Італійська фірма, яка виробляє меблі. Верстати, якими вона користується - Реферат

Італійська фірма, яка виробляє меблі. Верстати, якими вона користується - Реферат

з автоматичним гальмом;
однобічний упор для кутових розпилів.
Більш модернізована модель SC 3200 Е, на відміну від моделі SC 3200, має додаткове електромеханічне регулювання повороту пилкового вузла, автоматичний запуск двигуна привода головного пилкового диска - "зірка-трикутник".
Ну і звичайно, найпередовішою за технічною комплектацією є модель SC 3200 PROGRAMM. Базова комплектація її розширена і включає таке устаткування:
електронний програматор по одній осі (контролює рівнобіжний упор);
пульт керування на поворотному важелі (легко забирається з робочої зони, для забезпечення установки панелей великих розмірів);
ширина різа на рівнобіжному упорі 1500 мм;
дисплей з підсвічуванням, сенсорна клавіатура;
пристрій швидкого позиціонування кутового упора на 90-15-22 градусів, 5-30-45 градусів;
приставка для рівнобіжних різів.
Додаткові опції, якими можна укомплектувати такий верстат, подібні до опцій для СА 400, однак, є і деякі розбіжності:
електронний індикатор величини підйому головного пилкового диска;
електронний програматор "3 АХЕ" із програмуванням по трьох осях (керування положенням рівнобіжного упора, підйомом пилки, залежно від товщини панелі і нахилу пилкового диска, автоматичне тестування стану верстата і т.д.);
лазерна розмітка для оптимізації різа (встановлюється на паралелограмному захисті);
телескопічна штанга для підтримуючої каретки, довжина 750 мм.
Звертаємо вашу увагу на пульт керування на рівні очей. Чи так вже незначна ця деталь? Встановлений у такий спосіб пульт дає можливість (за результатами проведених досліджень) підвищити продуктивність праці на 30%. Не кажучи вже про те, що це насамперед зручно.
Дуже вдало продумана телескопічна штанга для підтримуючої каретки, що дуже зручно при розкрої широких заготовок.
Як засвідчила практика експлуатації цих верстатів, вони справді прості і надійні в роботі. І якщо кошти дозволяють вам зупинитися на цій групі верстатів, довго не вагайтеся - купуйте і не пошкодуєте.
Верстати форматно-розкроювальні моделей 1243, 1243 E, 1243 PROGRAMM.
Остання група верстатів належить до верстатів професійного, вищого класу і рекомендується для серійного виробництва при великих навантаженнях.
Верстати з'явилися на ринку не дуже давно, але за короткий час чудово себе зарекомендували й одержали позитивні відгуки. Цьому є просте пояснення: конструкція верстата ідентична моделі SC 3200, яка за довгі роки була перевірена і відпрацьована технологічно. Відмінність тільки в каретці. Також цілком однакові опції, якими можна доукомплектувати верстат.
Представивши на ринку модель 1243, фірма GRIGGIO S.p.A. дала своїм клієнтам чудову можливість вибору. Тепер, якщо вам більше імпонує каретка на сталевих циліндричних напрямних і вам потрібний верстат професійного рівня, знайте - модель 1243 для вас.
Тепер ви багато знаєте про можливості форматно-розкроювальних верстатів, які ми пропонуємо. Нагадаємо, що усі форматно-розкроювальні верстати мають такі однакові вузли:
1. Кутовий упор.
Телескопічна лінійка, установлена на поперечних салазках. Поперечні салазки в більшості випадків встановлюють у крайнє положення на каретці, хоча вони можуть бути встановлені в будь-якому місці каретки. Довжина торцювання на кутовому упорі складає 3000-3200 мм.
2. Рівнобіжний упор.
Установлюється з правого боку каретки. Слугує для вузьких розпилів (до 1300-1500 мм). Рівнобіжний упор кріпиться на основу, що переміщається по циліндричних напрямних, а сам рівнобіжний упор переміщається по робочому столі.
3. Пилковий вузол.
Підрізний вузол на форматно-розкроювальних верстатах йде як опція. Так заведено на всіх європейських підприємствах, що випускають форматні верстати. Пов'язано це з використанням таких верстатів для розкрою різних плитних матеріалів, наприклад, натуральної деревини, де необхідність у використанні підрізної пилки просто зник.
Пилковий вузол на форматно-розкроювальних верстатах, зазвичай, має такі регулювання:
регулювання головного пилкового диска по висоті;
регулювання підрізної пилки по осі і по висоті;
нахил пилкового вузла від 0°-45°, для здійснення похилих різів.
Частота обертання підрізної пилки 8000 об/хв.
Частота обертання основного пилкового диска може бути як постійною (наприклад, для ДСП чи МDF вона дорівнює 4000 об/хв), так і східчастою: 3200, 4000, 6000 об/хв. При цьому, частота обертання вибирається залежно від оброблюваного матеріалу. Пам'ятайте, що вибираючи верстат з можливістю східчастої зміни частоти обертання головного пилкового диска, ви свідомо підвищуєте його потенційні можливості.
4. Упор для кутових різів.
Упор для кутових різів являє собою лінійку з алюмінієвого профілю з анодованою поверхнею. На ньому є мікрометричне градуювання довжини з відкидним упором, а також кутова шкала -30° + 45°. Упор може встановлюватися в будь-якому місці каретки.
5. Гоніометрична лінійка.
Гоніометрична лінійка має більш точну шкалу відліку від 0° до 45°. Застосовується для більш точних кутових розпилів. Може встановлюватися в будь-якому місці каретки.
6. Подвійний кутовий упор
Подвійний кутовий упор дуже зручно застосовувати для розпилювання на вус. Діапазон кута повороту від 0°до 45°. Установлюється тільки на верстатах СА 400, SС 3200.
7. Ексцентриковий притиск.
Ексцентриковий притиск рекомендується використовувати при розкрої вузьких і довгих заготовок, а також великих заготовок. Основне завдання притиску - зафіксувати заготовку на каретці, тому що при розкрої вищевказаних заготовок різ може піти убік. Ми рекомендуємо постійно використовувати ексцентриковий притиск у роботі.
8. Пневматична притискна балка.
Довжина пневматичної притискної балки 3000 мм. Вона може встановлюватися тільки на каретку довжиною не менш 3200 мм (СА 400, SС 3200). Для роботи притискної балки використовується стиснене повітря тиском 5 атмосфер. Рекомендується використовувати для розкрою вузьких, довгих і тонких заготовок, наприклад ДВП чи фанера.
Балка має дуже просту конструкцію і досить швидко монтується на каретці. Використання притискної балки забезпечує стійке позиціонування на каретці, що дає можливість зробити точний різ.
Професійні моделі верстатів мають і інші додаткові опції. Про деякі з них ми згадували вище. Але визначити, яка опція Вам потрібна і чи коштує її витратна частина того, щоб її використовувати, - вирішувати Вам. Ми ж зайвий раз нагадаємо тільки про одне - безумовно, кожна опція збільшує вартість верстата, але, відповідно, полегшує роботу оператора і підвищує в підсумку якісний рівень робіт.
Нарешті, ми підійшли до найвідповідальнішого і, мабуть, найважливішого вузла. Це каретка верстата. Вибір каретки, утім як і вибірмоделей верстата, у фірми GRIGGIO S.p.A. широкий, як на жодному іншому підприємстві-виробнику форматних верстатів у Європі.
Використані джерела
Матеріали сайту www.obrobka_dereva.com.ua

 
 

Цікаве

Загрузка...