WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Італійська фірма, яка виробляє меблі. Верстати, якими вона користується - Реферат

Італійська фірма, яка виробляє меблі. Верстати, якими вона користується - Реферат


потужність привода головної і підрізної пилки 4 кВт;
діаметр підрізної пилки 100 мм;
має більш могутню станину;
цифровий індикатор показує значення кута пилкового блоку.
Верстат рекомендований для використання в дрібносерійному виробництві. Має ті ж переваги, що й SC 30 А. Якщо ви вагаєтесь у виборі між двома моделями SC 30 А і SC 31 і у Вас є додаткові 1000 EURO, то вибирайте SC 31.
3. Верстат форматно-розкроювальний SC 32.
Цей верстат є моделлю середнього класу, професійного рівня. Зовні верстат важко відрізнити від моделі СА400. Так само здійснюється нахил пилкового блоку (зі стрілочним індикатором), підйом і опускання пилкових дисків, регулювання по осі підрізної пилки.
Взагалі цю модель верстата можна назвати дитям свого часу. У верстаті зібрано все краще з моделей SC 32, SC 400 і CA 400 (виходячи з умов мінімальної комплектації, необхідної для роботи з ламінованої ДСП), а саме:
максимальний діаметр головного пилкового диска 315 мм (у моделей СА 32 і старої моделі SC 32 був діаметр 300 мм);
каретка стала ширшою, ніж у старої моделі SC 32 на 45мм;
залишилася система напрямних як у каретки першого виду (сталеві напрямні), але конструкція змінилася і стала набагато кращою - п'ятий вид кареток;
діаметр підрізної пилки збільшився і має 120 мм (як у верстатів вищого класу);
також у базовій комплектації є така опція, як захисний ковпак для пилки (зі шлангом для відсмоктування стружки), виконаний на вимогу "СЄ";
за потребою замовника можливе встановлення фрези з максимальним розміром 20х200 мм для виконання глухих пазів.
Перераховані вище нововведення свідчать про те, що ця модель стала цілком професійною і рекомендується до використання не тільки в дрібносерійному, а й у серійному виробництві при середніх навантаженнях. Виконувана робота - чистовий розкрій. Але найприємніше для замовника - це ціна. Іншими словами, рівень верстата середнього класу наближений до професійного, а його ціна наближається до ціни верстатів легкого класу.
Верстати форматно-розкроювальні моделей СА 400, SC 400.
Названі моделі належать до верстатів середнього класу, професійного рівня і рекомендовані для точного чистового розкрою в серійному виробництві при середньому завантаженні. Нині це найпопулярніші верстати, особливо модель СА 400. Чудові експлуатаційні показники, надійність і вартість верстата відіграли свою роль у його популяризації.
У базовій комплектації ці моделі відрізняються тільки каретками. Верстати укомплектовані традиційними вузлами, маючи, однак, деякі особливості:
максимальний діаметр головного пилкового диска 400 мм;
діаметр підрізної пилки 125 мм;
три швидкості обертання: 3200, 4000, 6000 об/хв.
Уже тільки ці три характеристики дають право говорити про те, що верстат можна застосовувати для розкрою натуральної деревини, чому сприяє максимальний діаметр пилки і три ступеня частоти обертання пилки.
У базовій комплектації регулювання підйому, опускання і нахилу пилки здійснюється вручну. Індикація кута нахилу задається за допомогою стрілочного індикатора.
Але на особливу увагу заслуговує модель СА 400. На відміну від моделі SC 400, вона має більше можливостей для комплектації додатковими опціями. Наприклад, зазначені нижче опції встановлюються тільки на модель СА 400:
можливість установлення каретки ТРЕТЬОГО ВИДУ;
пневматичний притиск заготовок;
приставка для вузьких і довгих рівнобіжних різів;
подвійний упор для виконання кутових різів.
Для підвищення зручності і комфортності в експлуатації, підвищення продуктивності праці рекомендуємо встановлювати такі опції:
електромеханічний підйом і опускання головного пилкового диска;
електромеханічний нахил пилкового вузла з електронним індикатором кута нахилу;
електронний індикатор положення пилкового упора з ексцентриковим фіксатором і мікрометричним регулюванням;
електромеханічний привод для переміщення рівнобіжного упора з електронним індикатором для ширини різа 1250 мм і 1500 мм;
індикатор швидкості обертання головного пилкового диска;
два електронних індикатори на кутовому упорі (подовжена телескопічна лінійка з трьома упорами і ручним регулюванням).
Усі зазначені опції безумовно забезпечують зручність в роботі, підвищують продуктивність, але відповідно підвищують вартість верстата загалом. На жаль, насамперед через фінансові причини, ці опції дуже рідко знаходять практичне застосування в нашій країні.
4.А. Верстат форматно-розкроювальний СА 400 POSTFORMING
Цю модель верстата ми пропонуємо розглянути окремо. Такий верстат застосовується для розкрою плит постформінг, софтформінг (стільниці, підвіконня). Специфіка роботи з постформінгом є такою: при виході заготовки для обробки головною пилкою, підрізна пилка повинна піднятися і підрізати ламінат на округленому кінці заготовки.
У базовій комплектації модель CA 400 POSTFORMING має таке устаткування:
підрізний вузол постформінг: діаметр підрізної пилки постформінг 220 мм, посадковий діаметр 20 мм, потужність привода 1,5 кВт, частота обертання 7000 об/хв;
максимальний діаметр головного пилкового диска для роботи з постформінгом 300 мм (для роботи зі звичайною ДСП 400 мм);
паралелограмний захисний ковпак пилки з трьома кінцевими вимикачами для функціонування системи постформінг, що дозволяє підрізному вузлу працювати незалежно від довжини панелі;
подовжена телескопічна лінійка для кутового упора;
рівнобіжний упор з мікрометричним регулюванням;
упор для кутових різів +30°- 45°;
додаткове розширення столу.
Варто додати, що максимальна товщина панелі при роботі з підрізною пилкою постформінг дорівнює 55 мм. Інші додаткові опції - як у моделі СА 400.
Ціна верстата CA 400 POSTFORMING у базовій комплектації з кареткою ДРУГОГО ВИДУ довжиною 3200 мм становить 10 440 євро. На ринку України подібних пропозицій для такого типу верстатів не так вже й багато. Вам варто звернути увагу на цю модель.
Верстати форматно-розкроювальні моделей SС 3200, SC 3200 E, SC 3200 PROGRAMM.
Верстатом, про які зараз йтиме мова, - пишається фірма "Гриджіо". Вони належать до верстатів професійного, вищого класу. Рекомендовані для використання в серійному виробництві при великих завантаженнях. Вільно витримують навантаження а в дві, а то і в три зміни.
Базовою для цієї групи верстатів слугує модель SC 3200. На його базі випускаються як верстати з електромеханічним і ручним регулюванням, так і верстати з програмним керуванням (SC 3200 PROGRAMM). В основу базової комплектації покладене таке устаткування:
привод головного пилкового диска 5,5 кВт (максимальний діаметр пилки 400 мм), частота обертання 3200, 4000, 6000 об/хв;
привод підрізного агрегату 0,5 кВт (діаметр підрізної пилки 125 мм);
ширина різа на рівнобіжному упорі 1250 мм;
електромеханічний привод підйому головного пилкового диска;
цифровий індикатор нахилу пилкового вузла;
електромагнітний захист двигуна

 
 

Цікаве

Загрузка...