WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Розробка технології виготовлення жіночого пальто у спортивному стилі - Дипломна робота

Розробка технології виготовлення жіночого пальто у спортивному стилі - Дипломна робота

обшивання дрібних деталей використовують машину напівавтоматичної дії. Це дозволяє цю операцію виконати автоматично за заданим контуром. Припуски швів обшивання закріплюють оздоблювальною строчкою, використовуючи спецмашину.
До початкової обробки основних деталей відносять з'єднання їх з кокетками. Спочатку верхній клапан настрочити на пілочку, потім деталь кокетки з'єднують з пілочкою зшивним швом. Основну деталь спинки з'єднують з кокеткою настрочним швом, на лінії талії спинки настрочити хомутик. Останні, одночасно виконуючи оздоблювальні строчки.
Згідно з сучасним напрямком моди, як оздоблення пілочок, використовують накладні кишені, верхній край котрих обробляють суцільнокроєними з кишенями припусками. Кишені обшиті підкладною. З'єднання їх з пілочками виконують на спецмашині, одночасно виконуючи оздоблювальні строчки.
Нижні накладні кишені оздоблені клапанами, які з'єднують з пілочками настрочним швом, використовуючи спецмашину, одночасно виконуючи оздоблювальну строчку.
Зрізи бортів обшиваються підбортами,припуски шва обшивання підбортів висікають. Борта припрасовуються і прокладається оздоблювальна строчка, що фіксує край бортів. Потім по наміткам обметуються петлі на спецмашині. Такий метод не відрізняється складністю обробки і є якісним.
Верхні кути бортів по лінії уступів і нижні кути обробляють обшивним швом.
На нижньому комірі прокладають пружок для пружності. Комір обробляють по відльоту і кінцях обшивним швом. Верхній комір пришивають к підборту і обшивці, нижній комір вшивають в горловину виробу, а потім припуски швів пришивання верхнього коміра та вшивання нижнього коміра з'єднують між собою.
Пату накласти на передню частину рукава поміж поперечними мітками і настрочити.
Потім обробка рукавів передбачає зшивання передніх та ліктьових зрізів. Низ рукавів обробляють за рахунок припусків. До припуску на підгін пришивають підкладку. Закріплюють низ оздоблювальною строчкою.
В підкладці по спинці застрочують припуск складки по горловині та по низу. Зшивають плечові зрізи, припосадити зріз підкладки спинки по плечеві. Зшити бічні зрізи, вставляючи інструкцію та розмірну стрічку. Зшити передні і ліктьові зрізи рукавів, вшити рукава в пройми.
Підкладку пришивають до внутрішніх зрізів підбортів та обшивки горловини зшивним швом. Нижній зріз підкладки рукава пришивають к припуску підгина низу рукава. По низу виробу підкладку пришивають до припуску підгину.
При остаточній обробці петлі обметуються на спецмашині, ВТО виконують на пресах, пароманекенах, почистити виріб.
5.2. Вибір обладнання для пошиття моделі
Сьогодні різні фірми пропонують широкий вибір обладнання для виготовлення швейних виробів. Універсальне обладнання замінюється на більш прогресивні машини, які оснащені механізмами для автоматизованого виконання закріпок на початку і кінці строчки, піднімання лапки та голки після шиття, обрізання ниток, тощо.
Така автоматизація виробничого процесу значно полегшує і прискорює його, підвищує якість виготовлення виробів.
Якість виробів, їхній зовнішній вигляд багато в чому залежать від волого-теплової обробки як у процесі пошиття, так і при остаточній обробці. Устаткування для волого-тепловій обробці розділяють на п'ять основних груп: універсальне пресове устаткування; спеціальне пресове устаткування; гладильні столи; праски; допоміжне устаткування.
Застосування пресів дає можливість механізувати найбільш трудомісткі операції волого-теплової обробки, підвищити продуктивність праці, поліпшити якість обробки і полегшити праця виконавців.
Пароповітряний манекен призначений для остаточної волого-теплової обробки плечових швейних виробів. Манекен складається з вентилятора, підстави і кістяка, на який надітий чохол з теплостійкої тканини, що має форму фігури визначеного розміру.
Гладильні столи випускають різних марок. Гладильні столи мають плоску прямокутну гладильну плиту, розміри якої залежать від виду оброблюваних виробів. Їх застосовують для внутрішньопроцесної волого-теплової обробки різних швейних виробів.
Електропаровий утюг є основним робочим організмом прасувального столу. Температура підошви праски регулюється терморегулятором. При виконанні різних операцій застосовують праски, що відрізняються друг від друга масою, розмірами і потужністю.
Для підвищення продуктивності праці і поліпшення якості обробки виробу при виконанні волого-теплових робіт застосовують різні пристосування: колодки, пульверизатори і проутюжильники.
Характеристика обладнання та устаткування для пошиття моделі надається в таблицях 5.2.1. та 5.2.2.
Таблиця 5.2.1. - Характеристика технологічного обладнання

п/п Клас машини Призначення Швид-кість хв Макс. товщина матеріалу під лапкою , мм Номер голки ГОСТ 22249 - 82 Назва та тип стібки
1 2 3 4 5 6 7
1 DLN - 5410 - 6
"Джукі" (Японія) З'єднання деталей одягу, автоматичне обрізання ниток, піднімання ниток, піднімання лапкиі виконання закріпки. 5 000 Легкий і середній 90 301 механізм переміщення матеріалу в комбіно-
ваний
2 АМР - 183
"Джукі"
(Японія) Обшивання клапанів, комірів і інше. Автоматичне обрізання шва, датчик обривання нитки і аварійної зупинки. 2 000 середній 90 301
3 LH - 1152 S - 5 "Джукі" (Японія) Виконання оздоблювальних строчок 4 500 середній 90 2х301
комбінова-ний
4 697-24155/Е 104 "Дюрколл-Адлер" (терманія) Пришивання плечових накладок, підокатників, підкладки виробів 1 100 Товстий середній 100 301
верхній транспортер періодичної дії, нижня зубчаста рейка, та галка, що відхиляється
?
Продовження таблиці 5.2.1.
1 2 3 4 5 6 7
5 541-15105/Е 101 Вшивання рукавів в пройму, програмування посадки оката рукава на різних ділянках, автоматичне піднімання лапки, відрізання ниток, позиціонування ниток, позиціонування голки. 1 800 Середній товстий 100 301
верхній транспортер періодичної дії та нижня рейка.
6 558-51301 "Дюркопп-Адлер" (Германія) Виготовлення петель у верхньому одязі. Автоматичне обрізання ниток, лінійка для визначення місця розташування петлі, автоматичне переміщення готового виробу. 1 800 До 12 100 104
петлі з вічком і без нього, з клиноподібною закріпкою.
7 3337-729/11 "Пфафф" (Германія) Пришивання гудзиків у верхньому одязі. Автоматичне обрізання ниток 1 800 З двома та чотирма отворами на ніжці і без неї 100 307
висота ніжки 6
Таблиця 5.2.2 - Характеристика обладнання для ВТО та клейового з'єднання деталей.
Назва
обладнання Праска Прес
Тип Темпе-ратура нагріван-ня. 0С. Масса кг Марка прасуваль-ного стола Тип приводу Тип нагрівання подушок Температура нагрівання под. Продуктивність
циклів
у годину Макс.натуга прасування
Горішня Нижня Горішня Нижня
1.Праска С3-392 "Паноні" електро-паровий 100-200 3 м С3-394
КЕ-2 ? ? ? ? ? ? ?
2.Прес
С3-

 
 

Цікаве

Загрузка...