WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Ремонт верстату круглопильного Ц-6 - Дипломна робота

Ремонт верстату круглопильного Ц-6 - Дипломна робота

тощо);
" надання медичних та лікувально-оздоровчих послуг;
" посередницька, закупівельна та торгівельна діяльність, в т.ч. у вигляді комісійної, комерційної, фірмової, оптової та роздрібної торгівлі, зокрема продуктами харчування, експлуатації та створення власних магазинів, реалізація власної продукції та товарів інших юридичних та фізичних осіб, в т.ч. закуплених у іноземців за валюту;
" холдингова діяльність;
" рекламно-видавнича діяльність;
" проведення лізингових операцій;
" організація фірмової торгівлі в Україні та за її межами;
" надання послуг телефонного зв'язку;
" виробництво та реалізація засобів виробництва
" інвестиційна діяльність;
" виробництво будівельних матеріалів, конструкцій та їх реалізація;
" деревообробне виробництво та реалізація його продукції;
" оренда та надання у користування рухомого та нерухомого майна;
" виробництво сільськогосподарської та харчової продукції;
" здійснення інших видів діяльності, що не суперечать чинному законодавству України.
42.ДП.5.090245.01.4.3.2.ПЗ Арк..
6
Зм. Арк. № докум. Підпис Дата
На даний час підприємство має в доробку цілу гаму навантажувачів: самохідних монтованих на трактори різних типів, причіпних, навісних: вантажопідйомністю від 300 до 1500 кг.
Ухвалою Господарського суду Івано-Франківської області від 04.12.2003 р. у справі №Б-7/49 розпочато процедуру санації боржника ВАТ "Коломиясільмаш" з 4 грудня 2003 року терміном на 6 місяців. Керуючим санацією призначено Голову Правління ВАТ Зарічного І.Ф. Тому згідно п.4 ст.17 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" припинені повноваження органів управління боржником. Окрім того Ухвалою того ж суду від 02.02.2004 р. зупинено процес приватизації ВАТ "Коломиясільмаш"до припинення провадження у справі про банкрутство.
РЕКВІЗИТИ ПІДПРИЄМСТВА
Повна та скорочена назва підприємства Відкрите акціонерне товариство "Коломийський завод сільськогосподарських машин" (англ. Open Joint-Stock Company "Kolomyasilmash")
ВАТ "Коломиясільмаш"
Код за ЄДРПОУ 00238180
Номер і дата видачі свідоцтва про державну реєстрацію Рішення Виконкому Коломийської міської Ради народних депутатів №68-р від 06.03.1995 р.
Юридична адреса 78200, Івано-Франківська обл.,
м. Коломия, вул. Пушкіна, 6
Прізвище, ім'я та по батькові Голови правління Зарічний Ігор Феодосійович
Телефон, факс (03433) 2-35-81; 2-08-20; 2-19-81
Прізвище, ім'я та по батькові керуючого санацією (арбітражного керуючого) Зарічний Ігор Феодосійович
(ухвала господарського суду Івано-Франківської області від 04.12.2003 р. у справі №Б-7/49)
Телефон, факс (03433) 2-35-81; 2-08-20; 2-19-81
42.ДП.5.090245.01.4.3.2.ПЗ Арк..
7
Зм. Арк. № докум. Підпис Дата
Обґрунтування необхідності проведення
капітального ремонту.
Технічний прогрес в лісозаготівельній промисловості йде по шляху розвитку механізації та автоматизації виробництва в цілому, розробка нових високопродуктивних машин, комплексного використання сировинних ресурсів.
Ремонтне виробництво виросло в велику галузь народного господарства, яка на основі досягнень і техніки призвана забезпечити відновлення і постійну роботоздатність машин і їх обслуговування. Для утримання великого парку машин в роботоспроможному стані необхідно мати розвинуту ремонтно-технічну базу, оснащену сучасним обладнанням.
Капітальний ремонт машин має більше економічне значення. Основним джерелом економічної ефективності капітального ремонту машин являється використання остаточного ресурсу їх деталей. Одним із основних резервів досягнення максимального ефекту в промисловому виробництві деревообробних підприємств є можливість скорочення матеріальних, трудових і фінансових затрат.
Оскільки період експлуатації машин складає від 5 до 15 років на протязі яких вони спрацьовуються, виникає необхідність в корекції стану обладнання, тобто в ремонті.
Ремонт - це коплекс робіт по підтриманню і відновленні роботоздатності машин. Чим складніше обладнання, особливо в сучасних умовах тим гостріше стає проблема якісного і своєчасного ремонту обладнання, так як зупинка однієї ланки в технічному ланцюгу обладнання приводить до простою або зниження ефективності всього комплексу. Технічна експлуатація і технічне обслуговування являється однією із умов гарантійної роботи підприємства. Правильна організація і своєчасне забезпечення технічного обслуговування під час експлуатації технологічного обладнання - гарантія надійної роботи.
42.ДП.5.090245.01.4.3.2.ПЗ Арк..
8
Зм. Арк. № докум. Підпис Дата
2. Розрахунково - технологічна частина
2.1 Призначення верстату та його технічна характеристика.
Верстат круглопильний Ц-6 призначений для повздовжнього, поперечного розпилювання та розпилювання під кутом дощок, брусків, мебельних щитів іінших пиломатеріалів.
Таблиця 1.1
Технічна характеристика
Назва параметрів Одиниці виміру Числові значення примітка
1. Найбільша ширина оброблюваного матеріалу. мм 400
2. Найменша товщина оброблюваного матеріалу при поздовжньому розпилюванні ; при поперечному. мм 100-130
Діаметр пили:
Найменший мм 320
Найбільший мм 500
3. Найбільший підйом пили мм 100
4. Кутова швидкість пильного вала об/хв 2910
5. Потужність двигуна кВт 4
6. Габаритні розміри
довжина мм 1610
ширина мм 1505
висота мм 1150
7. Маса верстату кг 815
8. Характеристика напруги
робоча напруга В 380
Категорія ремонтної складності верстату Ц-6 складає Р=3 ОРС
42.ДП.5.090245.01.4.3.2.ПЗ Арк..
9
Зм. Арк. № докум. Підпис Дата
2.2 Конструкція верстату і принцип роботи
механізму різання та механізму подачі
Верстат Ц-6 складається з слідуючих частин:
1. Станина
2. Привід пили
3. Каретка
4. Огородження
5. Лінійка повздовжня
6. Лінійка поперечна
Станина верстату коробчастої форми. В станині розміщений кожух пилоприймача. До станини за допомогою кронштейнів кріпиться направляюча для каретки. В ніжній частині станини монтується електрообладнання.
Привід пили. Пила кріпиться на валу електродвигуна. Електродвигун встановлений на під моторній плиті, вісь якої стопориться в станині.
Каретка. Каретка використовується при торцюванні і поперечному розпилюванні пиломатеріалів і калібруванні мебельних щитів. Каретка представляє собою стіл. Якийпереміщується по каретці паралельно площині пили.
Огорожа. Огорожа кріпиться на столі верстату, закриває верхню частину пили і утримує заготовку від викидання в процесі пиляння.
Лінійка повздовжня встановлюється на направляючих , яка кріпиться на передній частині стола. Лінійка повздовжня забезпечує подачу матеріалу при повздовжньому розпилюванні.
Лінійка поперечна забезпечує напрям подачі матеріалу при поперечному розпилюванню і розпилюванню від 45° до 135° площини пили.
Пила верстату Ц-6 кріпиться на валу електродвигуна, який встановлений в середині станини на коливній під моторній плиті. Підйом і опускання пили здійснюється маховичком через ричажно- гвинтовий механізм. До столу верстату кріпиться огорожа з противовикидачами. З заді в площині диска пили закріплений на під моторній

 
 

Цікаве

Загрузка...