WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект цеху повторної машинної обробки по випуску шафи загального призначення в Коломийському спеціалізованому агролісгоспі. Річна програма 35000штук - Реферат

Проект цеху повторної машинної обробки по випуску шафи загального призначення в Коломийському спеціалізованому агролісгоспі. Річна програма 35000штук - Реферат


Дипломний проект
Тема:
Проект цеху повторної машинної обробки по випуску шафи загального призначення в Коломийському спеціалізованому агролісгоспі. Річна програма 35000штук.
Зміст
ВСТУП 4
1. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА. 5
1.1. Характеристика підприємства. 5
1.2. Обгрунтування теми проекту. 6
2. РОЗРАХУНКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА. 7
2.1. Технічний опис та технічні умови на виріб. 7
2.2. Розробка технологічного процесу. 9
2.3. Розрахунок норм витрати матеріалів і сировини на виріб. 13
2.4. Розрахунок виробничих площ. 18
2.5. Розрахунок внутріцехового транспорту. 19
3. КОНСТРУКТИВНА ЧАСТИНА.
4. БУДІВЕЛЬНА ЧАСТИНА. 21
4.1. Розрахунок побутових і допоміжних приміщень. 21
4.2. Розрахунок вартості будівельних робіт. 23
4.3. Опалення і вентиляція цеху. 23
5. ЕНЕРГЕТИЧНА ЧАСТИНА. 24
5.1. Розрахунок витрати силової електроенергії. 24
5.2. Розрахунок витрати електроенергії на освітлення. 25
5.3. Розрахунок витрати пари на технологічні потреби. 25
5.4. Розрахунок витрати пари на опалення і вентиляцію. 25
6. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ДОВКІЛЛЯ. 26
6.1. Аналіз виробничого травматизму. 26
6.2. Охорона праці в цеху. 27
6.3. Виробнича санітарія. 29
6.4. Протипожежний захист. 29
6.5. Заходи по охороні довкілля. 30
7. ЕКОНОМІЧНА ЧАСТИНА. 32
7.1. Виробнича програма. 32
7.2. План по праці та зарплаті. 34
7.3. План по собівартості прибутку і рентабельності. 39
7.4. Техніко-економічні показники. 42
7.5. Висновки про доцільність проекту.
Список використаної літератури 43
Вступ
За останні роки, в ході ринкових реформ економіки України, виробництво та сфера реалізації вітчизняних меблів радикально змінилася. Після економічного спаду, зупинки та закриття великої кількості великих підприємств почали створюватися нові, а також відроджуватися старі підприємства. Цьому сприяло зростання купівельної спроможності населення, інвестиції зарубіжних фірм.
Але ситуація в меблевій промисловості ще залишається досить загрозливою і ризикованою. Для успішного розвитку деревообробної промисловості, в тому числі і меблевої необхідно вжити таких заходів:
- Вжити заходи по захисту вітчизняного товаровиробника, зокрема, збільшити ставки ввізного мита на меблі, деревостружкові, деревоволокнисті плити, фанеру клеєну, шпон струганий та інші комплектуючі.
- Розширити діючі та створити нові вітчизняні та зарубіжні ринки збуту готової продукції.
- Значно підвищити якість виробів, зменшити їх собівартість та забезпечити конкурентоспроможність на ринках збуту готової продукції.
- Модернізація і технічне переоснащення діючих підприємств.
- Впровадити комплексні заходи щодо економного використання енергоносіїв, сировини, матеріалів.
- Залучити необхідні вітчизняні та іноземні інвестиції для створення спільних підприємств, введення в дію нових діючих виробництв.
- Створення цивілізованих умов надання підприємствам пільгових довгострокових та інших кредитів для поповнення обігових коштів.
1.Загальна частина
1.1. Характеристика підприємства
Коломийський спеціалізований Агролісгосп (далі Агролісгосп) створений обласним комунальним агролісогосподарським підприємством Івано-франківськоблагроліс" наказом від 6 липня 2001 року №3, який є засновником, відповідно до Законів України "Про підприємства в Україні", "Про підприємства" та інших законодавчих актів і нормативних документів та Статуту ОП "Івано-Франківськоблагроліс".
Місцезнаходження підприємства:
Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район, село Воскресінці, вул. Колгоспна, 2
Метою діяльності підприємства є реалізація державної політики розвитку лісового господарства і раціонального використання лісових ресурсів, охорона і захист лісів переданих в постійне користування Агролісгоспу, а також одержання прибутку для задоволення ринкових потреб у його продукції та послуг на основі ефективного використання виробничого і фінансового потенціалу. Агролісгосп здійснює всі види спеціалізованого використання лісових ресурсів. Агролісгосп також може використовувати закріплені землі для потреб культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей. На власних, або орендованих, потужностях Агролісгосп здійснив переробку заготовленої та придбаної лісопродукції, реалізує продукцію суб'єктам господарювання і населенню.
Агролісгосп займається:
-Лісовідновлення, посадка лісових культур і сприяння природному відновленню лісу, вирощування посадкового матеріалу та заготівля насіння лісових і декоративних порід.
-Лісорозведення, створення захисних лісових насаджень і полезахисних лісових смуг.
-Лісовирощування, догляд за лісовими насадженнями, проведення рубок, пов'язаних з веденням лісового господарства.
-Охорона і захист лісів від самовільних рубок, лісових пожеж, боротьба з шкідниками та хворобами лісу.
-Охорона навколишнього середовища, збереження природозаповідного фонду.
-Лісозаготівлі. Одержання необробленої деревини, ділової деревини, дров для опалення та хворосту.
-Лісопильне і стругальне виробництва, виробництво шпал і пакету, стружки, борошна з деревини, тирси, сушіння деревини, просочування деревини консервантами чи іншими хімічними речовинами.
-Виробництво дерев яних панелей,меблевих виробів,забезпечення підприємства сировиною,матеріалами,енергією та робочою силою.
-Також на підприємстві випускаються меблеві вироби , серед яких і проект випуску шафи пеналу,передбачений темою проекту.
1.2. Обґрунтування теми проекту.
Для Коломийщини деревообробне, в тому числі і меблеве виробництво є традиційними. Історія їх існування нараховує вже століття. І лише з розпадом Радянського Союзу призупиняється ріст виробництва, багато підприємств закривається, стають банкрутами, а згодом на їх основі відкриваються підприємства, які нічого спільного з деревообробкою не мають. Проте за останні 5 років для України характерний підйом економіки, який супроводжується підвищенням житлового будівництва, зростанням доходів населення та підвищенням купівельної спроможності.
Все це вимагає насичення ринку різноманітною продукцією, в тому числі і меблевої. Тому необхідно відкривати нові підприємства. Це не тільки дозволить задовільнити попит населення на вітчизняні меблеві вироби, а й створити нові робочі місця та зменшить безробіття в Коломийському регіоні.
2.Розрахунково-технологічна частина.
2.1.Технічний опис та технічні умови на виріб.
2.1.1 Опис виробу.
Шафа-пенал призначений для зберігання різних побутових речей повсякденного вжитку. Шафа-пенал розбірна, щитової конструкції із вертикальними прохідними стінками і накладною дверкою. Виріб має декількавідділень по висоті. Нижнє - ніша за накладною дверкою, над якою заходиться пустотіла ніша. Потім у виробі наявні три шухляди, над якими є пустотіла ніша з двома полицями. Фасадні поверхні личковані шпоном стругані дуба, а всі інші поверхні - шпоном струганим бука. Поверхні металевої фурнітури мають антикорозійне покриття. Крайки личкуються матеріалом крайковим.
Покриття фасадних поверхонь виробу прозоре, лакове, поліефірної групи,

 
 

Цікаве

Загрузка...