WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект п’ятикімнатного двохповерхового житлового будинку (курсовий проект) - Реферат

Проект п’ятикімнатного двохповерхового житлового будинку (курсовий проект) - Реферат


Курсовий проект
Тема :
Проект п'ятикімнатного двохповерхового житлового будинку
?
Завдання
для курсового проекту
з курсу : " Будівельні конструкції ".
Тема завдання : Проект п'ятикімнатного двохповерхового житлового будинку.
1.Пояснювальна записка .
1.Обємно - планувальне рішення .
2.Конструктивні рішення .
2.1.Фундамент .
2.2.Стіни .
2.3.Перекриття і перемички .
2.4.Перегородки .
2.5.Вікна і двері .
2.6.Дах і покрівля .
2.7.Сходи .
3.Зовнішнє та внутрішнє опорядження будівлі .
4.Техніко - економічні показники .
5.Специфікація збірних конструкції .
6.Використана література .
2.Графічна частина проекту .
Аркуш 1 - формату А -1 : плани поверхів , фасади , плани покрівлі , перекриття , фундаменту , розріз та вузли .
Дата видачі :18.01.2007р.
Дата закінчення :24.05.2007р.
Студент групи 403 : Калин І.В.
Керівник : Москалюк О.В.
Обємно - планувальні рішення .
Будинок , що проектується -п'ятикімнатний двохповерховий житловий будинок .
Прямокутник в плані з розмірами по осях 12200-10400 мм .
Кількість поверхів у будинку - 2 поверхи .
Загальна висота будинку - 10000 мм .
Висота першого поверху - 2700 мм .
Висота другого поверху - 2700 мм .
На першому поверсі будівлі на відмітці 0.000 мм . розташовані такі приміщення :
1) Вітальня - 25,8 м .
2) Столова - 13.6 м .
3) Кухня - 19.9 м .
4) Кабінет -17.1м.
5) Туалетна кімната - 4.5 м .
На другому поверсі на відмітці 3.000 мм . розташовані такі приміщення :
1) Спальня - 23.9 м .
2) Спальня - 28.5 м .
3) Спальня - 19.9 м .
4) Ванна кімната - 8.5 м .
Конструктивні рішення будівлі .
Конструктивна схема будівлі - з поперечними несучими
стінами .
1) Фундамент .
Згідно проекту фундамент передбачений монолітній із бутобетону .
Глибина закладання фундаменту під стінами має бути нижчою за розрахункову глибину промерзання грунтів і знаходиться на відмітці :
а) під зовнішні стіни - - 1.800 мм .
б) під внутрішні стіни - - 1.600 мм .
Передбачається горизонтальна гідроізоляція яка виконується із двох шарів рубероїду на бітумній мастиці . Виконується гідроізоляція в стіні цоколя на відмітці 0.000 мм .
По периметру будівлі влаштовують вимощення із асфальтобетону товщиною
25 мм . який укладають на щебеневу підготовку . Виконується вимощення шириною 1500 мм . з відповідним нахилом 2 % зі сторони будівлі .
2) Стіни .
Зовнішні стіни будівлі запроектовані із потовщеної цегли 250 х 120 х 66 мм . і вкладають на складному розчині марки М 50 . Конструкція стін виконується як облегшина кладка яка складається із двох повздовжніх стінок між якими укладають утеплювач - пінополістирол . Товщина зовнішніх стін приймається
510 мм . Товщина внутрішніх стін приймається 380 та 250 мм . Вісь розбивки проходить на відстані 200,310 мм . від внутрішньої грані внутрішньої стіни у зовнішніх стінах . У внутрішніх стінах вісь розбивки проходить по середині товщини стіни .
3) Перемички .
Запроектовані перемички збірними залізобетонними із серії " 10381 - 1 " "Перемички залізобетонні для будівель із цегляними стінами ". Несучі перемички запроектовані збірними залізобетонними перерізом 220 х 120 мм ., що сприймають навантаження від плит перекриття цегляної кладки та власної ваги , кінці яких заходять в стіну на 250 мм . Несучі перемичуи виконують перерізом 140 х 120 мм . і сприймають навантаження від цегляної кладки та власної ваги кінці яких заходять в стіну на 125 мм .
4)Перекриття .
Перекриття передбачені із збірних залізобетонних плит з круглими пустотами товщина яких 220 мм . Укладають плити на повздовжні або поперечні несучі стіни з опиранням на 200 мм . Шви між плитами заповнюють цементним розчином марки М 100 . Монолітні ділянки виконують із бетону класу В 15 . З улаштуванням горишного перекриття передбачена ізоляція , що складається із пароізоляції - один шар рубероїду на бітумній мастиці який укладається на перекриття , з утеплювача - мінераловатних плит товщиною 80 мм ., що укладається по шару пароізоляції .
5) Міжкімнатні перегородки та перегородки сан - вузлів .
Запроектовані перегородки між спанльею та сан-вузлом.Вони повинні мати достатню звукоізоляцію, невелику масу і малу товщину та відповідати санітарно-гігієнічним вимогам. Перегородки з цегли виконують між столовою і кабінетом, і вітальнею. Цегляні перегородки виконують цегляними товщиною в ?(120мм).Перегородки в сан-вузлі виконуємо із гіпсокартонних листів , що кріплять на металевому каркасі . При зведенні перегородок у ванній кімнаті ГКЛ піднімаємо над рівнем підлоги на
2 см ., і ізолюємо нижні кромки за допомогою силіконового наповнювача . Шар керамічної плитки захистить ГКЛ від дії вологи . Будівництво каркасу між кімнатних перегородок починаємо з кріплення до підлоги і стелі горизонтальних елементів - профелів UD , і вертикальних елементів - профелів CD розташованих між горизонтальними профелями . Для між кімнатних перегородок застосовують звичайні гіпсокартонні листи . В ванній кімнаті застосовують волого - стійкі листи колір картону яких є зеленим і написи на зворотньому боці виконані синім кольором .
6) Вікна та двері .
Вікна запроектовані в будинку згідно ДСТ "Вікна і балконні двері для житлових і громадських будівель ". Передбачені пластикові вікна ( ПВХ ) які є довговічними
стійкі до всіх видів атмосферних впливів мають герметичність усіх швів і стиків , високі показники тепло і звуко ізоляції , і невимагають додаткової обробки .
Форма пластикових вікон в будинку - від звичайної прямокутної до складної аркової . Сучасні вікна - герметичні скло - пакети з двох шарів які вставляють в метало - пластикові рами , як тепло і звуко ізолятор між склом знаходиться інертний газ аргон . Передбачені вікна в приміщеннях з відповідними розмірами :
Вітальня - 1800х1500 ; 1500 х 1500 мм .
Столова - 1800 х 1500 мм .
Кухня - 1800 х 1500 ; .
Ванна кімната - 1500 х 1000 мм .
Спальня - 1800 х 1500 мм .
Двері запроектовані згідно ДТС "Двері зовнішні та внутрішні для житлових і громадських будівель". Обробка , колір та пропорції зовнішніх дверей виконуються в одному стилі з фасадом будинку . Досить міцні , надійні які поглинають шум і непропускають

 
 

Цікаве

Загрузка...