WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Монтаж верстату ШЛПС-2М - Дипломна робота

Монтаж верстату ШЛПС-2М - Дипломна робота

саме
ці піски для виготовлення бетонної суміші.
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
Мінеральні і хімічні добавки. Ефективно змінюють властивості бетону і
приводять до зниження розходу цементу. їх кількість уточнюють по
рекомендаціях.
Крупніші наповнювачі. В якості крупного заповнювача використовують
натуральні і штучні матеріали. Вони повинні відповідати вимогам ДСТУ
8736-85 . Не допускається застосування щебеня в осадочних порід,
природно гравійно-пісочної суміші без розсіву її на пісок і гравій.
Матеріали для виготовлення фундаменту беруть у таких пропорціях:
Цемент-10%
Щебінь - 50%
Пісок - 30%
Отже виходячи з маси фундаменту вираховуємо пропорційно вміст кожного складника:
Цемент =3948*10/100 = 394 кг.
Щебінь = 3948*50/100 = 1974 кг Пісок - 30% 3948*30/100 = 1184 кг.
Для виготовлення опалубки під фундамент використовуємо дошки з деревини хвойної породи і приймаємо по таких даних: ширина - 150 мм. Товщина - 30 мм.
Бруски з деревини хвойної породи приймаємо по таких розмірах:
а) висота- 50 мм
б) товщина - 30 мм
в) довжина - 250 мм.
Загальний об'єм брусків становить 0, 0055 м3.
Цвяхи приймаємо по таких параметрах :
А) довжина - 100 мм , б) діаметр - 5 мм, в) кількість - 16 штук
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
Таблиця 3.4.
Матеріали для виготовлення фундаменту
№ Назва матеріалу Одиниці виміру Кількість
1 Цемент кг 394
2 Пісок кг 1184
3 Щебінь кг 1974
4 Дошки
0,047
5 Бруски
0,0055
6 Цвяхи кг 0,96
7 Вода кг 920
8 Фундаментні болти шт 4
3.3 Організація установки верстату на фундамент
Найбільш простий спосіб кріплення верстату на фундамент - підливка цементного розчину після закінчення всіх робіт. Підливають цементним розчином у складі: цемент марки не менше 400, кварцовий чистий пісок у складі 1:3. При величині зазору між основою верстату і поверхністю фундаменту більше 50 мм застосовують розчин з добавкою дрібного гравію
Точність роботи верстату в значній мірі залежить від правильності його установки і від точності його вивірки. Шляхом вивірки обладнання встановлюють в необхідне положення в горизонтальній і вертикальній площинах . Підготовлене до монтажу обладнання встановлюють на фундамент і контролюють його положення за допомогою різних технічних засобів.
При встановленні верстату на фундамент застосовують засоби малої механізації : домкрати, талі, лебідки, крани, нестандартизоване підйомне обладнання і механізми.
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
3.3.1 Доставка верстату до місця монтажу.
Транспортування обладнання до місця монтажу є операція трудомістка. Важке обладнання транспортують за допомогою кранів на гусеничному ході, тракторів або тягачів з використанням стальних піддонів. Для зменшення сили тертя при цьому використовують катки з відрізків стальних труб діаметром 100.. .150мм, які підкладають між основою переміщуваного об'єкту і ґрунтовим покриттям. Легке обладнання транспортують автомашиною.
Так як відстань від складу до цеху є досить великою, то транспортування верстату до місця монтажу буде здійснюватись за допомогою тягача. Тягове зусилля для переміщення на катках буде розраховуватись за формулою:
(3.9)
Q - маса верстату, Н
- коефіцієнт тертя кочення по нижній опорній поверхні , f =0,15 коефіцієнт тертя кочення між катком і верхньою опорною поверхнею,
= 0,06
d - діаметр труб , м
Р = 630* (0,15+0,06)/0,2 = 661Н
Для створення тягового зусилля може використовуватись трактор або тягач. Не допускаються сильні поштовхи.
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
3.3.2 Розпаковка верстату.
Перед початком монтажу верстату нам потрібно провести його розпаковку, при якій оглядають його стан, тобто наявність механічних пошкоджень , що могли виникнути при його транспортуванні, корозія та інші дефекти, а також технічну та експлуатаційну документацію.
При розпаковці верстату спочатку знімають верхній щит упаковочного ящика, а потім бокові. Необхідно слідувати за тим, щоб не пошкодити верстат упаковочним інструментом. Відкривши упаковку, перевірити зовнішнім оглядом стан вузлів і деталей, наявність інструменту, оснастки і запасних частин згідно комплекту поставки. В ящику потрібно знайти водоупорний пакет з паспортом по експлуатації і актами на його прийомку.
Поступивши на підприємство верстат повинен бути укомплектований змінними і запасними частинами, ремнями, монтажним і наладочним інструментом, та всім, що передбачене у специфікації. Розпаковка проводиться на місці установки або поблизу його в присутності представника заводу-виготовлювача і під його технічним керівництвом.
Перед установкою верстат потрібно очистити від антикорозійних покрить, нанесених при консервації, на відкриті а також закриті деталі, за допомогою щіток, після чого покрити тонким шаром масла, для запобігання корозії.
Поверхні деталей із сталей різних марок і кольорових металів , покритих технічним вазеліном або пушечним маслом, очищують розчинником , обдуванням сухим паром, або сухим гарячим повітрям, механічним способом , зануренням у ванну із веретинним маслом нагрітим до температури 90-120 град. целсія з наступним промиванням бензином. Покриття які важко усунути усувають розчинниками.
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
3.3.3 Монтаж верстату
Для переміщення і встановлення верстату на фундамент ми використовуєм автокран АК-32, який призначений для підіймання відносно не важких вантажів.
Після доставки верстату до місця монтажу , для його установки та підняття надфундаментом використовуємо триногу з закріпленою на ній таллю.
Талі застосовують для переміщення різного по масі обладнання з різним приводом, які встановлюють стаціонарно або з можливістю переміщення. Ще потрібно зазначити , що після застигання розчину на фундаменті встановлюють фундаментну плиту чи станину на металічних монтажних клинах, розміщених по периметру плити чи станини з проміжками 300-600 мм.
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
Рис 3.3
Вивірка плити проводиться з хомутами і шнуром до повздовжньої і поперечної осей установки, а в вертикальній площині з точністю 0,2-0,3/1000мм.
Проводимо розрахунок триноги
Рис 3.4
Зусилля водній тринозі знаходять за формулою:
3х соs a - Q = 0 (3.10)
Q - маса верстату разом з масою талі, звідки
Х = Q/(3* соs a) (3.11)
cos a = h/l
тобто х = Q*1(3*h) (3.12)
1 - довжина ноги триноги
п - висота триноги
х = (600+50)*3600/2100*3=271 кг.
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
необхідна площа перерізу ніг триноги визначається по формулі:
(3.13)
коефіцієнт допустимого напруження (Ст 1400 кг/см3) коефіцієнт пониження допустимих напруг, береться в залежності від пружності
(3.14)
де l - довжина елемента триноги 3600 мм
р - радіус інерції перерізу , для труб р = 0,35 V = 0,35*100 = 35мм
D - зовнішній діаметр труби
=3600/35 = 103
тоді по довіднику знаходимо ер = 0,065.
Маючи всі необхідні дані знаходимо площу перерізу труби:
F =

 
 

Цікаве

Загрузка...