WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Монтаж верстату ШЛПС-2М - Дипломна робота

Монтаж верстату ШЛПС-2М - Дипломна робота

подальшої
експлуатації з обов `язковою заміною в термін___________________
Підпис керівника комісії
Від механічного монтажу Від електромонтажу
Прийняли:
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
2.Загальна частина
2.1.Характеристика організації монтажу, та характеристика цеху, де проводиться монтаж.
Заводи-виготовлювачі деревообробного обладнання поставляють його замовникам в повністю зібраному виді, за виключенням лісопильних рам, пресових установок, а також автоматичних і напівавтоматичних ліній , які поставляються збільшеними блоками або збірними одиницями, Деталі і складальні одиниці, які від`єднюють при вантажі постачають з маркуванням тієї складальної одиниці, в яку вони входять. В зимовий час року обладнання та будь-які приспосіблення та складові верстату не слід вносити з морозу в тепле приміщення, так як при різкій зміні температури на поверхні верстату утворюється волога.
До установки на місце обладнання не рекомендується розпаковувати. Якщо швидко встановити обладнання на відповідне йому місце не вийде, воно разом з запасними частинами, інструментами і приспосібленнями повинне зберігатися в спеціально підготовлених приміщеннях, збудованих з матеріалів, що не пропускають порох , вологу, гази, пару, і інше, що може викликати корозію металу. Ці приміщення називають приоб`єктними складами.
Приоб"єктний склад - це міcце для складання обладнання перед монтажем, передбачене проектом виробництва робіт. Важке обладнання подають безпосередньо в монтажну зону до місця установки його на фундамент.
Під монтажем обладнання розуміють сукупність заходів по визначенню місця майбутньої установки, вибору відповідного фундаменту, його спорудження, установки на нього верстата, наладка, регулювання, випробування на холостому ході, і під навантаженням,
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
що потрібно провести з даним верстатом. Основні потреби до монтажу заключаються в тому, щоб встановлене обладнання працювало нормально, було високопродуктивним, і слугувало як най довше без ремонту. Неправильно змонтоване обладнання швидко виходить з ладу. Обґрунтувавши це все, можна сказати, що процес монтажу технологічного обладнання включає кілька етапів:
1. Прийомка приміщень чи об"єктів під монтаж. Приміщення повинні бути підготовленими до монтажу верстату.
2. Монтажна розмітка, яку проводять для точного розміщення обладнання відповідно до монтажного креслення. При монтажній розмітці розмічають поздовжні і поперечні осі, а також відмітки по висоті.
3. Виготовлення фундаментів. Документом на виготовлення фундаменту є установче креслення , де показані поздовжні і поперечні розрізи обладнання, яке монтується, а також фундаменту. Потрібні розміри, і також при необхідності відмітки по висоті.
4. Установка, збирання, первинна наладка і обкатка обладнання. Сукупність цих операцій складає технологічний процес монтажу.
Технологія монтажу включає: підготовка обладнання до монтажу з виконанням збірних робіт; прийомку фундаментів, установку основ і рихтування; здачу і заливку установленої основи; збирання механізмів і монтаж систем верстатів; комплекс випробувань верстату, і здача його в експлуатацію.
Шліфувально-стрічковий верстат з рухомим столом ШлПС-2М призначений для шліфування плоских поверхонь відносно великих заготовок.
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
Перед монтажем шліфувально-стрічкового верстата ШЛПС-2М в шліфувальному цеху повинні бути всі умови, для здійснення монтажу. В цеху повинні бути завершені всі будівельні роботи. Приміщення цеху повинне бути сухим, опалюватись від центральної системи, і мати вентиляцію. Не допускаються пічне опалення і відкриті паро-водяні пристрої, які підвищують вологість повітря. Відносна вологість повітря в цеху не повинна перевищувати 60%, в осінній і весняний період 70%. Температура в цеху повинна бути не меншою 5 градусів Цельсія і не перевищувати 25 градусів Цельсія. Добове коливання температури в цеху не повинно перевищувати 5 градусів. Більш швидке зниження або підвищення температури , а також значне підвищення відносної вологості повітря викликає конденсацію водяної пари і осідання їх на стінках, металевих поверхностях верстату.
2.2 Мета і обґрунтування теми проекту
Придбавши шліфувальний верстат моделі ШЛПС-2М, нам потрібно змонтувати його в шліфувальному цеху. Без відповідної теоретичної бази та набуття навиків, монтаж даного верстату неможливий. Отже метою проекту є освоєння теоретичної бази та набуття навиків по монтажу верстату, який включає в себе розрахунок і спорудження фундаменту під верстат, установку верстату на цей фундамент , випробування верстату в різних режимах, та здача верстату в експлуатацію.
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
3.Розрахунково- технологічна частина
3.1 Підготовка до монтажних робіт
Призначення і технічна характеристика верстата ШлПС-2М: шліфувально-стрічковий верстат з рухомим столом призначений для шліфування плоских поверхонь відносно великих заготовок, і використовується в столярно-меблевій промисловості.
Таблиця 3.1.
Технічна характеристика
Назва параметрів Одиниці
вимірювання кількість
1. Ширина шліфувальної
стрічки
2. Швидкість стрічки
3. Потрібна потужність
4. Висота від землі до
нижньої гілки стрічки
5. Розміри столу:
довжина
ширина
6. Поперечний хід столу
7. Вертикальний хід столу 8. Відстань між центрами шківів
9. Діаметр шківів
10. Маса верстата
11. Габаритні розміри довжина
ширина
висота мм
м/с
кВт
мм
мм
мм
мм
мм
мм
мм
кг
мм
мм
мм
150
24
8,8
845
2000
800
1120
400
2736-2790
824
630
3225
1800
1267
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
-- Розробка технологічної карти і план-графіку монтажних робіт
Технологічна карта монтажу обладнання вміщує: заходи по підготовці до монтажу, вимоги до постачання і транспортування обладнання і будівельної готовності приміщення під монтаж обладнання , вказівки про послідовність, методи виконання робіт і організації праці , схеми монтажу обладнання, таблиці необхідності в механізмах, приспосібленнях, інструментах і допоміжних матеріалах, графіки виконання робіт, необхідність в кадрах монтажників, калькуляції трудових затрат. В технологічну карту входять заходи по безпечномувиконанню робіт , вказані методи випробування змонтованого обладнання.
Арк
Зм. Арк. № документа Підпис Дата
План-графік монтажних робіт
Таблиця 3.2

пп Операції Дні
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Доставка обладнання до місця монтажу
Розмітка фундаменту, підготовка до робіт
Земляні роботи
Столярні роботи, підготовка і встановлення опалубки.
Бетонні роботи
Схвачування фундаменту
Установка фундаментної плити
Затвердіння підливки
Монтаж верстату
Здача в експлуатацію.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
арк
зм Арк №локумента підпис дата
Таблиця 3.3
Технологічна карта на монтажні роботи верстата
ШлПС-2М

 
 

Цікаве

Загрузка...