WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації насосної станції на КП «Коломияводоканал» - Дипломна робота

Проект автоматизації насосної станції на КП «Коломияводоканал» - Дипломна робота

контакти реле сигнал про режим РУЧ-АВТ передається регулятору Також за допомогою додаткових контактів реле (на схемі не показаний ы) можна організуватиблокування управляючих сигналів в різних режимах.
Рис. 3.1. Блок БРУ-7
?
4. Енергетична частина
4. Енергетична частина
4.1 Розрахунок енергоносіїв на засоби автоматизації.
Перелік споживачів електроенергії.
Таблиця 4.1.

п/п Елементи
автоматизації Потужність,Вт
1 Реле контролю рівня рідини 45
2 Реле тиску 15
3 Реле контролю заливки відцентрових насосів 180
Разом 240
Щоб знайти витрати електроенергії протязі даного року експлуатації потрібно знайти кількість робочих годин кожного сегмента. Звідси ми можемо знайти загальний час ( Т ) і витрати ( Р ) електроенергії приводів і Перетворювача частоти .
Т = 365 24 0.1+150 24 0.7=3396 ( год )
Р = 3396 240 = 815040 ( Вт ) =815,04 ( кВт )
5. Охорона праці
5.1. Заходи техніки безпеки в виробничій дільниці
Загальні положення.
1. На всіх водопроводах господарсько-питного водопостачання та Їх джерелах встановлюються зони санітарної охорони (ЗСО).
2. На джерелах водопостачання - водозаборах - розробляється проект ЗСО згідно з чинними будівельними нормами і правилами та санітарними вимогами.
3. Зони санітарної охорони на водозаборі включають три пояси:
o перший пояс - суворого санітарного режиму, охоплює територію власне водозабору і всіх споруд розміщених на ній, де забороняється знаходження по сторонніх осіб, усі види будівництва, проживання людей, випуск стічних вод, купання, водопій і випасання худоби, застосування отрутохімікатів, органічних і мінеральних добрив;
o другий і третій пояси обмежень охоплює територію, на якій здійснюються заходи з охорони джерел водопостачання від забруднень, де забороняється використання території чи джерел водопостачання, яке може призвести до якісного або кількісного погіршення джерел водопостачання.
4. Санітарна охорона водоводів забезпечується санітарно-захисною смугою вздовж осі водогонів.
5. На територію водозабірних споруд сторонні особи не допускаються.
6. Всі працівники водопроводу один раз у рік проходять медичний огляд.
7. Всі працівники, які поступають на роботу, повинні пройти ввідний інструктаж з техніки безпеки, первинний інструктаж на робочому місці, ознайомитись з посадовими інструкціями.
8. Всі працівники повинні знати посадові інструкції і інструкції з техніки безпеки при виконанні своїх обов'язків, а також надання першої долі карської медичної допомоги.
При експлуатації водозабірних споруд.
1. Не допускати захаращення оглядового майданчика над оголовком водозабірного ковша. У зимовий період - очищати від снігу і льоду.
2. Слідкувати за рівнем наповнення басейнів. Не допускати перевищення максимально-допустимого, з метою запобігання розмиву обвалування.
3. Дотримуватись вимог безпеки при роботах у колодці з регулюючою запірною арматурою.
При експлуатації насосних станцій
1. Вимкнення із роботи, ввімкнення або виведення з резерву насосних агрегатів без дозволу диспетчера і старшого по зміні забороняється, за винятком випадків, що загрожують здоров'ю обслуговуючого персоналу або пошкодженню обладнання.
2. При змінній роботі машиніст має право закінчити свою роботу не швидше, як змінюючий його робітник прийме у нього обслуговування агрегатів. Самовільне залишення робочого місця категорично забороняється. При невиході змінника повідомити адміністрацію і диспетчера для прийняття рішення про підміну.
3. Категорично забороняється знімати захисні кожухи на муфтах вала та інших захищених пристроях під час роботи насосного агрегату.
4. Перед ремонтом насосного агрегату необхідно знеструмити електродвигун і прийняти необхідні міри його самовільного запуску.
5. Аварійна зупинка насосного агрегату проводиться при:
o загрозі небезпеки життя обслуговуючого персоналу; .
o відчутті запаху горіння або появи диму електродвигуна;
o перевищенні температури нагріву підшипників електродвигуна чи насоса;
o появі різкого, відмінного від звичайного, металічного звуку при роботі агрегату;
o появі сильної вібрації агрегату.
Після аварійної зупинки провести запуск резервного агрегату і про свої дії повідомити диспетчера і адміністрацію.
При експлуатації хлораторної.
1. Знати властивості І характеристику зрідженого хлору.
2. Направляючись у приміщення хлораторної чи складу хлору - завжди мати при собі фільтруючий протигаз.
3. Перед входом у приміщення - ввімкнути витяжну вентиляцію.
4. При появі запаху хлору чи візуальному виявленні хлору - одягнути протигаз, попередити диспетчера, адміністрацію І оточуючих, про вихід із зони можливого розповсюдження хлору.
5. При витіканні хлору - прийняти міри по виявленню місця і причини витікання та припинення його витікання. Увімкнути аварійну систему вентиляції.
6. Витікання із балона можна припинити накладенням на місце витікання мокрої ганчірки, гумового або свинцевого пластиря з приміненням хомутів. При сильному витіканні, пошкоджений балон закладають у герметичний футляр або опускають в дегазаційну яму з розчином гіпосульфіту або гашеного вапна.
7. Роботи по усуненню аварій і дегазацій приміщень виконуються у кисневих ізолюючих протигазах КИП-8. Невеликі витікання усуваються з приміненням фільтруючих протигазів з коробкою мари "В" або "ВКФ".
8. Категорично забороняється підігрівати балони з хлором відкритим вогнем.
9. У випадках раптової появи хлору чи попадання у загазоване середовище необхідно: затримати або послабити дихання, закрити рот і ніс хустинкою, змоченою розчином гіпосульфіту або водою; утриматись від кашлю і різких рухів, виходити із зараженої зони швидко, але без різких рухів; виходити перпендикулярно або напроти напряму вітру І на підвищені ділянки місцевості.
10.При витіканні хлору з балону з висвистом струї чи виявленні зеленуватих клубів газу, які стеляться по землі - необхідно об'явити МАЛУ ТРИВОГУ; при вибуху балону з хлором - ЗАГАЛЬНУ ТРИВОГУ. При оголошенні ТРИВОГИ всі оточуючі негайно покидають зону можливого розповсюдження хлору.
При роботі у хіміко-бактеріологічній лабораторії.
1. Працівники лабораторій повинні знати і дотримуватись вимог правил техніки безпеки проведення робіт у лабораторіях.
2. Посуд з реактивами повинен мати етикетки з вказанням їх вмісту.
3. Їдкі і агресивні речовини і реактиви повинні зберігатись у витяжній шафі.
4. Отруйні речовини зберігаються окремо в особливо закритій шафі.
5. Забороняється приймання їжі у лабораторії.
При виконанні робіт на мережах.
1. Склад бригади при виконанні робіт на мережах повинен бути наступним:
o зовнішній огляд мереж без відкривання кришок люків колодязів - один чоловік;
o огляд мереж із відкриванням кришок люків

 
 

Цікаве

Загрузка...