WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Автоматизація котельні (котли ДКВР) - Дипломна робота

Автоматизація котельні (котли ДКВР) - Дипломна робота

керуванні з диспетчерського пункту комплект
виконує усі функції, передбачені для автономного
режиму роботи, а також забезпечує зв'язок з диспетчерським
пунктом. При керуванні за допомогою загально котлового керуючого пристрою комплект виконує усі функції, перечисленні, атакож забезпечує зв'язок з загально котельним пристроєм.
Блок БЗУ разом з котушкою запалювання забезпечує одержання іскрового розряду довжиною не менш 8 мм і частотою проходження 100 чи 120 Гц.
Час затримки формування блоком БУС команди на аварійне відключення котла - не більш 1 с.
Передбачено можливість збільшення до 10 із часу затримки формування блоком БУС команди на відключення котла при аварійних ситуаціях. У блоці БУС передбачений автоматичний контроль справності пристроїв захисту.
Діапазони завдання тимчасових інтервалів програм пуску й зупинки - від 1 до 63 із з дискретністю 1 з і від 1 до 63 хв. з дискретністю 1 хв.
У блоці БУС передбачений автоматичний контроль правильності ходу програм пуску й зупинки.
Передбачено можливість перевірки справності світлових індикаторів відключення напруги їхнього живлення.
Живлення блоку БУС і БКЕ від мережі двофазного змінного струму з номінальною напругою 220 В и частоти 50 чи 60 Гц.
Споживана блоком БУС потужність не більш 50 В. А.
Потужність, споживана на вході блоку БЗУ - не більш 30 В.А,
Габаритні розміри, м-м:
блоку БКс- 300X400X160,
блоку БУС - 300X480X300,
блоку БЗУ - 140X160X96.2.22. Маса, кг:
блоку БУС - не більш 17, блоку БКЕ - не більш |1"
блоку БЗУ - не більш 2.
СКЛАД КОМПЛЕКТУ
Комплект КСУМ1 складається з блоку керування і сигналізації БУС блоку запального пристрою БЗУ крім КСУМ1-Г-1 двох фотоелектричних датчиків ФД1 і (крім модифікації КСУМ1-0-1) інших датчиків і виконавчих пристроїв. Крім того поставляються приналежності і запасні частини, що містять елементи заміни, необхідні при технічному обслуговуванні протягом гарантійного терміну експлуатації (одиночний комплект запчастин).
Для ремонту протягом усього періоду експлуатації і після закінчення гарантійного терміну КСУМ1 забезпечені груповим і ремонтним комплектами запчастин, що виготовляються і поставляються самостійно за заявками споживачів КСУМ1 за окрему плату. Груповий комплект запчастин містить у собі одиночний комплект і по одному типі функціональних блоків, а ремонтний додатково містить комутаційні елементи (кнопки, перемикачі, рознімання і т.п.).
КСУМ1-Г-7 додатково містить блок БКЭ з вхідним у нього блоком БЗУ1.
Будова і принцип роботи блоку БУС.
Блок БУС виконаний на блочно-модульному принципі в на. вагомому кожусі, призначеному для монтажу на чи стіні іншій вертикальній площині. Оперативні органи керування і сигналізації розташовані на лицьовій панелі кожуха, шарнірно з'єднаної з корпусом. Після відкриття замка лицьова панель може бути повернена вниз на 180°, що забезпечує доступ до функціональних блоків, розташованих у корпусі в два ряди. Функціональні блоки виконані у виді незахищених друкованих плат із установленими на них радіотехнічними елементами. Кожна плата з лицьової сторони має ручку, а з задньої друковані панелі для електричного зчленування з розніманням прямого контактування типу РПП72. У корпус блоки вставляються по напрямних. Блок живлення виконаний у тих же конструктивах, але на захищеній друкованій платі і встановлюється в спеціальні коритоподібні напрямні. Рознімання РПП72 упаюються в ген-монтажну друковану плату, що забезпечує електричні з'єднання між блоками. Задня стінка з корпусом з'єднана шарнірно. Після відкриття двох замків, розташованих у верхній частини усередині кожуха, корпус повертається вниз. Дві тяги, розміщені на задній стінці, фіксують корпус у поверненому стані під кутом 90°, забезпечуючи доступ до ген-монтажної друкованої плати, провідному монтажу між платою і вихідними розніманнями типу РП10. Для підтримки потрібного теплового режиму корпус у верхній і нижній площинах має вентиляційні жалюзі.
Блок комутаційних елементів БКсЧ виконаний так само як і блок БУС в начіпному кожусі. На лицьовій панелі розміщений автоматичний вимикач мережі, запобіжник світловий індикатор. Після відкривання замка лицьова панель може бути повернена вниз на 180°, що забезпечує доступ до магнітного пускача, блоку запального пристрою і клемним колодкам зовнішніх підключень. До блоку БУС блок БКЭ підключається за допомогою рознімань і гнучких з'єднань, що дозволяють установлювати БКЕ під БУС на відстані не менш 250 мм.
Блок запального пристрою БЗУ виконаний у виді друкованої плати, розміщеної в литому корпусі. Блок може монтуватися як на вертикальні, так і горизонтальні площини. На лицьовій панелі розташована клемна колодка для зовнішніх підключень, що закривається пластмасовою кришкою.
Фотоелектричний датчик ФД1 виконаний на фото резисторі типу ФР1-3, розміщеному усередині литого циліндричного корпуса, що має з однієї сторони візирний отвір, захищений склом. Для охолодження корпус має ребристу поверхню і штуцер для підведення охолодного повітря від тяго дуттьових пристроїв. Електричне підключення до датчика здійснюється за допомогою двох клем, розташованих усередині корпуса. Датчик розрахований для монтажу на пальниковому пристрої котла.
Органи оперативного керування, сигналізації і будівництва.
На лицьовій панелі блоку БУС встановлені:
" світлові індикатори аварійної, попереджувальної і робочої сигналізації;
" тумблер МЕРЕЖА для включення електроживлення блоку БУС;
" кнопки ПУСК і СТОП для включення програм пуску останова казана;
" кнопки відключення звукової і світлової сигналізації;
" кнопка перевірки справності світлових індикаторів (КОНТРОЛЬ);
" кнопка відключення харчування світлових індикаторів (СИГНАЛІЗАЦІЯ, ВКЛ.);
" кнопка вибору режиму керування (АВТОНОМНИЙ - ВІД ДИСПЕТЧЕРА (ОК).
На лицьових панелях блоків БАЗ і БФК розташовані індикатори, що сигналізують про вихід з ладу цих блоків.
На ген монтажній платі блоку БУС (усередині корпуса) розташований перемикач вибору (настроювання) алгоритму роботи функціональної групи пристроїв аварійної захисти.
Інші органи настроювання (перемички, перемінні резистори) розташовані в блоках ВВС, БЗС, БКП, БПТ, БФВ.
Методика виконання настроечных операцій приведена в додатку 1.
Алгоритм роботи.
Алгоритм роботи комплекту представлений у виді тимчасових діаграм станів пристроїв комплекту і котла.
Якщо в схемі автоматизації котла передбачена замкнута система регулювання розрідження в топці, то стан шибера димоходу, керованого електричним виконавчим механізмом, у період, позначений на діаграмі заштрихованою ділянкою, залежить від сигналів датчиків верхнього і нижнього значень розрідження в топці. У цьому випадку шибер з електромагнітним приводом не встановлюється.
У тому випадку, коли окремий

 
 

Цікаве

Загрузка...