WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Автоматизація котельні (котли ДКВР) - Дипломна робота

Автоматизація котельні (котли ДКВР) - Дипломна робота

старий
ручний регулювальний кран радіатора;
" при монтажі нової системи опалення дозволить скористатись
різними способами з'єднання з радіатором.
Встановлений терморегулятор буде завжди автоматично регулювати подачу теплоносія до радіатора.
Гідроелектростанції, вітрові силові станції й сонячні батареї використовують енергоресурси, що існують навколо нас і, як правило, втрачаються. Де ж шукати "дармові" джерела енергії? Їх дуже багато. Такими є нагрівання поверхонь сонячним промінням, а також тепло, що виділяється освітлювальними приладами, побутовими приладами, кухонною плитою та навіть людським організмом. Конструкція радіаторних терморегуляторів фірми "Данфосс" забезпечує те, що надходження дорогого тепла з системи опалення зменшується, коли з'являються джерела "дармового" тепла. Радіаторний терморегулятор фірми "Данфосс" з газоконденсатним термоелементом дозволяє в найбільшій мірі використати його - навіть до 85%.
Радіаторнийтерморегулятор фірми "Данфосс" дозволяє регулювати температуру індивідуально в кожному приміщенні. Вже не треба знижувати температуру шляхом відкривання вікон і сплачувати за теплову енергію, яка втрачається при цьому.
Необхідне провітрювання приміщень під час опалювального сезону повинно відбуватись інтенсивно і недовго. Під час провітрювання рекомендується обмежити подачу теплоносія до радіатора шляхом повертання рукоятки вправо до позначки. Після провітрювання поновлюємо бажане значення температурної настройки.
У результаті застосування терморегуляторів фірми "Данфосс" створюється можливість встановлювати різну температуру в різних приміщеннях.
Пам'ятайте, що для підтримання різних температур у різних приміщеннях слід зачиняти двері між ними.
Не менш важливим, ніж встановлення різних температур у різних кімнатах, є встановлення різних її значень у часі. Для того, щоб досягти істотної економії, достатньо буде, виїжджаючи на вихідні дні чи у відпустку, знизити температуру приблизно до +8°С. Ефективним є також зниження температури на ніч та перед виходом на роботу. Пам'ятайте, що зниження температури лише на 1°С обумовлює протягом цього часу зменшення споживання тепла на 5-8%.
Радіаторний терморегулятор фірми "Данфосс" складається з клапана та термостатичного елемента, на якому встановлюється обрана температура в приміщенні. Всередині термостатичного елемента розташовується металевий сильфон, заповнений інертним газоконденсатом. Газоконденсатний термоелемент найшвидше реагує на зміну температури в навколишньому середовищі, тому у порівнянні з іншими рішеннями гарантує найбільшу економію і комфорт найвищого ґатунку. Фірма "Данфосс" є єдиним у світі виробником газоконденсатних термоелементів.
Рис. 3.1. Терморегулятор
Принцип дії радіаторного терморегулятора полягає в наступному: Коли температура повітря зростає, то зростає тиск газу, сильфон пересуває шпиндель, шток клапана і конус клапана, перекриваючи подачу теплоносія до радіатора.
Коли температура повітря знижується, то об'єм газу в сильфоні зменшується, що викликає відкривання клапана. До радіатора надходить більше теплоносія - в результаті приміщення обігрівається інтенсивніше.
Після установки радіаторних терморегуляторів "Данфосс" неодноразово можна зауважити, що радіатори холодні або ледь теплі, а температура в приміщенні така, яку було встановлено. Це є доказом роботи терморегулятора, який врахував надходження тепла від "дармових джерел"!
Для того, щоб радіаторний терморегулятор мав можливість реєструвати температуру повітря в приміщенні, термостатичний елемент повинен бути встановлений на клапані в горизонтальному положенні. Він не повинен бути прикритим. Якщо немає можливості забезпечити вільне проходження потоку повітря навколо радіаторного терморегулятора, то слід встановлювати термоелемент з виносним датчиком температури.
Радіаторні терморегулятори фірми "Данфосс" надають можливість регулювати температуру в приміщеннях, що опалюються, в діапазоні від 6 до 26°С.
Вони мають шкалу, яка приблизно відповідає температурам, рекомендованим для окремих приміщень.
Реальна температура залежить від втрат тепла у приміщенні та надходження тепла від радіатора. Тому слід після установлення потрібної температури на термостатичному елементі почекати приблизно годину і перевірити її за допомогою кімнатного термометра. Якщо температура на термометрі дещо відрізняється від виставленої, то можна здійснити відповідну корекцію. Різниця температур є наслідком того, що температура повітря біля терморегулятора не є такою самою, як біля термометра. Якщо Ви плануєте бути відсутніми в приміщенні довгий час, Вам не потрібно опалювати Ваші приміщення та витрачати гроші. Вам лише необхідно встановити радіаторний терморегулятор у положення. При цьому температура в приміщенні буде підтримуватись на рівні не нижче 6°С, що запобігає замерзанню радіатора і пошкодженню трубопроводів системи опалення.
Рис. 3.2. Базова модель терморегулятора
Базова модель термостатичного елемента RTD має кільце пам'яті, що дозволяє швидко здійснити поновлення бажаного значення температурної настройки.
1. Газонаповнені терморегулятори "Данфосс" забезпечують
максимальний комфорт приміщенні.
2. Терморегулятори "Данфосс" дозволяють економити на витратах
на опалення до 20% - найбільший показник серед усіх моделей
терморегуляторів.
3. Вдала конструкція терморегуляторів "Данфосс" забезпечує
надійну експлуатацію навіть в умовах низької якості теплоносія.
4. Термостатичний елемент витримує значні навантаження (до 84кг),
при цьому він не ламається і його робота не погіршується.
5. Термін експлуатації терморегуляторів "Данфосс" становить
понад 20 років.
6. Терморегулятор "Данфосс" не потребує ніякого спеціального
обслуговування.
Знаючи переваги радіаторних терморегуляторів фірми "Данфосс". Зупиняючись на технології, яка дозволяє найефективніше регулювати температуру. Газовий датчик найшвидше реагує на зміни температури і, отже, забезпечує найбільші комфорт і економію. Після отримання комфортної температури в приміщенні, можна зафіксувати значення цієї температурної настройки за допомогою кільця пам'яті. Для цього потрібно, притримуючи рукоятку термоелемента на місці, повернути кільце пам'яті так, щоб чорна крапка опинилась навпроти значення встановленої температурної настройки. Якщо настройка потім була якось змінена, її легко можна повернути до зафіксованого раніше положення, повертаючи рукоятку термоелемента так, щоб крапка знову опинилась навпроти позначки температурної настройки.
Підбір циркуляційного насоса
Відправною крапкою при підборі циркуляційного насоса системи опалення є потреба будинку в теплі, розрахована для найбільш холодного часу року. При професійному проектуванні цей показник визначають виходячи з рівнянь

 
 

Цікаве

Загрузка...