WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект монтажу засобів автоматизації верстату моделі Ф-4 - Курсова робота

Проект монтажу засобів автоматизації верстату моделі Ф-4 - Курсова робота

електродвигуна (для завантажувального і розвантажувального механізму) зводиться до встановленню салозок і закріпленню на них двигунах. Однією з найважливіших вимог монтажу електродвигуна є вивірка фундаментальної плети, яка повинна бути встановлена по висотним і основним відмітком у відповідності з даними кресленнями. Горизонтальне положення фундаментальної плети під агрегатами вивіряють за допомогою гідростатичного рівняння.
Для кріплення плит до фундаментів застосовують анкетні балти. При затягуванні плит анкерними балтами горизонтальне положення встановлення площин забезпечувається застосуванням додаткових регулюючих прокладок. Встановлення двигуна змінного струму на фундаментальній плеті здійснюється наступним чином: на плету під лапи статора встановлюється шпали і на них з допомогою підйомного - транспортного механізму встановлюється статор. Ротор кріплять тросовою лебідкою і вивішують на стропі в горизонтальному положенню. При цьому слід дотримуватись особливих мір безпеки для запобігання пошкодження ротора.
На підмоторній плиті розміщують двигун, що з допомогою муфтового щеплення передає рух на рейкуву передачу, яка піднімає і опускає шпиндель супорта.
Напрямну лінійку монтують на станині верстату. На спеціальному пульті, який виводять від сельсинів до основного пульта проводять автоматичне управління напрямною лінійкою.
3 Розрахункова частина.
3.1 Розрахунок параметрів графіку використання монтажних робіт.
Перед використанням засобів автоматизації перш за все потрібно визначити операції, які виконуватимуться в цьому технологічному процесі. Щоб визначити операції нам потрібно вивчити технологічний процес на дію засобів автоматизацій. Проаналізувавши ситуацію можна запропунувати наступні операції монтажу засобів автоматизації:
1) монтаж завантажувального і розвантажувального механізму;
2) монтаж сельсин-давача і сельсин-приймача;
3) встановлення електродвигуна;
4) підєднання електропроводів.
Монтаж здійснюється: 2 електромонтажники і 2 електрики на протязі 10 днів.
Вартість завантажувального і розвантажувального механізму становить 2 тис. грн.; трудомістскість 2 люд/днів. Монтажем даного пристрою займається 2електромонтажники 2 днів.
Встановлення сельсин-давача і сельсин-приймача займається 1 електромонтажник напротязі 1 дня. Вартість даних пристроїв становить 0, 860 тис.грн. трудомістскість 2 люд/днів.
Монтажем двигуна займається 1 електромонтажник протягом 1 дня.
Вартість двигуна - 0.320 тис.грн. трудомістскість 2 люд/днів.
Під'єднання трудних електричних проводок займатимуться 2 електрики.
Вартість одного погонного метра буде 0,036 тис.грн.
Загальна вартість - 0.720 тис.грн.
Трудоємність - 4 люд/днів
Випробування систем автоматизаццїї триватиме 2 дні, їх проводитеме інженер по техніці безпеки, бригадир, керник цеху.
Вартість 0.36ніці безпеки, бригадир, керник цеху.
Вартість - 0.365 тис.грн.
Трудоємкість - 2люд/днів.
Визначивши порядок використання операцій що до монтажу засобів автоматизації на верстаті Ф-4 потрібно здійснювати розрахунки по кожній операції за такими критереями:
- фізичний обєкт робіт (одиниці виміру та кількості);
- вартість по кошторису, в тис.грн.;
- трудомісткість, в люд/днів;
- кількість робіт, в чол.;
- середня тривалість часу робітників, в днях.
Після розрахунку усіх потрібних нам критерій, параметрів графіку використання монтажних робіт, ми проводимо підсумковий розрахунок наступними критереями:
- всього монтажних робіт;
- всого заготівельних робіт;
- всього робіт.
ВСЬОГО МОНТАЖНИХ РОБІТ
Здійснюється монтаж елементів одного комплекту. Загальна вартість кошторису 4.265 тис.грн.
Трудомістскість на весь об'єм робіт становить 23 люд/днів.
Монтажна бригада складається із 4 чоловік. Середня протяжність робіт становить 4-5 днів.
ВСЬГО ЗАГОТІВЕЛЬНИХ РОБІТ
Так, як даний проект монтажу автоматизації не пердбачає жодних заготівельних робіт, то на проти даного пункту розрахункові дані будуть відсутні.
ВСЬОГО РОБІТ
1) Загальна вартість: 4.265 тис.грн.; монтажна бригада - 4 чоловіки.
2) Трудоємність: 23 люд/днів; середня протяжність робіт - 4-5 днів.
3.2 Побудова графіку виконання монтахних робіт.
При побудові графіку виконання монтажних робіт враховують термін введення в експлуатацію об'єкту в цілому і складають календарний план виконання окремих видів робіт (монтажних та заготівельних). А також визначають термін закінчення монтажу засобів автоматизації на верстаті Ф-4.
У попередньому пункті було здійснено увесь розрахунок об'єму робіт, тепер потрібно визначити склад (по клафікації та професійному складі) монтажної бригади. Виходячи із умов монтажу нам потрібні наступні робітники:
- 2 зварювальники четвертього розряду;
- 2 електромонтажники п'ятого розряду.
Маючи розрахунковий порядок монтажу засобів автоматизації і знаючи скільки робітників проводить монтаж певного засубу ми можемо приступати до розрахунку виконання терміну монтажу з прв'язкою до календарного часу.
Роботи по монтажу проводяться робітниками за п'ятиденним робочим тижнем, тому вихідні і святкові дні не включається, але й не враховуються при складанні графіку монтажних робіт.
4. Оцінка ефективності проекту та висновки.
В результаті автоматизації верстату Ф-4 було впроваджено засоби автоматизації, які автоматично виконують деякі параметри технічного процесу.
В результаті автоматизації було зменшено кількість обслуговуючого персоналу, що провело до економії прямих витрат праці:
- економії по фонду зарплати праці;
- економії робочого часу.
Розроблені і впроваджені засоби автоматизації для даного верстату дадуть змогу здати об'кт в експлуатації в найкоротші терміни, а також дадуть тривалу і безперебійну роботу верстату.

 
 

Цікаве

Загрузка...