WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СвСА - Курсова робота

Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СвСА - Курсова робота

роботи;
Монтаж кінцевого вимикача.
Вартість вимикача складає по кошторису 0,15 тис. грн. (з урахуванням витрат для проведення монтажних робіт, що складають 15% від вартості обладнання).
Монтажна бригада складається із 4-ох робітників і, враховуючи об'єм роботи, при монтажу вимикача усі вони будуть задіяні в роботі.
Бригаді з 4-ох робітників потрібно затратити 3 дні на монтаж кінцевого вимикача.
Відповідно за двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 12люд./днів.
Монтаж реле часу
В даних реле часу потрібна одна штука.
Вартість реле часу по кошторису 0,2 тис. грн.(з врахуванням витрат на проведення монтажних робіт, що складають 15% від вартості обладнання).
Монтажна бригада складається з 4 робітників і, враховуючи об'єм роботи, при монтажі реле часу достатньо 2 робітники.
Бригаді, в складі якої 2 робітники, потрібно затратити на монтаж реле часу 2 дні.
Відповідно з двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 4люд./днів.
Монтаж електричних і трубних проводок
Для монтажу проводок в стальних захисних трубах виходячи із різних розмірів ліній на розміщення на ній ЗА потрібно 7 метрів, то вартість відповідно становитиме 2,5 тис. грн.
Монтажна бригада складається з 4-ох робітників і, враховуючи об'єм роботи, при монтажі електричних і трубних проводок всі вони будуть задіяні при виконанні даної роботи. Бригаді, що налічує 4 робітники, доведеться затратити 5 дні на монтаж 5 метрів електричних і трубних проводок.
Відповідно з двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 20люд./днів.
Пусконалагоджувальні роботи
При випробуванні систем автоматики під цей процес припадає один комплект засобівавтоматизації.
Вартість випробування складає по кошторису 0,170 тис./грн. за один комплект.
Монтажна бригада складається з 4-ох чоловік і, враховуючи об'єм роботи, при випробуванні буде достатньо 3-ох чол. Бригаді, до складу якої входить 3 чол. потрібно затратити на пусконалагоджувальні роботи 2 дні. Відповідно із двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 6 люд/днів.
Після розрахунку усіх потрібних нам критеріїв і параметрів графіку виконання монтажних робіт потрібно провести підсумковий розрахунок за наступними пунктами:
а). всього монтажних робіт;
б). всього заготівельних робіт;
в). всього робіт.
а). Проводиться монтаж кінцевих вимикачів та змінюється схема управління. Загальна вартість робіт по кошторису 2,48 тис. грн. Трудоємність на весь об'єм робіт складе 38 люд./днів.
б). Так як заготівельні роботи відсутні, вони не будуть включати в монтажний графік.
в). Загальна вартість робіт по кошторису 3,12 тис. грн. Трудоємність на весь об'єм робіт становить 42 люд./днів. Монтажна бригада складається із 4 робітників. Середня тривалість робіт становить 11 днів.
3.2. Побудова графіку монтажних робіт
Розрахувавши весь об'єм робіт в попередньому пункті нам потрібно визначити склад специфікації та монтажної бригади виходячи із вимоги монтажу нам потрібні наступні робітники:
" електромонтажник V розряду;
" зварювальник V розряду;
" 2 відповідних робітники.
Монтажною бригадою керує електромонтажник V розряду. Маючи розрахований порядок монтажу ЗА і знаючи скільки робітників проводять монтаж певного засобу ми можемо приступити до розрахунку термінів монтажу безпосередньо.
Робота по монтажу проводиться робітниками з 5 денним робочим тижнем, тому вихідні дні не включаються та не враховуються при складі графіку монтажних робіт.
Монтаж кінцевого вимикача починається і триває з 5-7. На третій робочий день, тобто 7 березня двоє робітників приступають до монтажу реле часу, які закінчують 9 березня.
Монтаж електричних і трубних проводок проводить вся бригада в складі 4 чоловік. Ці роботи почнуться 12 і триватимуть по 16 березня.
Пусконалагоджувальні роботи виконуються трьома робітниками на протязі двох днів з 19 по 20 березня.
Після закінчення розрахунків параметрів графіку монтажних робіт визначено термін здачі систем автоматизації в експлуатацію та термін закінчення монтажу технологічного обладнання.
У нашому випадку термін здачі в експлуатацію 20 березня, а монтажні роботи закінчуються 16 березня. Цей термін заноситься в графік монтажних робіт.
4. Оцінка ефективності проекту та висновки
Провівши автоматизацію та монтаж засобів автоматизації ми можемо зробити наступні висновки.
Дана автоматизація збільшить випуск продукції, що в даний час на всіх підприємствах дуже необхідна. Завдяки збільшенню випуску продукції, збільшується і збут даної продукції. А отже збільшується прибуток. Завдання автоматизації полягає в тому, щоб полегшити роботу працівників, вдосконалити санітарно-гігієнічні умови, і підвищити працездатність виробничого процесу, саме виконання даних проектних рішень та виконання монтажу вибраних засобів автоматизації на верстаті для висвердлювання сучків СвСА забезпечує отримання цих факторів. Можна зробити висновок, що дані засоби автоматизації скорочують загальний час обробки та транспортування заготовок приблизно в два рази, що в свою чергу збільшує продуктивність та якість праці.
Необхідно врахувати, що автоматизація процесів особливо комплексна, пов'язана з великими затратами на проектування і виготовлення спеціального обладнання.
Отже, підбивши підсумки слід зауважити, що автоматизація рухається в розвитку промислового виробництва і намагається створити умови найбільш оптимальні для праці робітників, мінімізуючи трудові затрати.
Список використаної літератури
1. Л.Г. Молчанов "Монтаж, наладка и эксплуатация автоматических устройств в деревообрабатывающей промышленности". - М.: "Экология", 1991г.
2. Паспорт верстату моделі СвСА.
3. Н.В. Маковський "Основы автоматизации деревообрабатывающего производства". - М: "Лесная промышленность". 1972г.
4. В.А. Блюмберг, Е.І. Зазерський "Справочник фрезеровщика". - Ленинград: "Машиностроение". 1984г.
5. П.С. Афанасьев "Конструкция деревообрабатывающих станков" - М.: "Лесная промышленность". 1968г.
6. П.С. Афанасьев "Станки и инструменты деревообрабатывающих предприятий" - М.: "Лесная промышленность". 1968г.
7. П.С. Афанасьев "Конструкции и расчеты деревообрабатывающего оборудования" - М.: "Машиностроение". 1970г.
8. П.С. Афанасьев "Деревообрабатывающие машины" - М.: "Машиностроение". 1966г.
9. А.А. Соловьев, В.И. Коротков "Наладка деревообрабатывающего оборудования" - М.: "Высшая школа". 1987г.

 
 

Цікаве

Загрузка...