WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СвСА - Курсова робота

Проект монтажу засобів автоматизації на верстаті моделі СвСА - Курсова робота

би контролював мінімум і максимум товщини заготовки. Тобто якщо на стіл попаде тонша, або товстіша заготовка, то відповідно спрацює кінцевий вимикач, який вимикає електродвигун з мережі.
2.1. Вимоги до монтажу вибраних засобів автоматизації
Сучасні методи монтажу системи автоматизації засновані на максимальній індустріалізації базуються на використанні стандартних і внормованих виробів (щитів, шаф, пультів і т.д.), які виготовляються в серійному або масовому виробництві, а також у виготовленні монтажних блоків, вузлів на спеціалізованих підприємствах з використанням високопродуктивного обладнання. В цьому випадку монтаж ведуть великими блоками і вузлами, що дозволяє механізувати і скоротити об'єм робіт безпосередньо на місці монтажу.
Спеціалізація складається з поділу праці при виконані різних монтажних робіт. При великому об'ємі монтажні роботи виконують спеціалізовані групи і бригади, які складаються із робітників різних професій, а також робітників, які володіють декількома професіями.
Застосування індустріальних методів монтажних робіт, також їх спеціалізація дозволяє знизити трудомісткість і скоротити тривалість монтажу систем автоматизації. Як правило монтаж систем автоматики ведуть спеціалізовані організації або підрозділи промисловихпідприємств
Модернізація і монтаж окремих систем автоматики на діючих підприємствах виконують служби експлуатації систем автоматики або електричного цеху підприємства. Системи автоматики, які поставляються в комплекті з технологічним обладнанням монтують на верстатобудівних заводах.
Не дивлячись на різницю в об'ємі робіт, структур технічного оснащення монтажних організацій і підрозділів існує єдиний принцип організації робіт.
Перед початок монтажних робіт здійснюється підготовка виробництва, яка являється важливою умовою виконання робіт у встановлений термін при високій якості.
Підготовка виробництва включає:
" розробку технічних документацій (приступати до роботи можна тільки після отримання проекту затвердженого замовником);
" оформлення договору на виробництві робіт, в якому визначені вартість і терміни виконання робіт;
" підготовку фронту робіт (тут виявляють наявність і комплектність апаратури і матеріалів, яких до початку монтажу повинно бути не менше 80% всієї кількості передбаченої проектом);
" встановлюють терміни закінчення будівельних робіт, доставки монтажного або ремонтного технологічного обладнання для здачі його під монтаж систем автоматики;
" складання плану виконання робіт в якому визначають перелік і послідовність виконання організаційних і технічних заходів, які забезпечують раціональне розміщення робітників і розміщення матеріально-технічних ресурсів;
" план виробництва складають з врахуванням застосування передової форми організації праці і сучасних технологічних методів встановлення і обладнання.
Монтаж системи автоматики складається з заготівельних, підготовчих і монтажно-збірних робіт.
Заготівельні роботи виконують в механічних і електромонтажних цехах або в майстернях монтажної або відповідної організації поза будівельною площадкою.
Заготівельні роботи ведуть одночасно з будівельними і оздоблювальними роботами (звичайно до початку монтажно збірних робіт). В заготівельні роботи входять виготовлення нестандартних засобів автоматики, виготовлення монтажних виробів і монтажних деталей (штуцерів, болтів); додаткова обробка стандартних виробів, виготовлення металічних конструкцій для встановлення апаратури і пристроїв автоматики на обладнанні і будівельних елементах; збірка монтажних вузлів комплектуючих з різних деталей виробів і приладів; комплектування і збірка монтажних блоків, які складаються з окремих вузлів.
Підготовка роботи виконується на будівельно-монтажній площадці одночасно з будівельними і оздоблювальними роботами. До підготовчих робіт відносяться виготовлення фундаментів і установка металоконструкцій для щитів, шаф, пультів, виконавчих механізмів і т.д.
Монтажно-збірні роботи виконують на будівельно-монтажній площадці.
До цих робіт відносяться:
" установка щитів, шаф, пультів управління, виконавчих механізмів, датчиків (ці роботи виконують одночасно з будівельними і оздоблювальними роботами і монтажем технологічного обладнання);
" прокладання і випробування електричних і трубних проводок (їх виготовляють в приміщеннях після будівельних робіт і до початку оздоблюваних);
" монтаж апаратури контролю і регулювання (виконують після закінчення оздоблювальних робіт і монтажу технологічного обладнання);
" приєднання проводок до приладів, апаратів, шаф і щитів (здійснюють після закінчення монтажу технологічного обладнання).
Монтажні роботи закінчують випробуванням систем автоматики, які виконують спеціалізовані пусконалагоджувальні організації та інші відповідні підрозділи.
3. Розрахункова частина
Для виконання монтажу засобів автоматизації перш за все потрібно визначити операції, які будуть присутні при цьому процесі. Щоб визначити операції нам потрібно досконало вивчити технологічних процес та дії засобів автоматизації. Оскільки в попередніх пунктах було описано принцип дії лінії та автоматизуючи засобів, то можна приступити до визначеної операції та їх порядку виконання операцій.
3.1. Розрахунок параметрів графіку виконання монтажних робіт
Графік виконання монтажних робіт складається безпосередньо перед проведенням монтажних робіт з урахуванням усіх проектних рішень, використанням проектної та технічної документації ( робочих креслень, кошторисів, специфікації ) на впровадження засобів автоматизації та зв'язують з термінами виконання заготівельних та монтажних робіт, а також з терміном здачі в експлуатацію.
Основними параметрами графіку виконання монтажних робіт є: заготівельні роботи, монтажні роботи на засобах автоматизації, об'єм фізичних робіт (одиниці вимірювань та кількість), вартість виконання робіт згідно кошторису (тис. грн.), трудомісткість (люд./дні), кількість робітників (чол.), середня тривалість виконаних робіт (дні) після, чого складають календарний план виконання окремих видів заготівельних та монтажних робіт. Об'єм робіт визначають з специфікацій по робочих кресленнях і підтверджують по місцю монтажу.
Складання графіку виконання монтажних робіт починають із визначення найменувань робіт.
А саме , для виконання проекту слід виконати такі роботи:
" монтаж кінцевого вимикача;
" монтаж реле часу;
" монтаж електричних і трубних проводок;
" пусконалагоджувальні

 
 

Цікаве

Загрузка...