WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Розробка нових моделей жіночої сукні в умовах підприємства - Курсова робота

Розробка нових моделей жіночої сукні в умовах підприємства - Курсова робота

вивченні закономірностей зміни структур форми, як найбільш успішного признаку моди, на відміну від інших елементів. Наприклад: кольору, орнаменту, оздоблення. Також прогнозування виробника може бути основане на соціальних прогнозах образу життя.
Споживач також може проявити вимоги щодо будь-якого виробу. В першу чергу увага споживача спрямована на зовнішній вигляд виробу, тобто естетичним вимогам. Вони проявлялися в тому, щоб задовольнити свій смак та свої бажання. Також споживач не може обминути таку функцію, як економічна. Він зацікавлений в тому, щоб крім естетичних вимог виріб ще й мало коштував, або, щоб був доступний для покупки. Звичайно є функція ергономічна. Адже споживач не купить даний виріб, якщо він йому не сподобається або ціна буде занадто висока, або буде відчувати дискомфорт в даному виробі.
Фізіологічна функція - це коли виконані потреби споживача.
Завдяки інформаційній функції можна отримати інформацію про споживача та визначити його характер і смаки.
1.3.Аналіз напрямку розвитку моди стосовно жіночої сукні
Напрямок - практичність, комфортність. Мода останніх років надзвичайно складна і благополучна одночасно. Складна тому, що екстравагантні пропозиції так скоро міняють одне одного, що часом важко в ній зорієнтуватись. Це скоріше експеримент іноді викликаючий. Він наполегливо підкреслює деякі лінії, щоб викликати реакцію, яка в кінцевому рахунку вирішує бути чи не бути новій моді. Але близько існує друга мода, вона непідвласна впливу часу. Так, один і той же жакет англійського костюму - має безліч варіантів. Він завжди в колі моди. І ще є мода, яка зникає і з'являється, наприклад прямий силует.
Не потрібно запитувати, лякатися несподіваних змін моди. Остерігатися потрібно іншого - непідготовленості до неї, заздалегідь негативного до неї відношення. Треба мати терпіння і вичікувати поки вона не стане зрозумілою. Лишень обширний світогляд, висока культура дозволяє нам підкорити цю невловиму змінну моду.
Слово "мода" веде своє виникнення від латинського "modus" , яке перекладається "спосіб , правило".В загальному розумінні це збереглося і нинішній день.
В сезоні 2006 - 2007 років по напрямку моди відносно сукні жіночої нарядної модно : поєднувати елегантну чорну сукню з натуральним хутром. Дуже екстравагантно виглядають сукні з блискучими прикрасами. Також модні сукні приталені зверху та розпушені знизу. Елегантні сукні з шифону, атласу, трикотажу.
1.4.Формування матриці морфологічних ознак жіночої сукні
Шифр ознаки Назва ознаки
Варіанти ознаки
1.
Стильове рішення
Класичне, спортивне, авангардне, романтичне
2.
Силует
Х - подібний, прямий, овальний, напів - прилягаючий
3. Ступінь об'ємності форми Велика, середня, мала
4.
Характеристика конструктивних ліній
Вертикальні (рельєфи, виточки) горизонтальні (декоративне оздоблення)
5.
Рівень довжини виробу
Вище коліна, по лінію коліна і по лінію литки
6. Характер горловини Округлий, V - подібний , А - подібна
7. Характер лінії низу Пряма, кут, округла
8. Кольорова гама Темна, світла, яскраво - контрастна
9. Матеріали Чисто - вовняні, штучні
10. Членування Вертикальне, горизонтальне
11. Оформлення низу виробу Розріз, складна, суцільне
1.5.Дослідження асортиментів виробів у сфері торгівлі. Складання несистематизованого асортиментного ряду виробів
Несистематизований асортиментний ряд (НАР) виробів являє собою сукупність виробів, підібраний за певними ознаками. Використовуючи матрицю морфологічних ознак (табл.1.2.) було складено НАР. Основним джерелом інформації про існуючі суми для складання НАР є сфера торгівлі (спеціалізовані фірмові магазини, виставки, бутіки). НАР утворюється з виробів, які користуються попитом у споживачів відповідного напрямку моди, а також з перспективних виробів, які пропонують на показах моди. Зібраний матеріал представлений у вигляді технічних малюнків виробів у додатку. На основі зазначеного вище було вибрано сукню жіночу з шовкової тканини. Таким чином були вирішені такі питання: для кого, для чого з чого. Розробляють сукню для дівчат віком 19 -20 років для святкового носіння, з нормальною фігурою (93 - 64 -92).Дівчата з нормальною постовою, плечима, шия відповідає параметрам тіла, ступень жировідкладень рівномірна, темперамент холерика, іде в ногу з модою. Виріб повинен виконуватись із синтетичної тканини.
Важко виділити якийсь один вид одягу, тому було проведено анкетне опитування, споживачів, для того, щоб визначити конкретний вид одягу, який би задовольнив кожного споживача, для якого розробляється проект. Виріб має бути романтичним, приталеного силуету білого кольору. Таким чином встановлений тип споживача та вид одягу був складений несистематизований асортиментний ряд.
2.Розробка проектної концепції
Для даної класифікації об'єктом проектування є молода дівчина 19 - 29 років. Вона студентка, проживає в місті. Намагається гарно виглядати, тобто бути модною. Стиль одягу - романтичний. Рівень освіти - середньо технічна освіта. Рівень забезпечення - середній. Геометрична форма тіла у вигляді пісочного годинника, тип жировідкладень рівномірний. Тип темпераментна - холерик.
Завдяки результатам анкетування при визначенні об'єкта, а самовизначення, як придбати найближчим часом сукню. Переважно кількість людей, які збираються придбати сукню - це студенти та робітники з високим та середнім рівнем прибутку. Ці люди здебільшого купляють одяг на ринку та в магазинах, значно менша кількість в дорогих стильних магазинах. Купляють вони речі переважно раз у три місяці.
Внаслідок дослідження сфери споживачів, випливає висновок, що ці особи слідкують за модою, по можливості ідуть в ногу з модою. У них романтичний стиль одягу, переважає над усіма іншими, а також почесне місце серед споживачів займає змішаний стиль. У зв'язку з тим, що вони слідкують за модою, у них великий гардероб у якому літній асортимент, у якому переважають сукні, на другому місці топи, брюки та трикотажні вироби. Для сукні вибирають атласну тканину, а також надають перевагу таким матеріалам як шифон та трикотаж.
Для зручності та комфорту більшість осіб вибирають напів - прилягаючий силует з довжиною виробу до лінії коліна. Сучасному молодому поколінню до смаку більш світлі кольори, на яких вони зупиняють свою увагу.
2.1.Аналіз виробів несистематизованого асортиментного ряду
Морфологічними ознаками форми НАРЕ:
1)стильове рішення - романтичне;
2)ступінь об'ємності форми - середня;
3)силует прилягаючий;
4)рівень довжини - до коліна;
Морфологічними ознаками конструкції НАПЕ:
1)членування - вертикальне;
2)характер горловини - округла;
3)характер лінії низу - округла;
НАР являє собою безсистемну сукупність. З метою систематизації мною застосованометод морфологічного аналізу, який дозволив мені дослідити вироби за ознаками формул.
Морфологічними ознаками НАР є сукупність

 
 

Цікаве

Загрузка...