WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект монтажу засобів автоматизаціїна верстаті моделі ВФК-1 - Курсова робота

Проект монтажу засобів автоматизаціїна верстаті моделі ВФК-1 - Курсова робота

деталей;
Монтаж пневматичної схеми;
Монтаж пристрою розвантажування деталей;
Монтаж схеми запуску електродвигуна;
Монтаж електродвигуна;
Монтаж щита управління;
Прокладання електричних і трубних проводок;
Пуско-налагоджувальні роботи та випробовування системи.
Після цього потрібно провести розрахунки по кожній операції за такими критеріями:
Одиниці вимірювання та кількість;
Ціни по кошторису - в тис.грн.;
Продуктивність праці - в люд./дн.;
Кількість робітників - в чол..;
Середня тривалість робіт - в днях.
Монтаж пристрою завантаження деталей
Вартість пристрою завантаження деталей складає 0,9 тис грн. ( з врахуванням витрат на проведення монтажних робіт, що складає 15% від вартості обладнання).
Монтаж пристрою завантаження виконують 3 дні 3 робітники. Відповідно трудомісткість буде складати 9 люд/дн.
?
Монтаж пневматичної схеми
Монтаж пневматичної схеми виконується 2 дні, 3 робітники. Ціна по кошторису складає 0,95 тис.грн. (з врахуванням витрат на проведення монтажних робіт, що складає 15% від вартості обладнання).
Відповідно із двома останніми вимогами, трудомісткість буде складати 6 люд/дн.
Монтаж пристрою розвантажування деталей
Монтаж пристрою розвантажування триває 3 дні. Виконує монтажну роботу 3 робітники. Вартість пристрою розвантажування складає 0,7 тис.грн. ( з врахуванням витрат на проведення монтажних робіт, що складає 15% від вартості обладнання).
Трудомісткість буде складати 9 люд/дн.
Монтажна схема запуску електродвигуна
Вартість схеми запуску електродвигуна складає 0,25 тис.грн. за одиницю ( з врахуванням витрат на проведення монтажних робіт, що складає 15% від вартості обладнання).
Монтажна бригада складається з двох робітників. Бригаді потрібно затратити 2 дні на монтаж вищезгаданого засобу автоматизації.
Відповідно із двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 4 люд/дн.
Монтаж електродвигуна
Ціна електродвигуна по кошторису складає 0,36 тис.грн. за одиницю ( з врахуванням витрат на проведення монтажних робіт, що складає 15% від вартості обладнання).
?
На даного засобу автоматизації бригаді із 2 чоловік потрібно затратити 2 дні.
Відповідно із двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 4 люд/дн.
Монтаж щита управління
Монтаж щита управління виконують 3 дні 4 робітники. Ціна по кошторису складає 0,216 тис.грн. ( з врахуванням витрат на проведення монтажних робіт, що складає 15% від вартості обладнання).
Відповідно трудомісткість буде складати 12 люд/дн.
Прокладання трубних та електричних проводок
Для монтажу проводок виходячи із фізичних розмірів ліній та розміщення на ній засобів автоматизації потрібно 130 погонних метрів. Вартість по кошторису складає 0,1 тис.грн. Монтажна бригада складається з двох робітників, яким потрібно 2 дні для виконання монтажу.
Відповідно із двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 4 люд/дн.
Пуско-налагоджувальні роботи та випробовування
системи
Вартість пуско-налагоджувальні роботи та випробовування складає 0,3 тис.грн. за комплект. Об'м цих робіт виконують троє робітників за один день.
Відповідно із двома останніми вимогами трудомісткість буде складати 3 люд/дн.
Після розрахунку всіх критеріїв проводимо підсумковий розрахунок за пунктами:
?
Всього монтажних робіт;
Всього заготівельних робіт;
Всього робіт.
Всього монтажних робіт
Загальна вартість монтажних робіт по кошторису 3,416 тис.грн.
Трудомісткість на весь об'єм робіт 48 люд/дн. Монтажна бригада складається з 4-х робітників.
Середня тривалість робіт - 13 днів.
Всього заготівельних робіт
Даним проектом монтажу не передбачено жодних заготівельних робіт. Отже, будь-які розрахункові дані навпроти даного пункту будуть відсутні.
Всього робіт
Загальна вартість робіт по кошторису 3,716 тис.грн. Трудомісткість на весь об'єм робіт 51 люд/дн. Монтажна бригада складається з 4-х робітників.
Середня тривалість робіт - 14 днів.
?
3.2 Побудова графіку виконання монтажних робіт
Розрахувавши весь об'єм робіт у попередньому пункті, нам потрібно визначити склад по кваліфікації та професійному складі монтажної бригади. Виходячи із вимог монтажу нам потрібні наступні робітники: зварювальник V розряду, електрик V розряду та слюсар-механік ІV розряду і налагоджувальник V - бригадир.
Маючи розрахований порядок монтажу засобів автоматизації і знаючи, скільки робітників,які проводять монтаж певного засобу, ми можемо приступати до розрахунку виконання термінів монтажу з безпосередньою прив'язкою до календарного часу.
Роботи по монтажу проводяться робітниками за п'ятиденним робочим тижнем, тому вихідні дні не включаються та не враховуються при складанні графіку монтажних робіт.
Монтаж пристрою завантаження деталей розпочнеться 21 березня і буде завершений до 23 березня. Для виконання залучається 3 робітники, тобто більша половина складу бригади. Після монтажу пристрою завантаження деталей, тобто з 23 березня бригада в складі 3-х чоловік починає монтаж пневматичної схеми. Для цього їм потрібно 2 дні, тобто вони закінчать монтаж пневматичної схеми 24 березня. Потім приступають до монтажу пристрою розвантаження деталей. Роботу виконують 3 робітники з 25 березня до 29 березня включно. Одночасно закінчуючи монтаж пристрою розвантаження деталей 29 березня приступають до монтажу схеми запускуелектродвигуна. Цю операцію виконують 2 робітники на протязі 2-х днів, тобто до 30 березня. 30 березня приступає бригада у кількості 2-х чоловік, проводить монтаж електродвигуна, який буде тривати 2 дні до 31 березня включно.
Потім приступають до монтажу щита управління з 1 по 5 квітня. З 5 по 6 квітня виконується прокладання проводок. 7 квітня 3 робітників проводять пуско-налагоджувальні роботи
?
Після розрахунку параметрів графіку визначають термін здачі систем автоматизації та термін закінчення монтажу технічного обладнання. В нашому випадку термін закінчується 8 і 6 квітня відповідно.
?
4. Оцінка ефективності проекту та висновки.
Монтажу засобів автоматизації передувала клопітка праця над вивченням відомих проектних рішень в галузі деревообробної промисловості.
Крім цього потрібно було переглянути багато видів засобів автоматизації, що використовуються під час даного процесу виробництва. Після вибору потрібно було провести повний економічний розрахунок з метою вивчення ефективності процесу автоматизації.
Провівши автоматизацію та паралельно з нею монтаж засобів автоматизації верстату ВФК-1, ми можемо зробити наступні висновки:
ми досягнули більш ефективної роботи верстату;
ввівши нові засоби автоматизації ми покращили умови праці;
ми досягнули зниження собівартості продукції.
В результаті впровадження автоматизації показники виробництва значно покращилися. В цілому ми можемо бути задоволені результатом проведеної нами роботи, оскільки ми успішно виконали поставлене нами завдання та досягнули бажаного результату.
?
Використані джерела
1. Н.В. Маковский "Основы автоматизации деревообрабатывающего производства", Москва 1972 р. "Лесная промышленность".
2. Молчанов Л. Г. "Монтаж, наладка та експлуатацыя автоматических устройств в деревообрабатывающей промышленности", Москва 1991р. "Екология "
3. Афанасьев П. С. "Станки и инструменты деревообрабатывающих предприятий", Москва 1968 р. "Лесная промышленность".
4. В.В. Шостак "Обладнання деревообробного виробництва", Київ 1993 р.
5. Пижурин А. А. "Электрооборудование лесопромышленных и деревообрабатывающих предприятий", Москва "Лесная промышленность".

 
 

Цікаве

Загрузка...