WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Виготовлення чоловічого костюму та головного убору - Дипломна робота

Виготовлення чоловічого костюму та головного убору - Дипломна робота

умови перевіряю згідно ескізу моделі та опису зовнішнього виглядувиробу.
4.
Підготовка деталей крою до пошиття Після перевірки наявності деталей крою, переношу контрольні знаки на парних деталях. Для цього деталі складаю лицем всередину і копіювальними стібками переношу такі контрольні знаки і лінії:
По спинці: лінії талії, лінії низу.
По пілочках: лінії талії, лінії грудей, лінії кишень, лінії низу, лінії перегину лацкана, лінії виточок.
По штанах: лінії колін, лінії низу, лінії середини, лінії входу в кишеню, лінії виточок, лінії складок.
5.
Дублювання деталей Дублюю деталі з метою запобігання деформації, придання стійкості та жорсткості тканини. Дублірін викроюю на виворітній бік та з'єдную з деталями верху. Клеєва прокладка має не доходити до зрізів основних деталей на 0,3-0,5 см. Повздовжня нитка проходить так як і в деталях верху. Проводжу волого-теплову обробку пілочок, бортів та спинки.
6.
Підготовка виробу до першої примірки Зметую та заметую виточки на пілочці, зметую і заметую бічні та плечові зрізи. Заметую низ і зшиваю частини нижнього коміра, шви розпрасовую. Вметую нижній комір в горловину. Зшиваю передні зрізи рукавів, проводжу волого-теплову обробку. Зметую та заметую ліктьові зрізи. Вметую лівий рукав в пройму.
продовження
продовження
Прикріпляю заготовленні плечові накладки. Прикріпляю паспорт замовника. Провожу волого-теплову обробку передніх та задніх половинок штанів. Заметую складки на передніх половинках штанів. На задніх половинках штанів зметую та заметую виточки. Зметую і заметую бічні та крокові зрізи, зметую середні шви, заметую низ штанів. Приметую до верхнього зрізу штанів корсаж. Обробляю застібку на тасьму "блискавку". Перевіряю якість зметаного виробу.
7.
Проведення першої примірки Одягаю виріб на замовника, скріплюю шпильками пілочки. Слідкую за співпадання лінії на півзаходу, розправляю виріб на фігурі і проводжу огляд. Уточнюю баланс виробу, перевіряю облягання виробу фігури, визначаю ширину борта, розміщення та кількість петель, форму коміра та клапана. Уточнюю лінії пройми, висоту окату рукава, розміщення контрольних знаків, ширину і довжину рукава. Уточнюю довжину виробу. Визначаю розташування і форму декоративних елементів: баланс і силуетну форму виробу перевіряю з урахуванням правої і лівої сторони виробу. Всі остальні зміни провожу по правій стороні.
В штанах на замовнику скріплюю корсаж, тасьму по лінії талії і перевіряю баланс виробу. Перевіряю ширину виробу в ділянці талії, стегон, низу, уточнюю ширину і довжину виточок, після цього перевіряю лінії верхнього краю і уточнюю довжину виробу.
8.
Підготовка виробу до другої примірки Розпорюю виріб, вношу зміни після І примірки. Підрізаю по правій пілочці відповідно до зробленого обкрейдування. Обробляю виточки на пілочках. На лівій пілочці обробляю нагрудну кишеню "в листочку". Обробляю бічні прорізні кишені в рамку з клапаном. З виворотньої сторони припрасовую кишеню. Після уточнення пілочок виконую прокладання пружка клеєвим методом по краю бортів лацканів горловині, лінії перегину лацканів та лінії підгину низу пілочок. Після прокладання пружка, пілочки складаю лицем всередину і перевіряю симетричність прокладання пружка. Пружок закріплюю спочатку без зволоження, а потім з припарюванням на протязі 30-40 сек. Переходжу до обробки бортів підбортами. Наметую підборт на пілочку косими стібками утворюючи посадку, згідно технічних умов. Обшиваю борта. Строчку прокладаю збоку пілочки по пружку. Відстань від зрізу борта до шва обшивання 0,6-0,7 см. В нижньому кутку строчку обшивання закінчую на відстані 2 см від внутрішніх зрізів підбортів.
продовження
Шов розпрасовую, підрізаю зайву тканину та вивертаю на лицеву сторону. Виметую борта косими стібками (лацкан - зі сторони пілочки, борт зі сторони підборта). Заметую припуск на підгин низу. Проводжу волого-теплову обробку бортів. Переходжу до обробки спинки. Зшиваю середній шов та розпрасовую його. Обробляю бічні та плечові шви, згідно технічних умов. Далі обробляю підкладку піджака. Зшиваю виточки на пілочках та середній шов на спинці в підкладці. Проводжу волого-теплову обробку підкладки. Зшиваю підкладку пілочки з внутрішнім зрізом підборта, запрасовую шов в сторону підкладки. Обробляю плечові шви підкладки. Переходжу до обробки коміра. Верхній та нижній комір складаю лицем всередину та зметую, утворюючи посадку в кутиках зі сторони верхнього коміра. Обшиваю комір швом 0,5-0,6 см. Розпрасовую шви на спец колодці, підрізаю в кутиках. Комір вивертаю на лицевий бік, виметую косими стібками, утворюючи кант зі сторони нижнього коміра, та припрасовую. Вметую комір в горловину, слідкуючи за співпаданням контрольних знаків. Вшиваю комір шириною шва 1 см. Проводжу волого-теплову обробку шва вшивання коміра в горловину. Зшиваю припуски верхнього та нижнього коміра на ділянці між плечовими швами. Переходжу до обробки рукавів. Зшиваю ліктьовий шов та припуск на шлицю рукава, припрасовую його на колодці. Обробляю передні та ліктьові шви підкладки рукава. Заметую низ рукава та припрасовую. З'єдную рукав з підкладкою по низу швом 1 см, суміщаючи передні та ліктьові шви. З виворотнього боку припуск на підгин низу пришиваю до припуску переднього та ліктьового шва. Для створення напуску з підкладки по низу на відстані 1 см від шва пришивання підкладки, прокладаю строчку прямими стібками. Вивертаю рукав на лицевий бік та приметую підкладку до рукава прямими стібками на відстані 8-10 см від зрізу окату. Проводжу волого-теплову обробку рукава. Далі вметую рукава у пройми, слідкуючи за контрольними знаками. Низ виробу та підкладки заметую.
При підготовці штанів до другої примірки зшиваю виточки по намічених лініях. Виточки запрасовую до середнього шва штанів. В штанах обробляю бічні кишені, застібку на тасьму "блискавку", хомутики, пояс. Зшиваю бічні, крокові, середній зрізи швом шириною 1 см.
продовження
Охорона праці
Фізіологія праці
Це розділ фізіології людини та гігієни праці, який вивчає вплив трудової діяльності та умов праці на фізіологічні функції людини. Досліди з фізіології праці проводяться під час роботи та поза нею і включають хронометраж трудових процесів і відпочинку, реєстрацію роботи серця та м'язів, мозку, ритму дихання, оцінку зміни працездатності під час короткочасних дозованих та довготривалих за часом різноманітних фізичних і психічних навантажень.
Сучасними проблемами фізіології праці є діагностика і прогноз працездатності, напруженості та втоми, вивчення фізіологічних механізмів навчання і адаптації до праці з метою розробки фізіологічних принципів і критеріїв раціональних режимів праці та відпочинку, професійної орієнтації та відбору.
Їх

 
 

Цікаве

Загрузка...