WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Автоматизована система керування технологічними процесами сушіння деревини з використанням ПК - Дипломна робота

Автоматизована система керування технологічними процесами сушіння деревини з використанням ПК - Дипломна робота

Шафа електрична призначена для електричного живлення електродвигунів вентиляторів, електроприводів клапанів гарячої, холодної води і шиберів.
8. ПІДГОТОВКА СИСТЕМИ ДО РОБОТИ
8.1. Загальні положення
Первинна підготовка системи до роботи виконується підприємством.
В процесі експлуатації спеціальна технічна підготовка апаратно-програмного комплексу системи, тобто контролера С7-613 і комп'ютера ОС, не проводиться. Треба лише пам'ятати початкові дані і режимні параметри. Контролер має енергозахисту пам'ять, і при тимчасовому відключенні в ньому зберігається попередня інформація.
Перед кожним циклом сушіння необхідно перевірити наявність води у бачку змочувальної системи і обов'язково замінити марлю на зволоженому термометрі. Бажано використовувати дистильовану або конденсатну воду.
Визначити початкову вологість Wп деревини згідно з ГОСТ 16588-79 сушильно-ваговим методом або за допомогою переносного вологоміра, якщо товщина дошки не більше 40 мм. Вологість визначається як середнє арифметичне значення із вологості, визначеної в двох контрольних дошках кожного штабелю.
В процесі завантаження штабелів пиломатеріалів в контрольних дошках вибраних чотирьох штабелів установити чутливі елементи (шурупи). За допомогою затискувачів під єднати до них короткі кабелі. Місце з'єднання шурупа з затискувачем покрити парафіном. Під єднати кожний короткий кабель до відповідного роз'єднувача магістрального кабелю на боковій стінці сушарки.
Примітка: Не допускається завантаження в сушарку неповно габаритних штабелів, а також робота сушарки при неповній кількості штабелів. Форма поперечного січення пакетів і штабелів повинна бути прямокутною, а їх торці і бокові сторони вирівняні у вертикальній площині.
Визначити породу деревини, виміряти геометричні розміри пиломатеріалу, визначитися з вимогами до категорії якості сушіння, задати кінцеву вологість деревини Wк.
На підставі виробничого досвіду або згідно з рекомендаціями стандарту ГОСТ 19773-84 "Режимы сушки в камерах периодического действия" визначити режимні параметри агента сушіння, час прогрівання, час проміжної, кінцевої вологотеплообробки і витримки.
Визначитися з коефіцієнтом сушіння: задати нові, виходячи з досвіду сушіння в конкретній камері, або прийняти розрахункові, що визначаються автоматично контролером.
Вищевказані початкові дані і режимні параметри ввести в контролер з ОС або за допомогою текстової панелі С7-613 так, як це описано вище.
8.2. Підготовка операційної системи до роботи
Першим етапом в підготовці операторської станції до роботи являється настроювання операційної системи.
Для правильної роботи пpиклaднoгo пpoгрaмногo забезпечення i ефективного відображення мнемонічних схем необхідно встановити наступні параметри:
- розділювальна здатність 1024 на 786 точок;
- кольорова палітра "True Color";
- формат короткого представлення дати "ДД.ММ.ГГГГ";
Для того, щоб це зробити треба нaтиснути праву клавішу миші на робочому столі Windows. З'явиться вікно додаткових команд Windows (рис.8.2.1).
Контекстне вікно Windows
Рис.8.2.1
У цьому вікні необхідно вибрати меню "Свойства", а потім - "Настройка" (рис8.2.2).
Вікно "Свойства" закладка "Настройка"
Рис.8.2.2
В підменю "Область экрана" потрібно встановити розрішення 1024 на 768 точок, "True Color" в підменю "Цветовая палитра" і кнопку підтвердження "ОК".
Потім на робочому столі Windows відшукайте іконку "Мой компьютер" і двічі натисніть ліву клавішу миші на ній. Відкриється вікно "Мой компьютер" (рис.8.2.3).
Вікно "Мой компьютер"
Рис.8.2.3
Виберіть іконку "Панель управления" (двічі натисніть ліву клавішу миші на іконці). Відкриється вікно "Панель управления", у ньому розміщуються іконки компонентів і можливостей комп'ютера. Серед них є іконка настроювання мови і стандартів (дати, часу і т.д.) (рис.8.2.4).
Фрагмент вікна "Панель управления"
Рис.8.2.4
Двічі натисніть ліву клавішу миші на даній іконці ("Языки и стандарты"), а потім виберіть закладку "Числа" (рис.8.2.5).
Вікно "Свойства: Языки и стандарты" закладка "Числа"
Рис.8.2.5
Встановіть "Разделитель целой и дробной части числа" " . " (крапка).
Для встановлення формату представлення дати необхідно у цьому ж вікні "Свойства: Языки и стандарты" вибрати закладку "Дата" і у полі редагування "Краткий" ввести "дд.ММ.гггг" (рис.8.2.6). Потім натиснути кнопку "ОК".
Вікно "Свойства: Языки и стандарты" закладка "Дата"
Рис.8.2.6
Перед встановленням програмного забезпечення треба переконатися, що на жорсткому диску, де буде розміщуватися програма, є вільних не менше 3 Гбайт (для збереження apxiвiв). Інсталяція програми проводиться наступним чином:
1. Завершіть роботу всіх програм.
2. Вставте інсталяційний диск у привід CD-ROM.
3. У випадку, якщо в операційній системі включена опція автоматичного запуску AutoRun програм, програма інсталяції розпочне роботу автоматично. Якщо опція AutoRun виключена, то для запуску програми інсталяції можна скористатись одним з наступних шляхів:
Виберіть іконку "Мой компьютер" на робочому столі Windows, потім назву вашого CD-ROM з інсталяційним диском всередині (в данному випадку іконка із буквою F, рис.8.2.7) і на диску запустіть програму Setup.exe.
Вікно "Мой компьютер"
Рис.8.2.7
8.3. Підготовка апаратної частини
Для роботи необхідно встановити програмне забезпечення PRODAVE MPI. V5.0 6ES7807-4BA00-0YA0 згідно з інструкцією, а також драйвери для комунікаційного процесора СР5611 "Setting PG/PC interface".
Для цього у комп'ютері повинен бути встановлений комунікаційний процесор СР5611 згідно з інструкцією зі встановлення (поставляється разом з СР5611), який через кабель MPI з'єднується з контролером С7-613.
Контролер С7-613 повинен бути запрограмований відповідно до вимог проекту за допомогою пакета Step 7.
Для встановлення параметрів драйвера для комунікаційного процесора СР5611 у вікні "Панель управления" виберіть іконку "Set PG/PC interface" (рис.8.3.1):
Вікно "Панель управления"
Рис.8.3.1
В результаті цього відкриється вікно "Set PG/PC interface" (рис.8.3.2).
Вікно "Set PG/PC interface"
Рис. 8.3.2
Натискуючи кнопку "Properties (Властивості)" (рис.8.3.3), потрібно ввести наступні параметри:
" номер операторської станції -2;
" швидкість передачі -187.5 Kbps;
" максимальне число вузлів в мережі -31.
Вікно "Properties - СР5611(МРІ)"
Рис.8.3.3
Натискуючи кнопку "ОК", необхідно повернутися в попереднє вікно. В ньому натиснути клавішу "Diagnostics" для переходу до вікна діагностування мережі (рис.8.3.4).
Вікно "SIMATIC NET diagnostics - CP5611(MPI)"
Рис.8.3.4
При коректному введенні параметрів, натиснення клавіші "Read" повинно супроводжуватись виведенням наступної інформації:
- Test - OK;
- відмічені вузли 3,4 (контролера) та 2 (операторська

 
 

Цікаве

Загрузка...