WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Виготовлення тумбочки під телевізор - Дипломна робота

Виготовлення тумбочки під телевізор - Дипломна робота

подається на поворотний пристрій на якому
деталь повертається на 90 і передається для обробки поперечних сторін. Після обробки поперечних кромок сторін транспортуються на укладач, стіл якого в міру надходження щитів опускається.
Після цієї операції деталь надходить до лінії для свердління і присадки отворів у щитах. На цій лінії використовуються верстат ПС-251С, призначений для свердління наскрізних і глухих отворів у площинах і кромках щитів під шканти і кріпильну фурнітуру. Після цієї операції деталь транспортується на лінію МШП-3. Ця лінія призначена для шліфування площин щитів під опорядженням. Відшліфовані щити штовхачемпересувають на платформу укладача звідки вони подають в опоряджувальний цех.
Опорядження деревини - це створення на її поверхні захисного декоративного покриття для поліпшення зовнішнього вигляду і захисту від дії зовнішнього, навколишнього середовища (повітря, вологи, світла, тепла, забруднень і механічних пошкоджень).
Художнє оздоблення виробу
В наш час художнє оздоблення вироби відіграє важливу роль, як в меблевій промисловості так і в побуті. Гарно оздоблений виріб сприяє піднесенню настрою людини, приміщення стає комфортабельним і має естетичний вигляд.
Художнє оздоблення поділяється на
1. Набірний декор
2. Орнаментальний декор
3. Рельєфний декор
Набірний декор - це орнаментальні інколи сюжетні рисунки утворенні твердими матеріалами, міцно з'єднанні з поверхнею деревини. До набірного декору відносяться: мозаїка, інкрустація, інтарсія, блочна мозаїка.
Орнаментальний декор - це оздоблення поверхні предметів виготовлених з деревини, візерунками, виконаним розписом і різними фарбами, випаровуванням або мозаїкою елементами узорів, які ритмічно повторюють. До орнаментального декору відносять: розпис, випаровування по деревинні.
Рельєфний декор - на поверхні деревини утворюють різьбленням, витискуванням та різноманітними накладками та вставками.
Найпоширеніший вид художньої обробки різьблень по деревинні. Ним прикрашають не тільки різноманітні побутові речі, сувеніри вироби, а й меблі, житло, громадські будівлі і споруди.
Охорона праці
Охорона праці - це система правових, соціально - економічних, організацій - технічних, санітарно - гігієнічних і лікувально - профілактичних заходів та засобів спрямованих на збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці.
Законодавство про охорону праці складається з Кодексу законів про працю України, а інших нормативних актів. Знання основ охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії і протипожежних заходів є одним з важливих факторів запобігання виробничим травм, професійним захворюванням і ліквідації їх.
На підприємстві адміністрація забов'язана створити такі умови праці, які б виключали можливість виникнення травм та професійних захворювань і сприяли підвищення продуктивності праці. Незалежно від ступеня небезпеки виробництва на всіх підприємствах і в організаціях проводяться навчання з правил техніки безпеки на роботу працівників, які не мають професій або міняють її, а також інструктажі при підвищенні кваліфікації робітників.
Навчання в професійно - технічних навчальних закладах включає теоретичний курс, а також практичні заняття в навчальних майстернях (цехах) під керівництвом майстра виробничого навчання або на робочих місцях базових підприємств під керівництвом висококваліфікованого робітника, бригадира або іншого спеціаліста, який має відповідну підготовку. При вивченні кожної теми потрібно керуватися вимогами ССБП (системи стандартів охорони праці).
Проходження з кожним учнем теми з охорони праці реєструється в журналі обліку навчальної роботи. Перевіряються в журналі обліку навчальної роботи. Перевіряються знання підчас здачі кваліфікаційного екзамену. Незалежно від професії і кваліфікації всі робітники на
підприємстві навчаються безпеки прийомом праці на інструктаж.
Знання охорони праці: дотримання правил техніки безпеки - є основними заходами, щоб запобігти травматизму, професійними захворюванням, які згубно діють на організм людини.
Назва виробу, його призначення, конструкція та технічний опис
Деревина має велике значення у житті людини. З давніх часів люди використовують деревину як будівельний матеріал, в архітектурі, а також в побуті. Меблі є одним з головних товарів народного споживання. Сучасне життя без меблів не можна уявити. Меблі служать для зберігання різних речей, а також надають естетичного вигляду приміщенням .
Щоб вони довго служили і не втрачали свого естетичного вигляду за меблями потрібний постійний нагляд. Потрібно їх вчасно ремонтувати, витирати від пилу, час від часу протирати спеціальними рідинами, обережно з ними поводитись.
Зараз для виготовлення меблів створено на деревообробних підприємствах високомеханізовані лінії. В кожній країні на меблеве виробництво звернена особлива увага. Адже меблі - обличчя країни. Незважаючи на низький рівень розвитку економіки, поставлено вимоги до збільшення виробництва меблів та поліпшення технологічного рівня виробництва, більш ефективного використання виробничих потужностей і основних фондів. Ці заходи передбачають здійснення на основі реконструкції
Техніка безпеки на фугувальних верстатах
Правила техніки безпеки:
- Не можна розпочинати роботу на верстатах не вивчивши їх будови, експлуатацій та правил техніки безпеки.
- Працювати можна тільки справжньому верстату.
- Різальний інструмент і всі рухомі частини мають бути надійно закріплені і захищені.
- Забороняється гальмувати різальний інструмент та інші рухомі частини сторонніми предметами.
- Не можна працювати на верстаті із знятими або несправними захисними пристроями.
- Важкі передачі педалі і рукоятки, для зупинки верстату мають діяти безвідказно.
- При роботі на верстаті треба бути уважним не розмовляти із сторонніми.
- Усі електрофіксовані верстати мають бути надійно заземлені.
- На робочому місці не має бути нічого зайвого.
- При включенні верстата не можна відходити від нього до повної зупинки
- По закінченню роботи верстат треба почистити і змастити.
Вступ
Розрахунково-технологічна частина
Охорона праці
Графічна частина
Художнє оздоблення виробу
Техніка безпеки на фугувальних верстатах
Опис технологічного процесу виготовлення тумбочки під телевізор
Назва виробу, його призначення, конструкція та його технологічний опис
Характер сировинних матеріалів, що застосовуються при виготовлені стінки горизонтальної і вертикальної тумбочки під телевізор

 
 

Цікаве

Загрузка...