WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Залізничний транспорт - Курсова робота

Залізничний транспорт - Курсова робота

разі перевезення вантажів дрібними відправками в транспортних пакетах, сформованих із застосуванням піддонів, у накладній у графі "маса вантажу" вказується у числівнику - маса пакета брутто, у знаменнику - маса пакета нетто (маса пакета без урахування маси піддона).
У разі використання засобів пакетування, які належать відправнику, в графі 4 зворотного боку накладної відправник вказує тип і кількість завантажених у вагон засобів пакетування.
Приймання та видача вантажів, сформованих у пакети, а також визначення маси вантажу в пакетах проводиться згідно зі Статутом та Правилами перевезення вантажів. На місцях загального користування залізниця приймає вантаж у пакетах після його зовнішнього огляду без перевірки кількості вантажу в пакетах.
Піддони та інші засоби, які використовуються для пакетування вантажів, повинні відповідати вимогам стандартів і можуть належати залізницям відправникам і одержувачам.
Укрзалізницяможе дозволити залізницям здійснювати з відправниками і одержувачами рівночисельний обмін стандартними справними піддонами багаторазового користування.
На станції призначення піддони, що належать залізниці, видаються разом з вантажем одержувачу, який зобов'язаний у порядку обміну надати станції відповідну кількість стандартних та справних навантажених або порожніх піддонів багаторазового користування.
Порядок обліку прийнятих та виданих залізницею відправникам і одержувачам засобів пакетування (піддонів, строп тощо), що належить залізницям, а також порядок користування цими засобами встановлюється Укрзалізницею. За пошкодження або втрату пакетувальних засобів, що належать залізницям, відправники та одержувачі несуть відповідальність.
Пошкоджені обмінні піддони в навантаженому стані приймаються одержувачами безперешкодно, якщо несправність піддона не впливає на цілість вантажу та безпеку вантажних і транспортних операцій.
Після звільнення від вантажу пошкодженні піддони обмінюються станцією на справні. Обмін порожніми пошкодженими піддонами між відправником, одержувачем і залізницею не допускається.
Порядок використання і терміни повернення засобів пакетування, що належать відправникам (одержувачам), установлюються їх власниками.
Прийняті до перевезення засоби пакетування доставляються залізницями в пункти призначення у відповідності до діючих на залізничному транспорті термінів доставки вантажів.
Здійснення технічного нагляду, ремонту, випробувань на міцність засобів пакетування провадиться їх власниками.
?
Автоматична пакетоформуюча машина
?
Схеми комплексної механізації переробки тарно-штучних вантажів.
?
Автоматизована секція стелажного складу.
?
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА.
?
ВИМОГИ ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЛЯ
ПРАЦІВНИКІВ ЗАЛІЗНИЧНОГО
ТРАНСПОРТУ
До самостійної роботи на станціях допускаються лише особи, які пройшли професійне навчання і перевірку знань з охорони праці в об'ємі, що потрібно знати перебуваючи на даній посаді.
Для працівників, які пов'язані з рухом поїздів, встановлена періодичність перевірки знань з охорони праці. Ця перевірка проводиться в терміни, і одночасно із здачею екзаменів з правил технічної експлуатації.
При знаходженні на залізничних коліях працівники станції зобов'язані дотримуватись слідуючих заходів безпеки:
- проходити вздовж колії лише по обочині колії чи по середині міжколійної відстані, при цьому слідкувати за поїздами що рухаються, маневровими составами і локомотивами, відчепленими вагонами;
- слідкувати чи немає предметів, що виходять за межі контуру габаритів навантаження і рухомого складу;
- звертати увагу на пристрої і предмети, що знаходяться на колії, щоб не спіткнутися при виході на колію з-за рухомого складу, по цій колії;
- переходити колію під прямим кутом, попередньо переконавшись що в цьому місці немає на небезпечній відстані рухомого составу, який рухається;
- не ставати на рейки між вістряком і рамною рейкою в жолоби на стрілочному переводі;
- при переході через колію, яка зайнята составом не підлізати під вагони, а користуватися гальмівними площадками;
- при переході через колію обходити поїзд, що стоїть на цій колії, на відстані не менше трьох метрів;
Якщо колія зайнята окремими групами рухомого складу, то переходити не менше 5 метрів. До місця роботи і з місця роботи по території станції проходити тільки по спеціально встановлених маршрутах службового переходу;
- перш ніж зійти з гальмівної площадки на міжколійний прохід, переконатись у справності підніжки і ручок;
- у відсутності сторонніх предметів на міжколійних проходах, а також у відсутності руху по сусідній колії на близькій відстані локомотива чи вагонів, і сідати на гальмівну площадку чи спеціальну підніжку, і зходити з них тільки при повній зупинці поїзда, а складачам поїздів і їх помічникам - при швидкості слідування рухомого складу не більше 3 км/год;
- під час руху не сідати на гальмівні площадки, спеціальні підніжки, та не сходити з них на стрілочних переводах, поїздах і інших небезпечних місцях;
- при небезпечних умовах (туман, зливи, снігопади, ожеледиця) в недосить освітлених місцях біля високих платформ, вантажних складів, при слідуванні швидких поїздів більш як 120 км/год, - знаходитися від найближчої рейки колії, по якій рухається поїзд, на відстані не менше як 2 м;
- зчеплення і розчеплення, вагонні з'єднання гальмівних рукавів проводити лише в рукавицях, перед розчепленням обов'язково перекривати кінцеві крани двох сусідніх вагонів, здійснювати розчеплення з міжвагонних проміжків.
На станціях з електрофікованими коліями:
- не підходити до контактної мережі, яка знаходиться під напругою;
- не торкатися до електричного обладнання;
- не підніматися на дах рухомого складу;
- виконання необхідних робіт, пов'язаних з ремонтом, проводити лише після віключення напруги в контактній мережі;
- при виявленні розірваних проводів, ліній електропередач, що пересікаються з залізничними коліями, чи звисання з проводів зайвих предметів - негайно повідомити про це відповідних працівників (чергового по станції, маневрового диспетчера), які зобов'язані якнайшвидше прийняти необхідні заходи;
- до прибуття аварійної бригади відгородити небезпечне місце, і негайно вжити заходів, що виключають підхід людей на відстань ближче 10 метрів до місця обриву проводу.
?
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА
1. В.?.Перепон "Грузовая и комерческая работа"
2. Статут Залізниць України 1998 р.
3. Газета "Магістраль" квітень 2002 року.

 
 

Цікаве

Загрузка...