WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Залізничний транспорт - Курсова робота

Залізничний транспорт - Курсова робота

основному застосовують козлові крани, при великому об'ємі переробки -мостові, рідше використовуються інші крани і автонавантажувачі.
?
Перевантаження контейнерів козловим краном КДКК-10
ФОРМУВАННЯ ВАГОНІВ З
КОНТЕЙНЕРАМИ, НАВАНТАЖЕННЯ,
РОЗМІЩЕННЯ І КРІПЛЕННЯ
КОНТЕЙНЕРІВ.
Вагони з контейнерами бувають прямі ( призначенням на одну станцію) і перевантажувальні (з сортуванням в дорозі). Порядок формування вагонів з контейнерами оформляється планом, затвердженим Укрзалізницею., який встановлює категорії і призначення вагонів з контейнерами.
Контейнери в вагони і автомобілі завантажують івивантажують на місцях загального користування засобами залізниць. На місцях незагального користування ці операції виконують відправники і отримувачі.
Вагони до навантаження контейнерів повинні бути очищені від сміття, льоду і снігу. При навантаженні контейнерів на неспеціалізовані платформи в зимовий період на підлогу платформи підсипають шар сухого піску товщиною 1-2 мм. В період з 1 жовтня по 15 квітня торцові борта платформ, завантажених середньотонажними контейнерами, додатково закріплюють короткими стойками ( по дві на кожний борт), а повздовжні борта - ув'язкою бортових запорів дротом діаметром 4-6 мм. в два оберти. Повздовжні борти чотирьохвісних платформ замість ув'язки дротом, можна кріпити короткими стойками ( по одній на кожну секцію борта). В чотирьохвісних платформах з клиновими запорами додаткового кріплення повздовжніх бортів не потрібно.
?
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ТРАНСПОРТНІ ПАКЕТИ
Вантажі у тому числі експортні та імпортні, які за своїми розмірами та властивостями можуть бути сформовані в транспортні пакети, повинні пред'являтися відправником до перевезення у вагонах та контейнерах тільки в пакетному вигляді.
Транспортний пакет - це збільшене вантажне місце, сформоване з кількох окремих місць у тарі (ящиках, мішках, бочках тощо) або без тари (дошки, шпали, труби, тарна дощечка тощо), скріплених між собою за допомогою універсальних чи спеціальних, разового або багаторазового користування пакетувальних засобів, на піддонах або без них, яке в процесі транспортування та зберігання забезпечує:
- можливість механізованого навантаження (вивантаження);
- цілісність пакетів;
- цілісність вантажів;
- безпеку працівників, що виконують транспортні, складські та вантажні роботи;
- безпеку руху поїздів.
Засоби кріплення вантажу в пакети повинні мати контрольні знаки відправника й унеможливлювати вилучення окремих вантажів місць з пакета без порушення укріплення та контрольних знаків. Контрольні знаки - це пломба з найменуванням відправника; контрольна стрічка, скріплена в замок; усадкова плівка.
Приймання до перевезення вантажів, сформованих у пакети з порушенням зазначених вимог не допускається.
ЗАСОБИ І МЕТОДИ ПАКЕТУВАННЯ
Пакетування вантажів здійснюється силами та засобами відправників. Пакетовані вантажі транспортуються без переформування пакета під час перевезення від відправника до одержувача.
Відправник зобов'язаний сформувати пакети згідно з вимогами стандартів або технічних умов транспортування вантажу. У кожний пакет дозволяється вкладати тільки однорідний вантаж в однаковій упаковці або без неї, який перевозиться на адресу одного одержувача. За надійність конструкції транспортного пакета відповідальність несе відправник.
На пакеті вказується кількість місць у ньому.
Пакетувальні засоби багаторазового використання, які належать залізниці, забороняється використовувати для пакетування небезпечних вантажів і вантажів із специфічним запахом.
На стандартних обмінних піддонах багаторазового використання не допускається кріплення вантажів цвяхами., скобами або іншими подібними засобами, що можуть пошкодити вантаж або піддон.
Пакети, що перевозяться в критих та ізотермічних вагонах, навантаження та вивантаження яких провадиться на місцях незагального користування, без перевантаження в дорозі, можуть бути закріплені у вагоні загальними способами кріплення (поясами, щитами тощо) для групи пакетів.
Параметри пакетів, спосіб укладання та кріплення вантажів у пакеті повинні відповідати стандартам. При перевезенні в критих вагонах параметри транспортного пакета із застосуванням піддона багаторазового користування розміром 800x1200 мм, не повинні перевищувати 840*1240 мм. Маса транспортного пакета (маса вантажу разом з пакетувальними засобами) при перевезенні в критих, ізотермічних вагонах і великовантажних контейнерах не повинна перевищувати 1 т, у середньотонажних контейнерах - 120 кг. У разі перевезення транспортних пакетів на відкритому рухомому складі їх маса погоджується між відправником і одержувачем.
?
Піддони плоскі
?
Схеми укладки і кріплення вантажів на плоских піддонах
Стоєчні піддони
?
Решітчатий ящик піддон
УМОВИ І ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ В ТРАНСПОРТНИХ ПАКЕТАХ
На транспортні пакети наноситься марка відправника та залізниці., а при потребі - спеціальна в повній відповідності з вимогами Правил приймання вантажів д перевезення.
Розміщення та кріплення пакетів у вагоні та контейнері здійснюється відповідно до Технічних умов навантаження і кріплення вантажів, затверджених наказом Мінтрансу від 08.05.1998 року № 174 та зареєстрованих Міністерством юстиції 26.05.98 за № 346/2786, із дотриманням Правил перевезення вантажів. При цьому в міждверному просторі критих та ізотермічних вагонів пакети повинні розміщуватися так, щоб забезпечувалось механізоване вивантаження їх через будь-які двері вагону.
Якщо для окремих пакетів спосіб розміщення та кріплення на відкритому рухомому складі діючими Технічними умовами навантаження та кріплення вантажів не передбачений, то відправник зобов'язаний розробити технічні умови та представити їх на затвердження у встановленому порядку.
При оформленні перевізних документів відправник у відповідних графах усіх примірників перевізних документів вказує:
у графі "Кількість місць" у чисельнику - кількість пакетів, у знаменнику - загальну кількість вантажних місць у пакетах (тільки тих вантажів, які приймаються до перевезення, із зазначенням кількості місць)·,
під найменуванням вантажу - "пакет" (штемпелем), а при перевезенні вантажу пакетами, які сформовані із застосуванням засобів пакетування (піддон, стропи тощо), які належать залізниці, - тип і кількість засобів пакетування, завантажених у вагон;
у графі "маса вантажу" - масу вантажу брутто (разом з пакетувальними засобами), а при перевезенні збірних відправок,
які складаються з декількох найменувань вантажів., - також масу вантажу кожного найменування;
у

 
 

Цікаве

Загрузка...