WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Залізничний транспорт - Курсова робота

Залізничний транспорт - Курсова робота

зареєстрованих Міністерством юстиції 26.05.98р. № 346/2786. Якщо технічні умови навантаження та кріплення для деяких типів спеціальних контейнерів не передбачені, то порядок розміщення їх на залізничному рухомому складі, а також способи кріплення розробляються та узгоджуються відправником у відповідності довимог, визначених у розділі І ТУ.
На кожний комплект завантажених у вагон спеціальних контейнерів відправник оформляє один комплект перевізних документів на бланках форми ГУ-29, затверджених наказом Мінтрансу від 19.11.98р. № 460.
На лицевій стороні накладної повинно бути вказано:
у графі "Найменування вантажу" - номери контейнерів;
у графі "Кількість місць" - кількість контейнерів;
у графі "Упаковка" - "Контейнер".
Інші грапфи перевізних документів заповнюються відправником у порядку, передбаченими Правилами оформлення перевізних документів.
При перевезенні порожніх контейнерів вагонами або дрібними відправками в накладній у графі "Найменування вантажу" вказується: "Порожній спеціальний контейнер", а в графі "Маса вантажу, кг, визначена відправником" - загальна маса всіх порожній контейнерів (маса тари контейнерів згідно з трафаретом), які перевозяться.
Приймання до перевезення вантажів у спеціальних контейнерах провадиться залізницею за масою і пломбами або запірнопломбувальними пристроями (ЗПП) відправників після зовнішнього огляду контейнерів та пломб (ЗПП). Правильність завантаження та кріплення контейнерів на відкритому рухомому складі перевіряється працівниками залізниці згідно з ТУ.
Спеціальні контейнери, конструкція і параметри яких збігаються з конструкцією і параметрами універсальних контейнерів транспорту, допускається перевозити (з дозволу Укрзалізниці) спільно з універсальними контейнерами з навантаженням і вивантаженням таких контейнерів на контейнерних майданчиках загального користування. У цьому разі приймання, видача, навантаження і вивантаження контейнерів із залізничного рухомого складу провадиться на
місцях загального користування. Збори за вантажні операції сплачуються в порядку і розмірах, установлених для універсальних контейнерів транспорту. Збори за зберігання завантажених та порожніх контейнерів на місцях загального користування стягуються на загальних підставах у відповідності до діючих на залізниці тарифів.
Навантаження вантажів у несправні спеціальні контейнери не допускається. Ремонт спеціальних контейнерів провадиться їх власниками.
Питання відповідальності за несвоєчасне повернення та пошкодження спеціальних контейнерів регулюються між одержувачами і власниками контейнерів без участі залізниці. Прийняті до перевезення завантажені або порожні спеціальні контейнери доставляються залізницями в пункти призначення у відповідності до чинних на залізничному транспорті термінів доставки вантажів.
Спеціалізовані великовантажні контейнери:
рефрижераторні (ізотермічні), танки-контейнери (контейнери-цистерни), хопери-контейнери повинні відповідати вимогам міжнародного стандарту ІСО. На них повинні бути нанесені такі трафарети:
- код власника і номер контейнера;
- код країни;
- маса бруто і власна маса контейнера;
- табличка про допущення контейнера до експлуатації за умовами безпеки згідно з ГОСТ-25588-83;
Оформлення перевізних документів провадиться окремо на кожний спеціалізований контейнер. При цьому в комплекті перевізних документів у графі "На перевезення вантажу в контейнері" проставляється штемпель або робиться напис "Спеціалізований".
Завантаження та вивантаження танків-контейнерів, хоперів-контейнерів на (із) вагони, як правило, провадиться на місцях незагального користування. Вантажні операції з такими контейнерами допускається провадити і на місцях загального користування.
У разу перевезення небезпечних вантажів у танках-контейнерах, хоперах-контейнерах, а також повернення їх у порожньому стані, завантаження, вивантаження вагонів та оформлення перевізних документів провадиться з Правилами перевезення небезпечних вантажів,
Контейнери для перевезення сипучих вантажів, обладнані з однієї сторони дверима, з іншої - люком в нижній частині, розміщуються на платформі люками назовні (дверима всередину) На такі контейнери наносяться відповідні трафарети згідно з назвою вантажу "Добрива", "Калійна сіль" тощо.
Якщо згідно з Правилами пломбування вагонів і контейнерів вантаж перевозиться за пломбами, приймання до перевезення залізницею завантажених спеціалізованих контейнерів провадиться за пломбами або ЗПП відправників.
За перевезення спеціалізованих контейнерів у завантаженому та порожньому стані стягуються платежі згідно з тарифом.
Перевезення спеціалізованих контейнерів у межах однієї залізниці може здійснюватися за місцевими технічними умовами.
Перевезення вантажів у спеціалізованих контейнерах за межі України провадиться згідно з вимогами відповідних угод про міжнародне залізничне сполучення.
?
ТЕХНІЧНЕ ОСНАЩЕННЯ КОНТЕЙНЕРНИХ ПУНКТІВ
Для переробки на залізницях організують контейнерні пункти, де виконується навантаження, вивантаження, сортування, зберігання, завезення, вивезення, технічний огляд і поточний ремонт контейнерів, оформлення перевізних і транспортно-експедиційних документів, інформація вантажовідправників та інше.
Комплекс пристроїв, які входять в контейнерний пункт: площадка для короткотермінового зберігання контейнерів, автопоїзди, залізничні вантажо-вивантажувальні колії, вантажопідйомні механізми, стоянки для напівпричепів і причепів, службові і побутові приміщення.
Контейнерні пункти розміщують або безпосередньо на залізничних станціях, або на під'їздних коліях підприємств. По характеру виконуємих операцій вони бувають:
- вантажні;
- вантажосортувальні;
- сортувальні.
На контейнерному пункті може бути одна чи декілька площадок. В останньому випадку їх спеціалізують, призначаючи кожну для переробки контейнерів, слідуючих на станції однієї залізниці чи декількох залізниць одного напрямку.
При спеціалізації контейнерної площадки виділяють окремі дільниці для розміщення контейнерів по відправленню і прибуттю.
Контейнери розміщують довгою стороною вздовж площадки дверима один до одного з зазором між контейнерами ОД 5-0,20 м. Два ряди контейнерів, розташованих впоперек площадки утворюють сектор. Між секторами залишають проходи о,6 м, через кожні 100м. довжини фронта передбачається протипожежний розрив 10м.
На площадці передбачають поперечні заїзди для автомобілів через кожні 19м. при роботі з мостовими кранами і 44 м при роботі з кранами на залізничному ходу, шириною 4 -5м.
Для перевантаження контейнерів в

 
 

Цікаве

Загрузка...