WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект монтажу засобів автоматизації верстату моделі Ф-4 - Реферат

Проект монтажу засобів автоматизації верстату моделі Ф-4 - Реферат

додаткових регулюючих прокладок. Встановлення двигуна змінного струму на фундаментальній плиті здійснюється наступним чином: на плиту під лапи статора встановлюють шпали, і на них з допомогою підйомно-транспортного механізму встановлюють статор. Ротор кріплять тросовою лебідкою і вивішують на стропі в горизонтальному положенню. При цьому слід дотримуватись особливих мір безпеки для запобігання пошкодження ротора.
На підмоторній плиті розміщують двигун, що з допомогою муфтового щеплення передає рух на рейкуву передачу, яка піднімає і опускає шпиндель супорта.
Напрямну лінійку монтують на станині верстату. На спеціальному пульті, який виводять від сельсинів до основного пульта проводять автоматичне управління напрямною лінійкою.
3 Розрахункова частина
3.1 Розрахунок параметрів графіку виконання монтажних робіт
Перед виконанням засобів автоматизації перш за все потрібно визначити операції, які виконуватимуться в цьому технологічному процесі. Щоб визначити операції нам потрібно вивчити технологічний процес на дію засобів автоматизацій. Проаналізувавши ситуацію можна запропонувати наступні операції монтажу засобів автоматизації:
1) монтаж завантажувального і розвантажувального механізму;
2) монтаж сельсин-давача і сельсин-приймача;
3) встановлення електродвигуна;
4) підєднання електропроводів.
Монтаж здійснюватимуть: 2 електромонтажники і 2 електрики на протязі 10 днів.
Вартість завантажувального і розвантажувального механізму становить 2 тис. грн.; трудомістскість 2 люд/днів. Монтажем даного пристрою займається 2 електромонтажники 2 днів.
Встановленням сельсин-давача і сельсин-приймача займається 1 електромонтажник напротязі 1 дня. Вартість даних пристроїв становить 0, 860 тис.грн. трудомістскість 2 люд/днів.
Монтажем двигуна займатиметься 1електромонтажник протягом 1 дня.
Вартість двигуна - 0.320 тис.грн. трудомістскість 2 люд/днів.
Під'єднанням трубних електричних проводок займатимуться 2 електрики.
Вартість одного погонного метра буде 0,036 тис.грн.
Загальна вартість - 0.720 тис.грн.
Трудоємність - 4 люд/днів
Випробування систем автоматизаццїї триватиме 2 дні, їх проводитеме інженер по техніці безпеки, бригадир, керник цеху.
Вартість - 0.365 тис.грн.
Трудоємкість - 2люд/днів.
Визначивши порядок виконання операцій щодо монтажу засобів автоматизації на верстаті Ф-4 потрібно здійснювати розрахунки по кожній операції за такими критеріями:
- фізичний об'єкт робіт (одиниці виміру та кількості);
- вартість по кошторису, в тис.грн.;
- трудомісткість, в люд/днів;
- кількість робіт, в чол.;
- середня тривалість часу робітників, в днях.
Після розрахунку усіх потрібних нам критерій, параметрів графіку виконання монтажних робіт, ми проводимо підсумковий розрахунок наступними критеріями:
- всього монтажних робіт;
- всого заготівельних робіт;
- всього робіт.
ВСЬОГО МОНТАЖНИХ РОБІТ
Здійснюється монтаж елементів одного комплекту. Загальна вартість кошторису 4.265 тис.грн.
Трудомістскість на весь об'єм робіт становить 23 люд/днів.
Монтажна бригада складається із 4 чоловік. Середня протяжність робіт становить 4-5 днів.
ВСЬГО ЗАГОТІВЕЛЬНИХ РОБІТ
Так, як даний проект монтажу автоматизації не пердбачає жодних заготівельних робіт, то навпроти даного пункту розрахункові дані будуть відсутні.
ВСЬОГО РОБІТ
1) Загальна вартість: 4.265 тис.грн.; монтажна бригада - 4 чоловіки.
2) Трудоємність: 23 люд/днів; середня протяжність робіт - 4-5 днів.
3.2 Побудова графіку виконання монтажних робіт
При побудові графіку виконання монтажних робіт враховують термін введення в експлуатацію об'єкту в цілому і складають календарний план виконання окремих видів робіт (монтажних та заготівельних). А також визначають термін закінчення монтажу засобів автоматизації на верстаті Ф-4.
У попередньому пункті було здійснено увесь розрахунок об'єму робіт, тепер потрібно визначити склад (по кваліфікації та професійному складі) монтажної бригади. Виходячи із умов монтажу нам потрібні наступні робітники:
- 2 зварювальники четвертього розряду;
- 2 електромонтажники п'ятого розряду.
Маючи розрахунковий порядок монтажу засобів автоматизації і знаючи скільки робітників проводить монтаж певного засубу ми можемо приступати до розрахунку виконання терміну монтажу з прив'язкою до календарного часу.
Роботи по монтажу проводяться робітниками за п'ятиденним робочим тижнем, тому вихідні і святкові дні не включаються, але й не враховуються при складанні графіку монтажних робіт.
4. Оцінка ефективності проекту та висновки
В результаті автоматизації верстату Ф-4 було впроваджено засоби автоматизації, які автоматично виконують деякі параметри технічного процесу.
В результаті автоматизації було зменшено кількість обслуговуючого персоналу, що привело до економії прямих витрат праці:
- економії по фонду зарплати праці;
- економії робочого часу.
Розроблені і впроваджені засоби автоматизації для даного верстату дадуть змогу здати об'кт в експлуатацію в найкоротші терміни, а також дадуть тривалу і безперебійну роботу верстату.
Список використаних джерел
1. Г. М. Болотин, В. М. Токаренко - Оформление материалов самастоятельной работы. Головное исдательство издательського обьединения Киев, 1984 г.
2. Г. А. Зотов, Ф. А. Швырев - Подготовка и эксплуатация дереворежущего инструмента. Москва "Лесная промышленность", 1986 г.
3. Кучеров И. К., Пашков В. К. - Станки и инструменты лесопыльно-деревообрабатывающого производства. Москва "Лесная промышленность", 1972 г.
4. Н. В. Маковський - Основы автоматызации деревообрабатывающего производства. Москва "Лесная промышленность", 1972 г.
5. В. П. Боднаренко, М. И. Плетник - Справочник електромонтажника. Издательство "Будивельник" Киев, 1967 г.
6. Л. Г. Молчанов - Монтаж, наладка и эксплуатация автоматичеських устройств в дерево-обрабатывающей промышленности. Издательство "Экология" Москва, 1991 г.

 
 

Цікаве

Загрузка...