WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Виготовлення дверного блоку - Реферат

Виготовлення дверного блоку - Реферат

дефектів.
Переносити вантаж на ношах дозволяється на рівному місці на відстані не більше 50м. а переносити їх по сходових не можна.
Техніка безпеки і організація робочих місць при монтажі дерев`яних конструкцій.
Дерев`яні конструкції в проектне положення піднімають стропами.
При підніманні чи опусканні стропами під виробами або під стрілою крана категорично забороняється. Розстроповка елементів і конструкцій до їх закріплення в проектному положенні не допускається.
В процесі монтажу потрібно забезпечити стійкість і незмінність елементів і конструкцій і своєчасне закріплення в проектному положенні.
Територія монтажних робіт, безпечна для людей в процесі пересування або в процесі монтажу конструкцій, має бути помічена попереджувальними знаками і надписами.
Всі сигнали машиністу крана або мотористу лебітки, а також робітникам на відтяжці мають віддаватися тільки одною людиною-бригадиром монтажної бригади, ланковим або стропольщиком Сигнал "СТОП" може подаватися любим робітником, замітивши небезпеку.
Перед початком роботи бригадир, майстер або керівник робіт зобов`язані детально ознайомити робітників з роботою і проіструктувати про способи її виконання. Верхові роботи при монтажі можуть використовувати робітники не молодше 18 років.
Дерев`яні конструкції для виконання робіт розміщують комплектно і в співвідношенні з послідовністю монтажу. Вироби підвозять на місце монтажу по раніше запланованому графіку роботи.
Робітники мають бути забезпечені набором інструментів, необхідним для встановленні виробів в проектне положення, правильно встановити в пройоми. При виконанні монтажних робіт необхідно користуватися технологічними картами.
Техніка безпеки при монтажі будинків. Будівельну площадку в населених місцях огороджують від посторонніх людей. По периметру будівлі установлюють небезпечну для знаходження людей зону.
Робітники, які працюють на будівельній площадці в місцях, де можливе падання інструментів, мають бути забезпечені захисними касками. Відкриті пройми в стінах огороджують. Для перенесення інструментів, цвяхів, болтів робітники мають мати сумки. Інструменти час від часу потрібно перевіряти чи ремонтувати. Тільки справним інструментом можна працювати. Без нагляду забороняється залишати механізований інструмент з працюючим двигуном.
Електроінструменти слід систематично перевіряти на відсутність залишання на корпус; крім того слід перевіряти чи справний кабель, електроінстумент має бути заземлений. При відсутності заземлення працювати електроінструментом забороняється. З цим інструментом до роботи допускають особи, які пройшли виробниче навчання і мають відповідне навчання. Ремонтувати, регулювати і настроювати механізований інструмент можна після його відключення і повної зупинки.
Пускову апаратуру розміщують таким чином, щоб посторонні люди не мали доступу до машини чи механізмів, а рубильник мають бути захищені кожухами.
Зовнішні електропроводи тимчасового електропостачання мають бути виконані ізольованим проводом, розміщені на підпорах чи стовбах не висоті над рівнем підлоги, землінасипу не менше 2.5м. над робочим місцем, 3.5м.-над проходами, 6м.- над проїздом.
Штепсельні з`єднання 12 і 36 вольт мають мати колірізко відрізняючись від штепсельних з`єднань з напругою більше 36 вольт.
Гумові захисні рукавиці, чоботи перед застосуванням перевіряють, очищають від сміття витирають. Вони не повинні мати проколів, тріщин, розрізів. В такому випадку їх використовувати забороняється.
При пилянні, фрезуванні, шліфуванні потрібно використовувати захисні окуляри. В приміщені особливо небезпечних із підвищеною небезпекою пораження електричним струмом працювати при напрузі не вище 42 вольт. Корпус електроінструментів, які працюють при напрузі більше 42 вольт мають бути заземлені. Риштування, які використовують для виконання будівельно-монтажних робіт на висоті, мають бути інвентарними. Неінвентарні риштування допускають лише у виключних випадках з дозволу головного інженера будівельно-монтажного управління.
Людина, яка рятує потерпілого, забезпечує себе гумовим взуттям, сухими рукавицями, чи навіть тряпкою. Коли під рукою немає таких предметів, струмоведучі провода відтягують від потерпілого сухою палкою, гумовим жгутом, сухим одягом. Після зняття напруги, негайно викликати медичну допомогу для потерпілого.
Пожежі наносять народному господарству великих збитків. Основною причиною пожежі являється невміле використання вогню на відкритих площадках, куріння в пожежонебезпечних місцях, несправність в електро мережі, неправильне зберігання легкозаймистих матеріалів, загромадження чехів і територій.
Складати предмети, які загоряють швидко на будівельній площадці можна на відстані не менше 15м. від будівлі. Склади з горючими матеріалами слід розташовувати зі сторони протилежної постійним вітрам і на великій відстані від будівлі.
На будівельній площадці мають бути споруджені протипожежні пости з вогнегасниками, відрами, лопатами, ломом, сокирою, баграми і гідропультом. У гідропульті встановлено бачки з водою.
Місця, де немає водопроводу, облаштовують закритими водоймами з мотопомпами на відстані150...200м. від будинку.
Склади пиломатеріалів мають утримуватися в чистоті і мати необхідні дороги і проїзди. Територію складів необхідно систематично очищати від відходів-кори. Куріння і розведення вогню категорично забороняється.
В літні дні територію складу, а також територію підприємства треба поливати водою.
Склад повинен бути обладнаний протипожежним водопроводом, водоймами. Невеликі склади мають мати чани з водою, вогнегасники.
В деревообробних цехах треба слідкувати за становищем електро обладнання, пускової апаратури, силової і освітлювальної мережі. Обтиральні матеріали слід зберігати в спеціальних закритих металевих ящиках і частково їх очищати. Необхідно регулярно змазувати підшипники, не допускаючи їх перегріву.
В цехах не дозволяється зберігати понаднормові запаси пиломатеріалів, заготовок і деталей.
Всі проходи і підходи до пожежних кранів мають бути завжди свобідними і доступними.
В малярних цехах не можна працювати без надійно діючої вентиляції, з тим щоб не утворилися вибухонебезпечні концентрації парів лакофарбових матеріалів.
Цехи пожежного водопроводу мають бути забезпечені засобами пожежогасіння вогнегасниками, розташованими в зручних місцях.
Для подання сигналів про пожежу в цеху, майстерня має бути встановлено пожежна сигналізація. У випадку її відсутності необхідно встановити серени, дзвони.
Кожний робітник помітивший пожежу зобов`язаний визвати пожежну команду, а якщо немає телефону, дати інший сигнал і прийняти міри по гасінню пожежі місцевими засобами.
Для забезпечення боротьби з пожежами і профілактики пожежна кожному будівництві і підприємстві із складу робітників створюються добровільні пожежнідружини, які активно беруть участь у гасінні пожежі. В кожній зміні має бути мінімально необхідна кількість робітників пожежної дружини.

 
 

Цікаве

Загрузка...