WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Модуль кольору МЦ-3. Характерні несправності та їх усунення - Курсова робота

Модуль кольору МЦ-3. Характерні несправності та їх усунення - Курсова робота

детекторів можна також встановлювати по зображенню сірої шкали на восьмій горизонталі УЭИТ. Сіра шкала не повинна мати кольорового відтінку при включенні каналу кольору. Якщо ж колір білої полоси має розовий або голубий відтінок то необхідно легким поворотом відповідного контура детектора зробити підстрой ку катушки L5 (при наявності розового відтінка), катушки L6 (при наявності голубого відтінка) і обох котушок (при зеленому, або фіолетовому відтінку).
2.5. Регулювання балансу білого. Пристрою обмеження струму променя в МЦ-3.
Регулювання проводиться по зображенню на екрані випробувальних таблиць або сигналу кольорових полос при виключеному кольорі. Ротор змінного регістра 7R20 на модулі строкової розгортки потрібно повернути проти годинникової стрілки до упора. Регулятором прискорення напруги R9 на платі кінескопа потрібно добитися видимості не менше восьми полос на шкалі градусній яркость (восьма горизонталь).
Регулятор яркість установити таким чином, щоб було видно 2-3 вертикальні полоси (зліва). Невеликою регуліровкою рівня чорного за допомогою змінних резисторів R54 I R69 в МЦ-3, установлених на модулі кольору, добитися кольорових відтінків на чорному. Потім треба збільшити яркість до мах. значення і провірити чи зберігається баланс білого. При наявності якого небуть відтінка на самих ярких полос, треба установити його невеликою регуліровкою змінних резисторів R5 і R60 в МЦ-3.
2.6. Для регулювання пристрою ОТЛ регулятори "контрольність" і "яркість" треба установити в положення найбільшої яркості і контрастності, а регулятор "насиченість на ? максимального рівн. Поті підключити вольтметр до виводу 5НСД1. Змінним резистором R20 збільшити И, що поступає на ОТЛ доти, доки зростаюче значення вольтметра не почне зменшуватись. При цьому чорне на зображенні дещо посвітлішає.
2. БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПРИ РЕМОНТІ ТЕЛЕВІЗОРІВ.
1) Потрібно користуватися інструментом з ізольованими ручками і мати для індивідуального захисту діелектричний коврик.
2) Забороняється провіряти наявність напруги в мережі з допомогою викруток, пінцетів і інших інструментів.
3) Апарати в яких шасі може знаходитися під напругою повинні підключатися до мережі через розділювальний трансформатор. До кожного трансформатора повинен підключатися тільки один апарат.
4) Перевірка і пайка монтажу, підключення вимірювальних пристроїв, огляд для виявлення обривів і другі роботи повинні виконуватися при відключеному від мережі апараті.
5) При заміні запобіжників в мережних апаратах і апарат від мережі і зняти заряд з конденсаторів фільтру.
6) Електролітичні конденсатори, які можуть вистрелити необхідно поворотами таким чином, щоб запобігти травмам.
7) Забороняється ремонтувати апарат, включений в мережу, в сирих приміщеннях, які мають земляні цементні або струмопровідні підлоги.
8) Ремонтне місце повинно мати добре місце освітлення і рубильник, дозволяючий відключати місцеве і запальне освітлення в аварійних випадках і після закінчення роботи.
Призначення вентиляції - забезпечити чистоту повітря у певні метеорологічні умови у приміщеннях. За допомогою вентиляції видаляється забруднення або нагріте повітря із приміщення та подається свіже. Залежно від способу переміщення повітря вентиляція може бути природною, механічною або змінною. У природній вентиляції переміщення повітря здійснюється за рахунок природних сил, за рахунок різниці питомої ваги зовнішнього та внутрішнього повітря (тепловий напір), а також внаслідок сили вітру (вітряний напір).
При механічній вентиляції переміщення повітря у приміщенні здійснюється вентиляторами. За способом організації повітрообміну у приміщенні вентиляція може бути загально-обмінною (витякною та приточною. При загально обмінній приточно-витяжній вентиляції зміна повітря здійснюється у всьому об'ємі приміщення. Місцева витяжна вентиляція здійснює виведення шкідливих виділень (надмірного тепла) вологи, пару, газів та пилу) з місць їх утворення. Місцева вентиляція частіше всього об'єднується у вигляді місцевих відемоктувачів різної конструкції. До основних елементів механічної вентиляції відносяться вентилятори, повітропроводи, а також калорифер для нагріву, фільтри для очистки повітря.
В залежності від джерела світла виробниче освітлення може бути трьох видів: природне, що створюється безпосередньо сонцем, штучне, що здійснюється електричними лампами, та змішане, що створюється одночасно природним та штучним освітленням.
За функціональним призначенням штучне освітлення поділяють на робоче, аварійне, евакуаційне, охоронне та чергове. Робоче освітлення обов'язкове в усіх приміщеннях для забезпечення нормальної роботи, проходу людей та руху транспорту. Аварійне освітлення роблять для продовження роботи під час раптового вимикання робочого освітлення. При цьому освітленість, що нормується, повинна складати 5% від робочого освітлення, але не менше 2 лк - на території підприємства.
Аварійне освітлення використовується у випадках коли раптове вимикання робочого освітлення може викликати вибух, пожежу, довготривале порушення роботи таких об'єктів, як електростанція, установка водопостачання. Для аварійного освітлення необхідно застосовувати тільки лампи розпалювання та люмінесцентні.
Евакуаційне освітлення призначене для евакуації людей з приміщень при аваріях у місцях, що небезпечні до проходу людей, на сходах. Світильники аварійного освітлення для продовження роботи приєднують до незалежного джерела енергії, світильники для евакуації людей - до мережі, незалежної від робочого освітлення. Штучне освітлення може бути зональним і комбінованим (до загального додається місцеве). Використовувати лише місцеву освітлення забороняється.
Протипожежна безпека - це комплекс встановлених норм і правил поведінки людей виконання робіт і експлуатації об'єкта, спрямованих на забезпечення пожежної безпеки.
Пожежна безпека на об'єктахнародного господарства забезпечується організаційними, технічними заходами і протипожежним захистом.
До організаційних заходів належать:
1. Розробка правил, інструкцій, інструктажів, протипожежної безпеки;
2. Організація інструктування і навчання робітників і службовців;
3. Здійснення контролю за дотриманням встановленого протипожежного режиму всіма працюючими;
4. Організація добровільних пожежних дружин та протипожежотехнічних комісій;
5. Організація щоденно перевірки протипожежного стану приміщень після закінчення роботи;
6. Розробка і затвердження плану евакуації і порядку оповіщення людей на випадок виникнення пожежі;
7. Організація дотримання належного протипожежного нагляду за об'єктами;;
8. Організація перевірки належного стану пожежної техніки та інвентаря.
До технічних заходів належать:
1. Дотримання пожежних норм, вимог та правил при влаштуванні будівель, споруд, складів;
2. Підтримання у справному стані системи опалення, вентиляції, обладнання;
3. Улаштування автоматичної пожежної сигналізації, систем автоматичного гасіння пожеж та пожежного водопостачання.
4. Заборона використання обладнання, пристроїв, приміщень та інструментів, що не відповідають вимогам протипожежної безпеки;
5. Правила організації праці на робочих місцях з використанням пожежонебезпечних інструментів, приладів технологічних установок.

 
 

Цікаве

Загрузка...