WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Обробка деревини на фрезерних верстатах - Реферат

Обробка деревини на фрезерних верстатах - Реферат

завдяки цьому установочний гвинт супорта може спиратись на будь-який упор револьверної головки. Висуваючи упорні гвинти на різну величину (яку вибирають залежно від профілю обробки), можна змінювати положення шпинделя по висоті відносно стола.
Рис. 5 Схема обробки деталей на фрезерних верстатах:
а, б фрезерування (фугування) кромок по лінійці, в - наскрізне фрезерування, г - наскрізне фрезерування по упорах, д, е - фрезерування по шаблону і нижньому опорному кільцю, є - одностороння і ж - двостороння цулаги, з -фрезерування (обгонка) по периметру нри верхньому розміщенні кільця і шаблона, і - фрезерування по верхньому кіяїжю; 1 - задня напрямна лінійка, 2 - болти для кріплення напрямної лінійки, 3 - фрезерна головка, 4 - дуга напрямної лінійки, 5 - передня напрямна лінійка, 6 - "броблювана деталь, 7 - стіл верстата, 8 - упори, 9 - шаблон, закріплений в цулазі, 10 - опорна стінка. 11- притискувачі, 12 - шайба, 13 - епарне кільце, І4 - цулага
Рис. 6. Фрезерування і послідовність обробки заготовок по шаблонах: a- пристрій для фрезерування (копіювальна дошка); 1 - ексцентриковий притискувач 2 - пластина, 3 - заготовка, 4 - упорний брусок, 5 - виріз для руки, 6 - обмежувальний брусок, 7 - основа (І, ІІ, III - шаблони); б - обробка по шаблону І; в - по шаблону II; 8 - заготовка; 9 - фреза, 10 - копіювальна дошка, 11- шаблон
У столі верстата, на одній осі з фрезою, закріплено копіювальний пачець, висоту положення якого змінюють поворотом рукоятки.
Настроювання та експлуатація верстатів. Здійснюючи настроювання копіювально-фрезерних верстатів, передусім слід правильно встановити фрези (величина заднього кута фрези має бути додатною). Для цього на патроні нанесені риски 30 і 50°. Для обробки деревини твердих порід задній кут може бути відносно невеликим, і тоді різальну кромку фрези встановлюють біля риски 30°, а при фрезеруванні деревини м'яких порід кромка має бути проти риски 50°.
На копіювальчо-фрезерних верстатах (Рис. 5) заготовки обробляють у спеціальних пристроях, на які накладають один або кілька шаблонів. Пристрої дають можливість надійно базувати заготовки площиною і щонайменше двома кромками, а також швидко закріплювати і звільняти їх.
Досить широко застосовують для копіювальних робіт копіювальну дошку (Рис. 6). Основою цього пристрою є дошка, до якої прикріплені упорні бруски 4, що є опорою для пластин 2 ексцентрикових затискувачів. Знизу до основи 7 на гвинтах кріпляться змінні шаблони /, //, ///. Заготовку Зорієнтують по обмежувальних брусках 6 і затискують ексцентриками. Застосування різноманітних шаблонів і копіювальної дошки дає змогу фрезерувати деталі досить складних внутрішніх контурів, різних за глибиною.
Працює на верстаті один робітник. Для виконання операції треба натиснути на педаль, підняти шпиндель і встановити на столі пристрій так, щоб копіювальний палець входив у проріз шаблона. В цьому положенні палець фіксують, у пристрій ставлять заготовку і закріплюють її. Потім вмикають електродвигун і після того, як він набере певну кількість обертів, педаль відпускають (при цьому упорний гвинт супорта шпинделя спирається на базовий упор). Пристрій із заготовкою переміщують вручну по контуру шаблона. На цих верстатах фрезерують заготовки (вузли) по внутрішньому контуру.
Рис. 7. Двошпиндельний карусельно-фрезерний верстат Ф2К.-2: 1 - супорт, 2 - напрямна головка, 3 - електродвигун шпинделя, 4 - кронштейн,. 6 - пневматичний притискувач, 6 - стояк, 7 - стіл, 8 - панель керування, 9 - копіювальний ролик, 10 - фреза, 11 - маховичок супорта, 12 - маховичок шпинделя
Для фрезерування заготовок (вузлів) криволінійної форми по зовнішньому контуру застосовують карусельно-фрезерні верстати моделей Ф1К (одношпиндельний) та Ф2К (двошпиндельний). Ці верстати високопродуктивні і застосовуються на виробництві при масовому випуску продукції.
Верстат Ф2К-2 (Рис. 7) складається з круглого стола 7, двох супортів 1, рухомо закріплених у напрямних головках 2 циліндричних стояків. На супортах закріплені електродвигуни 3, вали яких служать одночасно й шпинделями. По центру стола на стояку 6 встановлено розсувні кронштейни 4 пневматичних притискувачів 5. Кнопка керування верстатом і сигнальні пристрої розміщені на панелі 8. Конструкцією верстата передбачена можливість зміни напрямку руху шпинделів відносно осі стола. Піднімання і опускання супорта здійснюються маховичком 11, а шпинделя відносно" супорта - маховичком 12. Положення копіювального ролика відносно осі шпинделя змінюють маховичком. Заготовки кладуть у спеціальні цулаги, що закріплені на столі. По колу стола можуть бути закріплені кулачки, що автоматично знижують швидкість подачі (обертання стола) під час обробки окремих ділянок заготовки (це дає змогу запобігти утворенню сколів на деталях). Подача (обертання стола) здійснюється від електродвигуна постійного струму через черв'ячну, зубчасту, циліндричну і знову черв'ячну передачу. Для пуску й зупинки стола без вимкнення електродвигуна передбачена муфта, керування якої здійснюється важелем, що винесений на робоче місце. Швидкість подачі знижується під дією кулачка на трансформатор, що закріплений на столі. Вона передається через сектор з роликом.
У процесі роботи ролик супорта постійно притискується до копіювальної цулаги, що закріплена на столі. Циліндрпневмопривода закріплюється на супорті 1, а пустотілий шток кріпиться нерухомо. Від пневматичного привода діють і затискувачі верстата.
Заготовки, розміщені в цулагах на столі верстата, залежно від форми деталі і потрібної гладкості поверхні обробляють однією фрезою за один прохід або двома послідовно розміщеними фрезами (спочатку чорнове, а потім чистове фрезерування), що обертаються в різні боки і знімають стружку з різних ділянок однієї і тієї ж площини заготовки.
Настроювання для останнього способу обробки найскладніше. В цьому випадку для кріплення заготовки цулаги виготовляють з двома копіювальними лінійками: одна для супорта з фрезою, що обертається в напрямку подачі, а друга - із зустрічним напрямком обертання фрези. Лінійки закріплюють на цулазі одну над дру: гою. Цулаги кріплять болтами, головки яких входять у пази на столі, висуваючи їх до краю стола. Після розміщення заготовок в цулагах регулюють затискувачі за допомогою гвинтів на стояках розсувних кронштейнів. Відпустивши ці гвинти і затискувачі, стояк вставляють в отвір у цулазі з таким розрахунком, щоб між башмаком затискувача і верхньою площиною заготовки був зазор З-4 мм, а нижня частина башмака була паралельна площині заготовки.
Після установки цулаг і затискувачів настроюють супорти. Спочатку на шпинделях закріплюють фрези, а потім залежно від положення заготовок в цулагах встановлюють супорти по висоті. Більш точну установку фрез відносно заготовок здійснюють гвинтовим механізмом шпинделя. При профільному фрезеруванні настроювати краще за еталоном.
Верстат обслуговують двоє робітників - верстатник і підсобний. Верстатник бере заготовки з штабеля і ставить на стіл, а потім, оброблені, знімає і передає підсобному робітнику, який складає їх у штабель. Спочатку включають двигуни шпинделів, а потім привод подачі. Якщо при певній швидкості подачі не забезпечується відповідна шорсткість поверхні, то швидкість подачі слід зменшити.
Продуктивність верстатів з верхнім розміщенням шпинделів визначають за такими формулами, шт. в зміну:
копіювально-фрезерні
П = ,
карусельно-фрезерні
П = TnmkДkМ,
де Т - тривалість циклу обробки однієї деталі; kД = 0,8...0,9; kМ = 0,85...0,95; n - частота обертання стела, вб/хв; m - кількість заготовок на столі, шт.
Список використаної літератури.
1. Амалицкий В. В., Любченко В. И. Справочник молодого станочника по деревообработке.- М. : Лесн. пром-сть, 1984.- 239 с.
2. Бобиков П. Д. Изготовление художественной мебели.- М. : Высш. шк., 1988.- 288 с.
3. Кулебокин Г. И. Столярное дело.- М. : Стройиздат, 1987.- 144 с.
4. Кряпов М. В., Гулин В. С., Берилин А. В. Современное производство мебели.- М. : Лесн. пром-сть, 1986.- 263 с.
5. Сахаров М. Л. Автоматизация деревообрабатывающего производства.- М. : Лесн. пром-сть, 1987.- 243 с.
6. Справочник, мебельщика. Станки и инструменты. Организация производства и контроль качества.- М. : Лесн. пром-сть, 1985.-o 375 с.
7. Худяков В. А. Деревообрабатывающие станки и работа на них.- М. : Лесн. пром-сть, 1982.- 324 с.
8. Шумега С. С. Спеціальна технологія меблевого виробництва.- К. : Вища шк. Головне вид-во, 1981.- 242 с.
9. Шумега С. С. Технология столярно-мебельного производства.- М. : Лесн. пром-сть, 1984.- 265 с.

 
 

Цікаве

Загрузка...