WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проектування конструкції жіночої сукні у відкритому - Дипломна робота

Проектування конструкції жіночої сукні у відкритому - Дипломна робота


Дипломний проект
Тема:
Проектування конструкції жіночої сукні у відкритому
акціонерному товаристві "Галичина"
?
Вступ
Перед працівниками швейної промисловості країни стоїть відповідальне завдання задовольнити потреби населення в швейних виробах.
Розширення випуску товарів для населення, поліпшення їх якості, швидкий розвиток всіх видів послуг розглядають як незмінну вимогу підйому життєвого рівня населення на якісно новий, більш високий ступінь.
Випуск товарів для населення повинен базуватися на використовуванні досягнень науково-технічного процесу, який дозволяє не тільки підняти на новий рівень якість товарів, але і розширити їх асортимент.
Перед легкою промисловістю стоять задачі більш повного задоволення попиту населення на промислові товари, насичення ринку потрібною продукцією, поліпшення якості і розширення асортименту міжсезонного одягу з застосуванням легких утеплюючих прокладок, модних і практичних виробів і комплектів. А одним із найпоширеніших завдань в роботі по розширенню асортименту швейних виробів являється : розвиток і зміцнення співробітництва між будинками моделей і підприємствами суміжних галузей промисловості, які виготовляють тканини, фурнітуру, види оздоблення, прикладні матеріали.
При виконанні поставленої мети значна роль належить правильній організації художнього проектування виробів, призначених для промислового виробництва. Художнє проектування визначає подальше життя виробів.
Результатом правильно організованого процесу художнього проектування (дизайну) являється його продукт - вибір, оптимально вирішений з точки зору технології, економіки і естетики.
Найбільшої сили естетичне виховання досягає лиш тоді, коли увесь предметний світ, оточуючий людину, буде пронизаний красотою, гармонією, коли культура в поведінці і одягу стане нормою. Постійне поповнення асортименту і підвищення естетичного рівня швейних виробів - це єдина мета, яка згуртовує колективи будинків моделей одягу і суміжних підприємств.
В результаті нової проведеної правлінням структурної перебудови народного господарства в країні складається принципово нові економічні відносини.
Програма технічного процесу переоснащення галузі заторкнула взагалі великі об'єднання і підприємства і це стало причиною відставання технічної інформаційної бази будинків моделей, адже розвиток моди і асортименту конкурентна здібність продукції, яку не можна уявити без нових тканин і матеріалів, висококваліфікованих спеціалістів. Зараз, безпосередньо на підприємствах легкої промисловості повинні вирішуватися всі питання зв'язані з виробництвом товарів, матеріально-технічним забезпеченням, збутом, експортом. Тому, діяльність правління і галузевих органів правління водночас направляється на покращення матеріального положення підприємств, з метою підвищення ефективності виробництва і реалізації товарів, як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках.
Ріст об'єму швейних виробів і покращення якості виготовленого одягу знаходяться в прямій залежності від подальшої вдосконаленості технологічних процесів, обладнання підприємств новою високоефективною технікою вдосконаленості структури і управління виробництвом, організація праці, раціонального використання матеріальних і енергетичних ресурсів, впровадження досягнень науки і техніки, покращення якості роботи в усіх ланках виробництва.
При виконанні поставлених завдань значне місце належить правильній організації художнього проектування виробів, призначених для промислового виробництва. Художнє проектування в більшості випадків визначає майбутнє "життя виробів" .
В поняття "якості виробів" входить і модна новизна їх, і сучасність матеріалів, і рівень промислового виготовлення.
В останні роки швейна промисловість стала все більше перетворюватися в високоефективну галузь.
Кожен рік на підприємствах впроваджуються більш як сто тисяч одиниць нового обладнання, забезпечуються підприємства новою технікою, яка супроводжується механізацією виробництва. Особливо важливу дію набуває мікропроцесорна техніка, автоматичні маніпулятори і роботи.
Розділ 1. Технічне завдання моделей жіночої сукні
1.1 Допроектні дослідження
Метою допроектних досліджень та аналізу вихідної ситуації проектування полягає у визначенні та дослідженні групи або груп споживачів, для яких буде виконана проектна розробка, а також у визначенні виробів, які належить проектувати. Для цього необхідно дати характеристику як існуючого так і перспективного асортименту виробів, визначити групу виробів як об"єкт проектування, і відповідно, визначити споживчі та виробничі властивості виробів. З цією метою вироби досліджуються у чотирьох сферах їх функціонування, а саме у сферах: виробництва, торгівлі, споживання та проектування, що в свою чергу, дозволить внести пропозиції стосовно вдосконалення існуючого процесу проектування одягу промислового виробництва.
1.1.1Характеристика процесу проектування одягу в умовах ВАТ "Галичини"
Швейна фабрика була заснована в 1939 році в приміщенні недобудованого млина. Кількість робітників орієнтовно було 600 чоловік. Валовий випуск становив 5400 тис. крб. Устаткування-це були ніжні швейні машини та жарові праски. Починаючи з 1957 року фабрика спеціалізувалась на виготовленні пальто жіночих, дівчачих демісезонних і зимових ,що дало змогу збільшити обсяг виробництва без введення додаткових площ більше як на 32%. Покращилось технічне керівництво виробництвом. Постійно обновлюється технологічне обладнання і складає до 67%, а на окремих ділянках до 70%. Для збільшення випуску пальто, починаючи з1984 року фабрика організувала швейні цехи в колгоспах області.
Станом на 2006рік на фабриці працює 1574 чол. робітників, інженерно-технічних працівників та службовців. Фабрика за рік випускає 800тис. одиниць швейних виробів.
Всього за рік фабрикою випускається готових швейних виробів на суму 73647тис. грн.
В 1975році швейна фабрика стала об"єднанням тому, що в її склад ввійшла Коломийська швейна фабрика.
За 1980-83рр. в співробітництві з Челябінським філіалом ЦНДУШПа було впроваджено 7 високопродуктивних комплексно-механізованих потоків1-го покоління.
З липня 1993р. Коломийська швейна фабрика стала окремою юридичною одиницею, а колишнє швейне об"єднання стало називатися Виробничо-торговельне швейне підприємство(ВТШП)"Галичина".
З 13.12.1994р. ВТШП"Галичина" згідно з рішенням Державного комітету України з легкої і текстильної промисловості стало Відкритим

 
 

Цікаве

Загрузка...