WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проектуванню системи управління розcтойною шафою у міні-пекарні - Дипломна робота

Проектуванню системи управління розcтойною шафою у міні-пекарні - Дипломна робота

трьох позиційного нелінійного елемента НЕ, який може мати три стани:
- Ивих. = 0, якщо вхідний сигнал находиться в межах зони нечутливості.
- Ивих = +10В, якщо вхідний сигнал більше зони нечутливості і позитивний.
- Ивих. = -10В, якщо вхідний сигнал більший зони нечутливості і негативний.
Підсилювач УІ і НЕ обхвачені потенціометр "КП" (R27) і tімп. (R43) позитивним зворотнім зв'язком. За рахунок цього реалізується зона повернення 6. В результаті послідовного зєднання УІ і НЕ реалізовується трьох позиційна статистична характеристика, з зоною повернення.
Вихідний сигнал НЕ поступає на два мультивібратора МВ1 і МВ2,. МВ1 запускається при позитивній напрузі вихідного сигналу НЕ; МВ2 - при негативній напрузі.
Вихідна напруга кожного мультивібратора поступає на первиння обмотку трансформатора Тр1 і Тр2. Вихідна напруга трансформаторів Тр1 і Тр2 випрямляється VD5, VD6 і подається в коло керування безконтактних ключів VT3, VT4.
Тр1 і Тр2 - забезпечують гальванічний поділ вихідних кіл регулюючого блоку від іншої частини схеми.
В залежності від полярності напруги на виході не відкривається ключ VT3,VD7 ("менше") і VT4, VD11 ("більше"). На виході "більше" і"менше" комутується 24В.
Сигнал з виходу регулюючого блоку через потенціометр "Кп" (R37) так же подається на вхід кола формування сигналу ООС.
Коло формування ОСС складається із послідовного включення інтегратора і суматора.
На вхід суматора ООС з диференціатором також подається сигнал неузгодженості ("Е") (постійна часу попередньо встановлюється потенціометром "Чув" - R10).
Якщо R10 установлений в крайнє нижнє положення,чому відповідає пв = 0 , то вихідний сигнал диференціатора дорівнює нулю, і регулятор реалізує ПИ - закон регулювання. Зона повернення залежить від установки К0 (R5) і установки тривалості слідуючи імпульсів "tімп" (R43) . Завдяки цьому при зміні "Кп" (R37) змінюється зона повернення, а тривалість імпульсів залишається незмінним. Вона буде рівна тривалості, зазначеної на шкалі "tімп" (R43).
При збільшені "Кп" тривалість паузи зменшується. При збільшені "Тиз" тривалість паузи збільшується. Якщо "Тпв" 0, то на вхід суматора кола ООС поступає вихідний сигнал диференціатора Ид і диференціатор реалізує реальне диференційоване коло з постійною часу диференціювання "Тпв".
Схема зовнішніх з'єднань блоку Р27.2.
У блоці Р27.2 передбачена можливість одночасного підключення двох термоперетворювачів опорів ТС1 і ТС2 чи одного з них по чотирьохпроводній схемі, або термоперетворювачів ТС по трехпроводній схемі. Напруга сигналу, що змінюється з ТС1 (чотирьохпроводна схема) чи ТС (трьохпроводна схема) подається на вхід Х1 (чотирьохпроводна схема), подається на вхід Х2.1 (клеми 24,26). По каналу ТС2 передбачена можливість уведення масштабного коефіцієнта 2.
При підключені ТС1 і ТС2 як у чотирьохпроводній схемі, так і в трьохпроводній повинні бути дотримані наступні умови:
- сумарний опір ТС1 і ТС2 і сполучної лінії між клемами 28-30 блоку не повинна перевищувати 200 Ом.
- Опір сполучної лінії повинен бути не більше 200 Ом.
Зміна полярності сигналів, що знімаються АТС, здійснюється зміною порядку підключень ліній, що з'єднують перетворювачі з клеми 14, 16 і 23, 26 блоку. Одночасно із сигналом Х2.1, що знімається з Тс2, чи замість нього, можуть бути підключені уніфіковані сигнали постійного струму 0-5мА (по виходу Х22, клеми 12, 24) і 0-14 (по входу Х23, клеми 10-24). При цьому необхідно установити перемичку між клемами 26. 28. Сигнали Х21, Х22, Х23 сумуються і збільшуються на загальний масштабний коефіцієнт 2. Якщо Х22, Х23 подаються при відсутності ТС2, то клеми 24. 4 з'єднуються перемичкою. Живлення датчика: постійним струмом 20 мА з клеми 20-3.
3. Конструктивна частина.
3.1. Автоматизація процесу випробувань асинхронних двигунів 0,5 5,5 кВт
При серійному і масовому виробництві важливо максимально автоматизувати виробничий процес, який включає і етап випробування електричних машин. Дослідження показали, що трудомісткість контрольних операцій складає до 13% трудомісткості виготовлення електродвигунів. Середні норми часу на проведення приймально-здавальних однієї електричної машини середньої потужності складає 3 ... 35 год (для різних типів машин). На проведення приймальних випробувань однієї електричної машини потрібен 48...250 год. Середні норми часу на обробку результатів приймально-здавальних випробувань однієї машини складають 0,6 ... 4 год, а на обробку приймальних випробувань - 40 ... 90 год. Природно, що така висока трудомісткість проведення випробувань і обробки їх результатів примушує шукати шляхи автоматизації випробувань і використовування ЕОМ.
Автоматизація випробувань електричних машин дозволяє одержати об'єктивні і достовірні результати випробувань, прискорити проведення контрольних вимірювань і підвищити продуктивність праці. ЕОМ використовуються не тільки для обробки результатів випробувань, але і при управлінні процесом випробувань, статистичному контролі і аналізі результатів випробувань (не тільки при вибірковому, але і при суцільному контролі). Зі всіх видів електричних машин найбільший об'єм випуску мають асинхронні низьковольтні двигуни. Тому в першу чергу був автоматизований процес випробувань асинхронних двигунів.
3.2. Автоматизована установка для типових, приймальних і періодичних випробувань асинхронних двигунів
У даному дипломному проекті для випробування асинхронного двигуна застосовується автоматизована установка з використанням ЕОМ.
На установці автоматизовані випробування електродвигуна проводяться за наступною програмою: вимірювання опору обмоток; зняття характеристики короткого замикання, механічної і робочої характеристики холостого ходу.
Випробовуваний двигун закріплюють на установці навантаження, призначеній для підєднання валу двигуна з віссю махових мас, що створюють динамічне навантаження. Вал двигуна з'єднується з валом датчика частоти обертання.
Зняття механічних і робочих характеристик виробляютьв процесі розгону електродвигуна. При цьому опір обмоток відповідає сталій температурі, одержаній при випробуванні на нагрівання. Ця температура досягається автоматично в режимі короткого замикання. Для проведення випробування холостого ходу електродвигун від'єднують від махових мас.
Електронно-обчислювальна машина відповідно до записаної програми здійснює управління випробувальним процесом, переводить випробовуваний електродвигун в різні випробувальні режими, комутує вимірників, приймає інформацію від вимірників електричних і неелектричних величин, здійснює необхідні обчислення і видає оброблену інформацію на друк. Вимірник електричних величин посилає через відповідні блоки ЕОМ миттєві значення вимірюваних величин через рівні проміжки часу з великою частотою. У ЕОМ ці дані обробляються і видаються на друкуючий пристрій або графічний пристрій. Для побудови кривих використовуються діючі значення зміряних електричних величин.
Процес автоматизації випробувань проводиться

 
 

Цікаве

Загрузка...