WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Розрахунок параметрів приймальної апаратури для супутникового цифрового телевізійного мовлення - Дипломна робота

Розрахунок параметрів приймальної апаратури для супутникового цифрового телевізійного мовлення - Дипломна робота

заданими параметрами
Зовнішній блок приймальної апаратури цифрового мовлення залишається таким же, як і при аналоговому мовленні.
Конфігурація внутрішнього блоку принципової різниці від аналогової системи не має, тому будемо вважати їх ідентичними.
Одним із головних питань нині для багатьох, які хочуть придбати цифровий ресивер, є питання - який ресивер підібрати. Один із параметрів журналу Tele-Satellit новозеландський журнал SatFACTS пропонує такі ані по цифровим ресиверам формату MPEG-2:
DMV 3000: приймає канали в режимі МСРС та частково SCPC (крім китайських каналів), не розпізнає підстандарт PowerVu;
GRUNDIG DTR 1100: не приймає в режимі SCPC, тільки для пакетів у підстандарті DVB;
KRISTAL K 100: приймає SCPC, MCPC, DVB та некодований Power Vu;
NOKIA V 1.63: приймає SCPC, MCPC, DVB та некодований Power Vu;
NOKIA V 1.7X: приймає SCPC, MCPC, DVB та некодований Power Vu, FTA;
NOKIA 9200 S FTA: приймає SCPC, MCPC, DVB та некодований Power Vu, FTA, працює під власним програмним забезпеченням фірми NOKIA;
PACE DGT- 400: приймає тільки пакети DVB;
PACE DVR 500: приймає тільки пакети DVB;
PACIFIC SATELLITE: приймає SCPC, MCPC, DVB та некодований Power Vu;
PANASAT 520: приймає тільки пакети DVB;
PANASAT 630: приймає тільки пакети DVB;
POVERVU 9223: приймає SCPC, MCPC, DVB та некодований Power Vu;
SAMSUNG VS2000: приймає SCPC, MCPC, DVB та Power Vu (тільки PAL);
SK 888: приймає тільки пакети DVB;
MASCOM 9200S: приймає SCPC, MCPC, DVB та некодований Power Vu, FTA, працює під власним програмним забезпеченням фірми MASCOM;
Нині фірма NOKIA пропонує такі супутникові термінали та системи на їх основі: ресивер d-box, d-box network, ресивер Mediamaster DVB 9200S, ресивер Mediamaster DVB 9300S, термінали Mediamaster DVB 9300S, термінали Mediamaster DVB 9500S, DVB 9600S, DVB 8200S. Приведемо коротку характеристику деяких моделей.
NOKIA Mediamaster DVB 9200S - цифровий супутниковий ресивер, що приймає некодовані цифрові канали формату MPEG-2/DVB. Цей ресивер вважається першим цифровим ресивером з характеристикою FTA (Free - To - Air), тобто програмне забезпечення, яке керує його роботою не має обмежень на прийом будь-яких цифрових каналів і неприв'язано до прийому будь-яких конкретних каналів. Він модифікується німецькою компанією Gruber-Satellitentechnic та випускається на ринок під назвою MASCOM 9220S. На відміну від d-box для роботи з MASCOM 9200S не треба вводити початковий пароль. Є функція пошуку цифрових каналів, так що не потрібно таблиці швидкостей передачі і коректуючих кодів. Також можливо настроювати ресивер введенням PID - характеристик каналу смуги частот. Має динамічно регулюючу смугу частот від 2 до 54 МГц. Не містить вмонтованого модуля CAM для приймання кодованих каналів, але має місце для його встановлення.
NOKIA Mediamaster DVB 9500S - відрізняється від 9200S тим, що має можливість доступу до INTERNET, посилати та приймати факси, а також використовується при програванні CD-ROM, який можливо підмикати до нього через SCSI-інтерфейс. Він може примати не тільки теле- та радіоканали, але й просто цифрові дані. Має вмонто-ваний модем.
d-box - був зроблений на замовлення німецького телемагнату Лео Кірха для його цифрового пакету DF1. Програмне забезпечення періодично відновлюється з супутника та розроблюється на замовлення DF1. Має вмонтований модуль доступу (CAM) Irdeto для прийому кодованих каналів пакету DF1.
d-box netwrk - термінал який буде застосовуватися для роботи у системі d-box/Mediamaster Network, який має намір створити концерн NOKIA в Європі. Система повинна забезпечити більш ефективний корпоративний зв'язок та більш швидку передачу даних засобами цифрової супутникової технології.
NOKIA Mediamaster DVB 8200S - є ресивером для приймання відкритих цифрових каналів для Азіатсько-Тихоокеанського регіону. DVB - сумістний, QPSK - модуляція, має можливість обновлення програмного забезпечення.
NOKIA Mediamaster DVB 9300S - розроблений з учатю інтеграції в ньому модулей доступу, зроблених за стандартом. Повністю DVB - сумістний. Здатний приймати канали в С та Ku - діапазонах, у SCPC та MCPC режимах. Обновлення програмного забезпечення цього ресивера буде доступно через INTERNET.
NOKIA Mediamaster DVB 9600S - підтримує загальний інтерфейс згідно з DVB - стандартом. Також оснащений інтерфейсом модуля доступу - PCMCIA, має 1.5 Мбайта Flash-пам'яті з можливістю розширення DRAM- пам'яті до 3 Мбайт, для можливості керування новими додатками.
4 ЕКОНОМІЧНА ЧАСТИНА
4.1 Визначення собівартості та основних витрат
Собівартість продукції - це грошова форма витрат на підготовку виробництва, виготовлення та реалізацію. Вона комплексно характеризує ступінь використання всіх ресурсів підприємства, а отже, і рівень техніки, технології та організації виробництва. Чим краще працює підприємство, інтенсивніше використовує ресурси, удосконалює усі складові елементи та фактори виробництва, тим нижча собівартість.Це один з центра-льних показників ефективності, має тісний зв'язок з ціною.
При обчислення собівартості важливе значення має визначення складу витрат, які в неї включаються. Як відомо, витрати відшкодовуються за рахунок двох джерел: собі-вартості та прибутку. Тому питання про склад витрат, які включаються в собівартість, є питаннями їх розмежування між зазначеними джерелами відшкодування.
Склад витрат, що включаються у собівартість, не є незмінним. До основних скла-дових елементів собівартості можна віднести витрати на:
- дослідження ринку;
- виробництво;
Кваліфікація витрат на виробництво. Слід відрізняти загальні витрати і витрати на одиницю продукції. Загальні витрати на весь обсяг продукції за певний період, їх сума залежить від тривалості періоду і кількості виготовленої продукції. Витрати на одиницю продукції обчислюються як середні за певний період, якщо продукція виготовляються постійно або серіями. В одиничному виробництві витрати на виріб формуються як індивідуальні.
Оскільки витрати є функцією обсягу виробництва з певною еластичністю, існує поняття граничних витрат, які характеризують їх приріст на одиницю приросту обсягу виробництва. Якщо загальні витрати виразити певною функцією обсягу продукції, та граничний їх рівень є першою похідною функцією. Це витрати на останню за часом ви-готовлення одиницю продукції. Показник граничних витрат використовується при аналізі доцільності зміни обсягу виробництва продукції, та граничний їх рівень є першою
похідною функцією.
При плануванні, обліку та аналізі витрат класифікуються за певними ознаками, де головними є: ступінь однорідності витрат, спосіб обчислення, зв'язок з обсягом вироб-ництва.
Класифікація витрат є основою аналізу витрат і пошук результатів зниження витрат (собівартості).
Елементні витрати - однорідні за складом. Мають єдиний економічний зміст і є первинними. До них належать матеріальні витрати, оплата праці, відрахування на соціа-льні потреби, амортизаційні відрахування, інші витрати.
Система управління витратами - це процес цілеспрямованого формування витрат за місцем виникнення і різновидами продукції при

 
 

Цікаве

Загрузка...