WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

ваги.
Значення ваги при установці датчика на 5 кілограм може виводити на дисплей з дискретністю на 1г. або 0,1г.
Для переходу з одного варіанту індикації в інший ( і навпаки) необхідно натиснути клавішу "?/СТОП" і утримувати її в затисненому стані не менше 5сек. Вибраний варіант індикації зберігається при вимкненні живлення.
Розвантажування ковша відбувається тільки натисканням клавіші розвантажування. На час розвантажування вмикається світодіод "РОЗВАНТАЖУВАННЯ".
Потрібно пам'ятати, що при переході в режим очікування із режиму дозування після натискання клавіші " ?/СТОП" або після поступлення сигналу про відсутність продукту в завантажувальному бункері ( світодіод "ОЧІКУВАННЯ " в цьому випадку блимає) вхід в режим калібровки нуля шкали, калібровка точної ваги і вибір типу продукту можливий тільки після розвантаження ковша.
3.3.2.Вибір виду продукту
Цей режим призначена для швидкого виборі параметрів при дозуванні різних продуктів. Кожному продукту присвоюється свій порядковий номер від 1 до 18. В подальшому при програмуванні параметрів всі значення параметрів що програмуються будуть відноситись до вибраного номера продукту. Таким чином, можнастворити бібліотеку значень параметрів на 18 різних продуктів. Вхід в режим виробництва при однократному натисканні ( швидке натискання і відпускання) кнопки " ПАМ'ЯТЬ/КАЛІБР ". При вході в режим вимикається світодіод " ОЧІКУВАННЯ" та індикатор одиниць вимірювання, а на дисплеї появляється повідомлення " Н.п. ХХ" для запрограмованого номера продукту або " Н.п.--ХХ" для незапрограмованого.
Вибір номеру продукту відбувається клавішами " ?/ПУСК" або " ?/ СТОП ". Якщо на протязі 5 сек ці клавіші не нажимаються, то відбувається автоматичне повернення в режим очікування.
3.3.3.Програмування параметрів
В цьому режимі відбувається програмування і запам'ятовування всіх параметрів, необхідно для дозування продукту. Всі параметри відносяться до вибраного номера продукту.
Вхід в режим відбувається так само, як і з режиму очікування, так і з режиму дозування одноразовим натисканням клавіші " РЕЖИМ". При цьому запам'ятовується режим з якого був виконаний вхід в режим програмування. При вході в режим програмування на дисплеї індукується тип параметру і значення параметру, а на індикаторі одиниць вимірювання - світодіод відповідної одиниці вимірювання ( таб.1).
Вибір параметру відбувається клавішами "?/ПУСК" і " ?/ СТОП ". Послідовне натискання клавіш " ?/ПУСК" виробляє циклічний перебір параметрів в сторону збільшення номерів вимірювання, а послідовне натискання клавіші " ?/ СТОП" виробляє циклічний перебір параметрів в сторону зменшення номерів. Для зміни значення параметрів необхідно натиснути клавішу "?/ВАГА". При цьому почне мигати молодший розряд дисплею. Наступне натискання клавіші "?/ВАГА" викличуть циклічний переніс мигаючого розряду в сторону старших розрядів. Зміна значення параметра виробляється тільки в мигаючому розряді. При цьому натискання клавіші " ?/ПУСК" виробляє збільшене значення в вибраному розряді, а натискання клавіші "?/СТОП" - зменшення. Кожен параметр має свій діапазон представлення . Це означає, що встановити значення параметру в не вказаному діапазоні не можна. В (таб.1) приведені значення вагових параметрів при виборі датчика на 5 кг. При виборі датчика на 10 кг максимальне значення вагових параметрів збільшується відповідно до 5000 г і до 500,0 г. Запам'ятовування значення параметра виконується натискання клавіші "ПАМ'ЯТЬ/КАЛІБР". При цьому блимання у вибраному розряді припиняється і натисканням клавіші "?/ПУСК" або " ?/ СТОП " вибираються наступні параметри.
Вихід з режиму програмування в режим очікування або дозування виконується одноразовим натисканням клавіші "РЕЖИМ". При цьому значення параметрів записуються в енергонезалежну пам'ять і зберігаються при виключеній мережі. Крім того, запам'ятовується номер послід нього вибраного параметру, що дозволяє при наступному вході в режим програмування автоматично вибрати цей же параметр.
3.3.4.Калібрування нуля шкали
Калібрування нуля шкали необхідно для компенсування ваги пустого ковша, а також для компенсування ваги продукту, що прилип до стінок ковша. Калібрування нуля шкали повинно виконуватись при повному розвантаженні ковша. Після виконання калібрування нуля шкали автоматично виконується контрольне вимірювання. Якщо контрольне вимірювання дає значення перевищуюче +/- 0,5 г при установці датчика на 5 кг або +/- 1,0 г при установці датчика на 10 кг, то виконується повторне калібрування. Число повторних калібрувань обмежене і дорівнює 10. Виповнення першої калібровки займає час від 6 до 8 с, виконання 10 калібровок - біля 60 с.
Перший раз калібровки нуля шкали виконується автоматично при підключення живлення ЕДП.
Для входу в режим калібровки необхідно натиснути клавішу "ПАМ'ЯТЬ/КАЛІБР" і, утримуючи її в натисненому стані, натиснути клавішу "РЕЖИМ". Впевнившись, що загорівся світодіод "КАЛІБР. 0" і відпустити обидві клавіші.
Після проведення калібровки ЕДП автоматично повертається в режим очікування.
В момент калібровки нуля шкали необхідно виключити любі механічні дії на конструктивні елементи машини.
В даній моделі ЕДП передбачена можливість ввімкнення автоматичного калібрування нуля шкали в процесі дозування. При ввімкненні цього режиму калібровка виконується автоматично після виконання заданої кількості упаковок. Під час проведення калібровки включається світодіод " КАЛІБР. 0". Оскільки автоматична калібровка відбувається незалежно від зовнішньої обстановки і в цей час не виключені механічні впливи на конструктивні елементи машини, то може виконуватися декілька калібровок, в притул до 10. Таким чином, якщо час автоматичної калібровки наближається до 60с, то необхідно або вдосконалювати механіку або відключити автоматичну калібровку.
3.3.5.Калібровка точної ваги
При виготовленні вимірювальна частина ЕДП налаштовується під датчик на 5 кг з РКП, що дорівнює 2 мВ/В, але в ЕДП передбачена установка датчиків з іншими параметрами. Для узгодження ЕДП з конкретним датчиком виконується калібрування точної ваги. Окрім того, калібрування точної ваги відбувається для компенсації руху параметрів датчика в процесі його експлуатації. Таке калібрування необхідно виконувати періодично, а краще всього перед початком роботи. Калібрування точної ваги заключається в визначенні коректуючого коефіцієнту, на який множиться результат кожного виміру. Значення коректуючого коефіцієнту знаходиться в діапазоні 0,3000 до 3,0000 ( в початковому положенні 1,0000). Точність визначення коректуючого коефіцієнту +/- 0,0001.
Перед калібруванням точної ваги обов'язково повинне бути виповнене калібрування нуля шкали, а ЕДП знаходиться в режимі очікування, тобто в режимі вимірювання

 
 

Цікаве

Загрузка...