WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

регулювання складається з датчика, власне регулятора, виконуючого механізму і додаткових пристроїв. Датчики систем контролю і систем регулювання однакові.
Регулятор може мати: вмонтовані або ті, що входять в комплект, пости дистанційного керування виконавчими механізмами; прилади індикації регулюючої величини, помилки і положення виконуючого механізму; задатчики. В склад системи регулювання входять вторинні вимірювальні прилади, які мають вбудовані регулюючі прилади або прилади, що являються задатчиками регуляторів.
Установка приладів залежить від їх призначення і конструктивного виконання. Прилади встановлюють на щитах, пультах, на технологічному обладнанні і комунікаціях. В залежності з цим прилади автоматики мають різні технічні на монтаж і наладку.
Прилади автоматики, що установлюються на технологічних трубопроводах (звужуючи прилади, відбори імпульсів,трубна регулююча апаратура), монтують і випробовують разом з технологічними трубопроводами.
Прилади автоматики, що встановлюються на обладнання (датчики, первинні прилади і проміжні перетворювачі, виконуючі механізми), які не являються конструктивним елементом обладнання, монтують після завершення монтажу технологічного обладнання, однак місця для установки цих приладів повинні бути підготовлені в процесі виготовлення або монтажу обладнання.
Контрольно-вимірювальні прилади, регулятори, керуючі ЕВМ встановлюють після завершення будівельних робіт, монтажу технологічного обладнання і монтажу щитів і металоконструкцій під монтаж приладів.
Монтаж приладів допускається тільки в приміщеннях, в яких забезпечується безпечне ведення монтажних робіт, захист приладів від атмосферних опадів, низьких температур, водяної пари і пари агресивних речовин, а також від забруднення і випадкових пошкоджень.
До початку монтажу приладів з приміщення повинен бути усунено будівельне сміття. Зберігають прилади до поступлення в монтаж на складах. Зберігають прилади в упакованому вигляді. Рухомі частини приладів повинні бути закріплені розпірними планками, скобами, розтяжками та іншими засобами. Прилади розміщують на стелажах в один ряд із вільним доступом для огляду та вилучення.
При довгому зберіганні апаратура і прилади піддають періодичному огляду в терміни, передбачені інструкціями заводів-виробників.
Транспортують прилади до місця монтажу у запакованому вигляді, рухомі частини приладів повинні бути закріплені.
Прийом в монтаж заключається у зовнішньому огляді та випробуванні прилад.
При зовнішньому огляді перевіряють відповідність технічної характеристики приладу в проектній документації (тип, градуювання, межі вимірювання, контролююче середовище, клас точності виконання та інші показники); дійсність і збереження гарантійних тавро заводу-виробника; комплектність приладу - наявність паспорту, інструкції по монтажу і експлуатації, випускного атестату та іншої технічної документації; наявність запасних запчастин, кріпильних і приєднувальних додаткових елементів та інструменту відповідно упаковочній відомості; цілісність корпусів, показників, скла, покриття, деталей та вузлів.
Випробовування приладів проводять в лабораторії з ціллю визначення відповідності характеристик приладу паспортним даним та придатності до роботи. В процесі випробування перевіряють: відповідність вихідних сигналів паспортним; опір електричної ізоляції; герметичність систем; правильність роботи кінематики; точність показів та спрацьовування регулюючої частини.
У випадку необхідності, якщо допускає інструкція приладу, виконують переградуювання та змінюють інші характеристики приладу.
Прилади, що мають дефекти, що були знайдені при зовнішньому огляді та випробуваннях, в монтаж не допускаються.
Не потребують випробування перед монтажем манометричні термометри, термоелектричні і опору, манометри, ротаметри, рівнеміри, електроапаратура. Результати зовнішнього огляду і стендових випробувань оформляють актом.
Прийняті в монтаж прилади встановлюються на місце експлуатації. Місце установки приладів та приборів визначається проектом. Місця установки і взаємне розміщення приборів повинні забезпечувати необхідну точність вимірювання, вільний доступ до налагоджувальних і з'єднюючих елементів, хороше освітлення огляд відрахувальних приладів, зручне обслуговування.
До установлених приладів та апаратів підключають живлення, пневматичні та гідравлічні лінії.
Повністю змонтовані системи випробовують та налагоджують. Після роботи під навантаженням на протязі встановленого терміну системи здаються в експлуатацію.
Схеми зовнішніх електричних і трубних проводок дають загальну уяву про всі вимірювальні комплекти і елементи, що в них входять, їх відносне розташування, способи і засоби з'єднання між собою. На цих схемах відбірні пристрої зовнішніх зв'язків первинних приладів із вторинними або відповідними щитами із вказуванням місць встановлення номерів по специфікації і номерів установчих креслень. На схемах умовно зображують трубні обв'язки, а також запірну арматуру трубних проводок. На всіх з'днювальних лініях вказують марку кабеля, число жил, їх переріз, а для труб вказують марку матеріалу і ДСТУ, а також протяжність ліній. В кружках в розриві ліній проставляють номер кабелю і труби. На схемі також наносять маркування кожної жили кабелю, що зберігається на всіх проміжних і кінцевих з'єднаннях від первинного пристрою до приладу на щиті.
Нумерація труб відрізняється від нумерації кабелів тим, що перед цифрою є 0. Характеристики кабелів і труб подані у вигляді виносок. Номери кабельних і трубних проводок в межах одного проекту не повинні дублюватися. Схеми зовнішніх кабельних і трубних з'єднань виконуються без масштабу.
3.Конструктивна частина
Замість виготовлення макету засобу чи системи автоматизації, виконую детальний опис електронного дозуючого пристрою "Дискрет-41" та його характеристики (Рис.3.1).
В ЕДП передбачено 8 силових каналів для керування зовнішніми виконавчими механізмами, що живляться напругою 24В і незмінним струмом до 3А.. В якості виконавчих приладів можуть бути ланцюги керування оптосемисторів або оптотеристорів, реле, двигунів постійного струму, крокові двигуни, пристрої пневматики та інші елементи автоматики. Канали 1 - 4 використовуються для керування приводом розвантажувального приладу, канал 5 - для керування вібратором 1, канал 6 - для керування вібратором 2, канал 7 - для подачі сигналу "Доза готова", канал 8 призначений для керування приладом перекриття потоку продукту в режимі точного дозування. Канали керування вібраторами абсолютно ідентичні і не залежать один від одного.
Всі зовнішні сигнали керування і синхронізації мають гальванічну розв'язку.
Модель ЕДП "Дискрет-41" була створена на базі попередніх варіантів "Дискрет-4" і "Дискрет-40".

 
 

Цікаве

Загрузка...