WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

наповнення сформованого пакету цукром, запаюється поперечний шов та одночасно здійснюється відрізання пакета, який після цього з приймального столика від упакувальної машини по конвеєрі транспортується на склад готової продукції. Вся лінія підключена до щита, на який надходять сигнали рівня цукру, датчика обліку упаковок, сигнали з дозуючого пристрою.
2.3.Підбір стандартного обладнання
Загальна характеристика вертикальної пакувальноїмашини Ш25.1. - АУА
Машина пакувальна Ш25.1. - АУА, вертикальна, призначена для упакування сипучих, непильних продуктів в полімерний плівочний матеріал і експлуатації в умовах закритого, опалюваного і провітрюваного приміщення. Зона приміщення, в якій експлуатується машина, повинна відповідати вимогам, забезпечуваним замовником:
1) по вогнебезпеці - категорія "В";
2) класифікації по ПУ - 11 - 11а;
3) температура навколишнього середовища +20С0(+/- 7С0);
4) відносна вологість повітря - не більше 60% при +25С0;
5) якість електроенергії по ДСТУ 13109-87.
Пакування відбувається шляхом формування пакета з рулонного полімерного матеріалу з наступним наповненням його продуктом, завершальної запайки поперечного шва і його одночасного відрізання.
У зв'язку з постійною роботою по вдосконаленню машини, при якій підвищується надійність та якість експлуатації, існують деякі відмінності в конструкції машин, які не впливають на принцип роботи та експлуатації, також ці машини виготовляють по технічному завданню замовника.
Машина Ш25.1. - АУА складається з наступних основних конструкторських вузлів:
1) вузол розмотування плівки;
2) вузол формування рукава;
3) вузол зварювання поздовжнього шва;
4) вузол зварювання поперечного шва і одночасного відрізання;
5) наповнюючий пристрій (ваговий дозатор);
6) приймальний столик;
7) панель керування.
Вузол розмотки плівки складається з валу, двох конічних втулок і підшипникових опор. Між втулками на валу встановлюється рулон з плівкою, після чого вал разом з плівкою ставиться на підшипникові опори.
Вузол формування рукава складається з коміра і труби, яка кріпиться на кронштейні. Вузол зварювання поздовжнього шва складається зі зварочного ножа, підкладки, яка кріпиться на трубі і механізму притискання.
Вузол зварки поперечного шва складається з зварювальних колодок і підкладок, закріплених на відповідних ручках, механізмі їх переміщення з ручкою керування, а також включає в себе кінцевий вимикач, який керує вмиканням колодки і зварочних ножів.
Наповнюючий пристрій з напівавтоматичним наповненням пакету складається з електронного вагового дозатора з блоком керування "Дискет-4".
Приймальний столик з регулюючим упором служить для регулювання висоти пакетів, при ручній протяжці плівки і прийомі готових пакетів.
Панель керування розміщена справа, на ній розміщені органи керування для установки оптимальних режимів роботи-пайки і обрізки пакетів. Електронний блок керування розміщений збоку на каркасі машини.
Порядок установки
Для установкою агрегату необхідно провести зовнішній огляд машини і провірити наявність частин згідно комплекту поставки, викладеному в паспорті. Перед установкою машини необхідно її провірити, очистити поверхню від пилу. При очищенні не можна користуватись металевими предметами та розчинниками. При встановленні машини вертикально на землю потрібно під'єднати контур заземлення до клем, тобто заземлити машину.
Підготовка машини до роботи
Даний агрегат обслуговується одним робітником, спеціального обладнання , приспосіблень чи інструментів для роботи машини непотрібно.
Перед запуском машини необхідно провірити надійність з'єднання всіх конструктивних вузлів, звернути увагу на закріплюючі деталі і кріплення органів керування. Ознайомитись з розміщенням та призначенням органів керування і контролю на панелі керування. Провірити надійність заземлення, приєднати кабель живлення в електромережу 220В. Якщо машина була занесена в приміщення після перебування на мінусовій температурі то перед ввімкненням її необхідно витримати в нормальних умовах на протязі трьох годин. Установити органи керування плавного регулювання часом режимів роботи в крайнє ліве положення, надіти рулон з плівкою на вал розмотую чого вузла, закріпити рулон з двох сторін конусами і установити на підшипникові опори, щоб плівка розмотувалась знизу рулону. Заправити плівку в кільцевий зазор між коміром і трубою і протягнути її до нижнього торця труби. Плівка з рулону поступає на формуючий комір і скручується в трубу. В такому положенні протягується вниз, краї полотна складаються навхрест утворюючи вертикальний шов пакету.
При ввімкненні машини в електромережу та ввімкненні тумблера "Сеть" в положення "Вкл", при цьому загорається відповідний світодіод на панелі керування. Натисканням кнопки, розміщеної на панелі керування, включаємо механізми зварки повздовжнього і поперечного швів.
Дочекавшись прогріву ножів до установленої температури, натисканням педалі, розміщеної в нижній частині машини, відбувається притискання зварювальної колодки до матеріалу і в момент притискання відбувається зварка поперечного шву. Протягнувши рукав плівки вниз до нижнього торця ножа поперечної зварки і натиснувши педаль ввімкнення механізму зварки відбувається зварка нижнього шва з одночасним його відрізом. Одночасно відбувається загрузла дозатор і викид продукту в підготовлений пакет. Розмір пакету установлюється з допомогою упора, що регулюється, і розміщений на приймальному столику. При наступному натиску педалі відбувається зварка поперечного шва заповненого пакета з одночасним відрізом і зваркою поперечного шва наступного пакету. В залежності від типу пакувального матеріалу , визначається час зварюваного імпульсу методом підбору: поступово збільшують часові витримки ручного потенціометра " Пайка-Отрезка" на панелі керування. Роблять декілька пробних пайок.
Упевнившись що машина працює нормально, приступають до її експлуатації.
Ремонт машини
Ремонт машини повинен проводитися особами, які мають спеціальні навики, знайомі з характеристикою машини і принципом її роботи. Рекомендується проводити ремонт особам-представникам підприємства-виробника.
Перед ремонтом і запуском машини потрібно, обов'язково, ознайомитися з правилами безпеки.
Для доступу до складових частин машини необхідно відключити напругу і зняти бокові та задню панелі. Перед тим як розпочати ремонт несправної частини, необхідно провірити чи поступають на неї вхідні сигнали і наявність номінального струму, керуючись принциповою електричною схемою. (рис.1)
Правила безпеки при роботі на вертикальній пакувальній машині Ш25.1. - АУА
1. До роботи на машині допускаються особи, які досягли віку 18 років, пройшли відповідний інструктаж по

 
 

Цікаве

Загрузка...