WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

контрольне зважування. При цьому вимикається вібратор. Контрольне зважування виконується після стабілізації ваги, необхідне падіння продукту в ківш. В результаті контрольного зважування вага в ковші може бути меншою або більшою значення допуску. У випадку недобору вагивідбувається автоматична досипка, при чому в залежності від значення ваги в ковші, може проводитись як точна, так і груба досипка.
Розвантаження відбувається від розвантажувальної педалі або при подачі зовнішнього сигналу (розвантаження). При цьому вмикається світодіод розвантаження.
Після розвантажування ковша подається команда на його закриття, вимикається світодіод "Вага норма", "Розвантажування", знімається зовнішній сигнал "Доза готова" і після повного закриття ковша починається новий цикл дозування. Сигнал "Готовий" знімається тільки після закриття ковша і відпуску розвантажувальної педалі або зняття сигналу "Розвантаження".
Якщо вага в ковші перевищує верхнє значення допуску, то вмикається світодіод "Перевантаження" і розвантажування ковша блокується.
Для дозволу розвантажування необхідно натиснути кнопку "Розвантаження". При цьому вимикається світодіод "Перевантаження", вмикається світодіод "Норма" і видаються зовнішні сигнали "Готовий" і "Доза готова", а розвантажування відбувається натисканням розвантажувальної педалі або подачі зовнішнього сигналу "Розвантаження". При цьому циклічність роботи не порушується.
Крім того, можна натиснути клавішу "Стоп", перейти в режим очікування (в цьому випадку світодіод "Очікування") і виконати розвантаження натисканням клавіші "Розвантаження", але при цьому циклічність роботи порушується.
Цикл дозування можна зупинити на любому етапі натисканням клавіші "?Стоп", а продовжити - натисканням клавіші "?Пуск", при чому в цьому випадку повернення виконується не в точку зупинки, а на контрольне вимірювання, яке визначає точку, з якої продовжується цикл. Під час зупинки циклу можна виконати розвантаження ковша натисканням клавіші "Розвантаження", після чого ПДЕ автоматично переходить в режим очікування. Для припинення циклічної роботи ПДЕ необхідно на любому етапі проходження циклу дозування натиснути клавішу "?/Вага". В цьому випадку вимикається світодіод "Дозування", поточний цикл виконується до кінця, але після розвантаження ПДЕ переходить в режим очікування. Тривалість набору дози в кожному циклі обмежена часом 60сек. Якщо за цей час вага не набрана, то рахується, що бункер подачі продукту пустий. В цьому випадку вимикається вібратор і ПДЕ переходить в режим очікування з індикацією виходу з режиму дозування (світодіод "Очікування" блимає).
В ПДЕ передбачено блокування розвантаження двох і більше доз в одну упаковку. Наприклад, якщо при розвантажуванні чергової дози розвантажувальна педаль не відпускається, то після закриття ковша починається наступний цикл дозування, який продовжується до набору дози. Якщо до моменту набору дози педаль не відпущена, то на дисплей виводиться повідомлення "Р-Вантаж" і розвантажування блокується. Для розвантажування необхідно відпустити педаль і знову натиснути. Аналогічно відбувається блокування розвантажування при подачі зовнішнього сигналу.
Якщо в ПДЕ ввімкнена контрольна перевірка ваги ковша, то після розвантажування і витримки часу для механічної стабілізації ковша виконується зважування ковша. При перевищенні встановленого значення (якщо в ковші залишився продукт) відбувається зупинка дозування. Індикацією цього випадку служить блимання світодіод "Перевантаження". В цьому стані дозволяється ручне розвантаження ковша від клавіші "Розвантаження". Після звільнення ковша ПДЕ відновлює нормальну роботу.
Якщо в ПДЕ установлена автоматична калібровка, то ввімкнення не відбувається після виконання заданого числа упаковок.
Даний агрегат обслуговується одним робітником, спеціального обладнання , приспосіблень чи інструментів для роботи машини непотрібно.
Дочекавшись прогріву ножів до установленої температури, натисканням педалі, розміщеної в нижній частині машини, відбувається притискання зварювальної колодки до матеріалу і в момент притискання відбувається зварка поперечного шву. Протягнувши рукав плівки вниз до нижнього торця ножа поперечної зварки і натиснувши педаль ввімкнення механізму зварки відбувається зварка нижнього шва з одночасним його відрізом. Одночасно відбувається загрузла дозатор і викид продукту в підготовлений пакет. Розмір пакету установлюється з допомогою упора, що регулюється, і розміщений на приймальному столику. При наступному натиску педалі відбувається зварка поперечного шва заповненого пакета з одночасним відрізом і зваркою поперечного шва наступного пакету. В залежності від типу пакувального матеріалу , визначається час зварюваного імпульсу методом підбору.
2.2.Розробка структурної схеми автоматизації
Процес розфасовки та упаковки цукру в пакети виконується таким чином:
Цукор пісок в цех розфасовки та упакування надходить з складу конвеєрним способом на конвеєр лінії розфасовки, з якої подається в бункер.
Для регулювання рівня цукру в бункері встановлений автоматичний пристрій для регулювання з маятниковим електроконтактним контролером.
Коли рівень цукру доходить до певної висоти, то шарнірно підвішений прапорець, відхиляючись перемикає контакти таким чином, що привід транспортера відключається.
З ємкості цукор - пісок подається на автоматизовану лінію розфасовки в пакети з целофанової плівки.
У дозуючому пристрої " Дискрет 41" цукор - пісок розфасовується по 5 кг; 10 кг і т д ( залежно від настройки пристрою); пакується на пакувальній машині Ш25.1 - АУА.
Машина Ш25.1 - АУА складається з наступних основних конструктивних вузлів:
" вузол розмотки плівки;
" вузол формування рукава;
" вузол зварки поздовжнього шва;
" вузол зварки поперечного шва і одночасної відрізки;
" наповнюючий пристрій ( ваговий дозатор);
" панель керування.
В залежності від потреби пристрій може працювати із заданою потужністю.
Дозування відбувається 3 у фази.
В першій фазі грубого дозування цукор насипається в ківш, продуктивність вібратора при цьому висока, після досягнення ? заданої ваги вібратор переходить у другу фазу - режим точного дозування, після контрольного переваження маси цукру в ковші, цукор можна досипати за допомогою вібратора або навпаки ( третя фаза).
Вмикається машина кнопкою блоку керування, електричний сигнал з якого поступає на електродвигун дозатора.
З цього ж блоку керування з іншої кнопки поступає сигнал на вузли зварки швів.
Пакет, в який фасується цукор, формується за допомогою вузлів формування рукава, який складається з коміра і труби, що закріплена на кронштейні та вузла розмотки плівки, що складається з валу, двох конічних втулок і підшипникових опор.
Після

 
 

Цікаве

Загрузка...