WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

зменшенні потужності точність збільшується, але при цьому може зменшитись швидкість. При установці значення потужності рівним нулю, вібратор 1 в режимі точного дозування вимикається.
Потужність вібратора 1 в режимі грубого дозування
Визначає швидкість дозування. При великих потужностях за рахунок кінетичної енергії падаючого продукту можлива хибна фіксація ваги в допуску в допуску або навіть вище допуску, що привести до сильного падіння швидкості за рахунок досипок. При установці значення потужності рівним нулю, вібратор 1 в режимі грубого дозування вимикається.
Потужність вібратора 2 в режимі точного дозування
Цей параметр програмується при установці додаткового вібратора. Все інше аналогічно з потужністю вібратора 1 в режимі точного дозування.
Потужність вібратора 2 в режимі грубого дозування
Цей параметр програмується при установці додаткового вібратора. Все інше аналогічно з потужністю вібратора 1 в режимі грубого дозування.
Поправка для компенсації кінетичної енергії в режимі точного дозування
Падаючий в ківш продукт завжди за рахунок кінетичної енергії вносить додатковий приріст ваги, якого насправді немає. Ця неіснуюча вага приводить до хибної фіксації знаходження ваги в допуску, але після контрольної перевірки ЕДП виробляє досипку, причому таких досипок може бути декілька, що призводить до зменшення швидкості дозування. Значення параметра повинно підбиратися таким, щоб при дозуванні було не більше однієї досипки.
Позитивний допуск
Даний параметр в більшій степені визначається власником продукту, що дозується, в залежності від його ціни. Занижене значення цього параметру може привести до частих фіксацій перевищення вагиі, відповідно, до втрати швидкості дозування, а завищене значення може збільшити витрати продукту.
В ЕДП при перевищенні ваги упаковки передбачено блокування розвантаження.
Негативний допуск
Для всіх видів продуктів на упаковки різної ваги державний стандарт передбачає граничне відхилення від номінальної ваги. Це значить, що вага упаковки не повинна бути меншою граничної ваги, що визначається допуском. Значення даного параметру встановлюється у відповідності з дозволеним допуском.
Час стабілізації ваги перед контрольним вимірюванням
В процесі дозування вимірюване миттєве значення ваги не відповідає дійсному. Основну помилку дає кінетична енергія продукту, що падає в ківш, і механічні коливання, що виникають при цьому. Крім того, погрішність у вимірювання вносять механічні коливання, викликані роботою вібратора. Для точного визначення ваги необхідно вимкнути вібратор, що приведе до зупинки подачі продукту в ківш і витримати час для погашення механічних коливань - час стабілізації ваги. Значення цього параметру в значній мірі залежить від продукту, що дозується.
Час стабілізації ковша після розвантаження
Для досягнення максимальної продуктивності новий цикл дозування повинен починатися зразу ж після розвантаження попередньої дози і закриття ковша. Однак в момент розвантаження ковша в ньому виникають механічні коливання, амплітуда яких знаходиться в прямій залежності від ваги, що розвантажується. Затихання цих коливань може продовжуватися 1,5 - 2сек. Ці механічні коливання діють на датчик ваги, викликають такі викривлення результатів вимірювання, що ЕДП може зафіксувати вагу в допуску і навіть при перевищенні ваги. Для усунення цього ефекту передбачене блокування порівняння вимірювальної ваги із заданими установками на час затухання механічних коливань ковша - час стабілізації ковша. На протязі цього часу відбувається грубе дозування, індикація ваги, що вимірюється, але немає ніякої реакції ЕДП на значення ваги.
Якщо ввімкнена контрольна перевірка ваги ковша після розвантаження, то значення параметру визначає час стабілізації ковша перед вимірюванням ваги ковша. На протязі цього часу вібратор відключений і дозування не відбувається.
Час стабілізації пристрою перекриття потоку
При використанні одного падаючого лотка інколи доцільно розділити потік продукту в режимах грубого і точного дозування. Для розділення потоку використовується перекривач потоку (занавіска). В режимі грубого дозування занавіска відкрита, а в режимі точного дозування - відкрита. Однак при опусканні занавіски виникаються механічні дії на датчик на датчик, які викривлюють результати вимірювань, і призводять до хибної обробки ЕДП, що викликає втрату часу або передозування продукту. Для усунення цього ефекту вводиться блокування порівняння ваги, що вимірюється, з установкою. Час блокування визначається значенням параметру. На протязі часу блокування відбувається точне дозування індикація ваги, що вимірюється, але нема реакції ЕДП на значення ваги. Для уникнення передозування значення параметра повинне бути мінімальним.
Час розвантажування ковша
Цей параметр використовується при виборі в якості приводу розвантажувального приводу крокового двигуна.
Значення цього параметру визначає час, на протязі якого ківш утримується у відкритому стані. Цей час повинен забезпечувати повне розвантажування дози. Визначається конструкцією ковша і продуктом, що дозується.
Значення цього параметру в значній мірі визначає швидкість дозування.
Час прямого ходу приводу розвантажувального пристою
Цей параметр використовується при виборі в якості приводу розвантажувального пристрою електродвигунів постійного та змінного струмів, пневмоциліндрів та інших приладів. Значення цього параметру визначає час, на протязі якого привід знаходиться у ввімкненому стані.
Кут повороту вала приводу розвантажувального пристрою
Цей параметр використовується при виборі в якості приводу розвантажувального пристрою крокового двигуна і визначає кут повороту вала двигуна ( число кроків). Значення параметра в більшій степені визначається конструкцією розвантажувального пристрою. Але потрібно пам'ятати, що при великих дозах значення кута повороту повинне забезпечувати повне розкриття ковша, а при малих дозах і сипучому продукті розвантажування може відбутися раніше повного розкриття ковша. Крім того, при проектуванні розвантажувального пристрою необхідно забезпечити мінімальний час розкриття ковша, так як в кінцевому значенні воно визначає швидкість дозування.
Час зворотнього ходу приводу розвантажувального пристрою
Цей параметр використовується при виборі в якості приводу розвантажувального пристрою електродвигунів постійного та змінного струмів, пневмоциліндрів та інших приладів. Значення цього параметру визначає затримку ввімкнення дозування до повернення приводу розвантажувального пристрою в початкове положення.
Коефіцієнт, що визначає час відкриття ковша
Цей параметр може бути корисним при дозуванні не сипучих продуктів. Його можна ввімкнути якщо в якості приводу

 
 

Цікаве

Загрузка...