WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаТехнічні науки → Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

Проект автоматизації процесу розфасування та упакування цукру в закритому акціонерно-му товаристві „Чернівціцукор” - Дипломна робота

продукту нижнього значення точної ваги, що визначається негативним допуском. Після закінчення точного дозування відбувається контрольне зважування. При цьому вимикається вібратор. Контрольне зважування виконується після стабілізації ваги, необхідне для заспокоєння механічних коливань ковша, викликаних роботою вібратора і падінням продукту в ківш. В результаті контрольного зважування вага в ковші може опинитися нижче значення допуску, в допуску або вище значення допуску. У випадку недобору ваги відбувається автоматична досипка, при чому в залежності від значення ваги в ковші, може виконуватися як точна, так і груба досипка.
Якщо значення ваги відповідає допустимому значенню, то вмикається світодіод " ВАГА НОРМА" і видаються зовнішні сигнали "ГОТОВО" і " ДОЗА ГОТОВА".
Розвантажування відбувається від розвантажувальної педалі або при подачі зовнішнього сигналу "РОЗВАНТАЖУВАННЯ". При цьому вмикається світодіод " РОЗВАНТАЖУВАННЯ".
Після розвантажування ковша подається команда на його закриття, вимикається світодіод "ВАГА НОРМА", та "РОЗВАНТАЖУВАННЯ", знімається зовнішній сигнал " ДОЗА ГОТОВА" і після повного закриття ковша починається новий цикл дозування. Сигнал " ГОТОВО" знімається тільки після закриття ковша і відпусканні розвантажувальної педалі або знятті сигналу "РОЗВАНТАЖУВАННЯ".
Якщо вага в ковші перебільшує значення допуску то вмикається світодіод "ПЕРЕВАГА" і розвантажування ковша блокується.
Для дозволу розвантаження необхідно натиснути клавішу "РОЗВАНТАЖЕННЯ". При цьому вимикається світодіод"ПЕРЕВАГА", включається світодіод "НОРМА" і видаються зовнішні сигнали "ГОТОВО" і "ДОЗА ГОТОВА", а розвантажування відбувається розвантажувальною педаллю або подачею зовнішнього сигналу "РОЗВАНТАЖУВАННЯ". При цьому циклічна робота не порушується.
Крім того, можна натиснути клавішу "СТОП", перейти в режим очікування і провести розвантаження натисканням клавіші "РОЗВАНТАЖУВАННЯ", але при цьому циклічність роботи переривається.
В ЕДП передбачено блокування розвантажування двох і більше доз в одну упаковку. Наприклад, якщо при розвантажуванні чергової дози розвантажувальна педаль не відпускається, то після закриття ковша починається наступний цикл дозування, який продовжується до набору дози. Якщо до моменту набору дози педаль не відпущена, то на дисплей виводиться повідомлення "Р-ВАНТАЖ" і розвантажування блокується. Для розвантажування необхідно відпустити педаль і знову натиснути. Аналогічно відбувається блокування розвантажування при подачі зовнішнього сигналу.
Для оперативного підбору значень параметрів дозування в ЕДП передбачений прямий перехід з режиму дозування в режим програмування і навпаки. Для переходу в режим програмування необхідно на любому етапі дозування натиснути клавішу "РЕЖИМ". В такому випадку при виході з режиму програмування ЕДП автоматично повертається в режим дозування, причому на контрольне вимірювання, яке оприділяє точку, з якої продовжується дозування.
Якщо в ЕДП ввімкнена контрольна перевірка ковша, то після розвантаження і витримки часу для механічної стабілізації ковша виконується зважування ковша. При перевищенні встановленого значення (в ковші залишився продукт) відбувається зупинка дозування.
Після звільнення ковша ЕДП відновлює нормальну роботу.
Якщо в ЕДП установлена автоматична калібровка, то ввімкнення не відбувається після виконання заданого числа упаковок.
Автоматична калібровка вмикається після розвантаження і витримки часу для механічної стабілізації конструктивних елементів машини. Мінімальний час виконання калібровки від 6 до 8сек, максимальний - близько 60сек.
3.4. Опис параметрів і рекомендації по вибору їх значень
В ЕДП закладено 17 параметрів, що програмуються:
1) вага;
2) вага грубого дозування;
3) вага контрольної перевірки ковша;
4) потужність вібратора 1 в режимі точного дозування;
5) потужність вібратора 1 в режимі грубого дозування;
6) потужність вібратора 2 в режимі точного дозування;
7) потужність вібратора 2 в режимі грубого дозування;
8) поправка для компенсації кінетичної енергії в режимі точного дозування;
9) позитивний допуск;
10) негативний допуск;
11) час стабілізації ваги перед контрольним зважуванням;
12) час стабілізації ковша після розвантажування;
13) час стабілізації пристрою перекриття потоку;
14.1) час розвантажування ковша (для крокового двигуна);
14.2) час прямого ходу приводу розвантажувального пристрою (для інших приладів);
15.1) кут повороту валу приводу розвантажувального пристрою (для крокового двигуна);
15.2) час зворотного ходу приводу розвантажувального пристрою (для інших приводів);
16) коефіцієнт, що визначає час відкриття ковша (для крокового двигуна);
17) період ввімкнення автоматичної калібровки нуля шкала.
Вага
Це основний параметр, який визначає вагу упаковки. Так як дозування не може проводитись з абсолютною точністю, то значення цього параметру визначає номінальне значення, до якого повинна прагнути вага упаковки. Швидкість дозування і точність ваги упаковки знаходяться в оберненій залежності. При збільшенні швидкості дозування точність погіршується.
Вага грубого дозування
Вага грубого дозування визначає значення ваги, при якій відбувається перехід з режимного грубого дозування в режим точного.
Значення цього параметру повинно бути ретельно підібрано, так як потужність вібратора в режимі грубого дозування перевищує потужність вібратора в режимі точного дозування. Тому, якщо вибрати значення ближче до значення ваги, що дозується, то можливе передозування продукту, якщо подальше, то може значно зменшити швидкість дозування. Значення цього параметру підбирається разом зі значенням потужності вібратора в режимах грубого і точного дозування для кожного продукту окремо.
Якщо встановити вагу грубого дозування рівною нулеві, то режим грубого дозування вимкнеться. В цьому випадку процес дозування визначається тільки параметрами точного дозування.
Вага контрольної перевірки ковша
Цей параметр вмикається при установці контрольної перевірки ваги ковша після розвантаження. Використовується при дозуванні липкого і крупного продукту, коли можливе ненадійне прилипання його на стінки ковша. В такому випадку погрішність у вазі упаковки може бути значною. Для знаходження такого явища використовується контрольна перевірки ваги ковша після розвантаження. Така перевірка зменшує швидкість дозування. Значення параметра визначає допустиму погрішність, викликану налипанням продукту і при перевищені якої дозування зупиняється і вмикається відповідний сигнал. Якщо значення параметру встановити рівним нулю, то контрольна перевірка вимикається.
Потужність вібратора 1 в режимі точного дозування
Цей параметр визначає точність дозування. При

 
 

Цікаве

Загрузка...